RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Salihli Demirköprü Barajı av Raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9301)

ukg79 14-06-2011 18:30

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 108586)
Vay vay muhabbete mi, yoksa av meselesine mi maşallah desem bilemiyorum.Çok güzel kareler bunlar.Şahane ortam olmuş.Allah daim etsin,rastgelsin..

Teşekkürler Kamil hocam gerçekten güzel vakit geçirdik darısı başınıza...

ukg79 14-06-2011 18:32

Alıntı:

JasonMraz tafarından gönderildi (Mesaj 108597)
tavadaki sucuğa ekmeği basasım geldi yani..

Merak etmeyi Hasan abim ve Ben sizlerin yerine sucuğun üstüne ekmeği bastık kardeşim:D:D:D

ukg79 14-06-2011 18:33

Alıntı:

Adem VARDARCIK tafarından gönderildi (Mesaj 108598)
Kıskanılası kareler Maşallah. Allah Muhabbet ve keyifinizi artırsın.
Paylaşım için teşekürler.Rastgelsin.

Teşekkürrler adem abi darısı başınıza...

ukg79 14-06-2011 18:36

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 108601)
çok güzel kareler bunlar kurban olurum ben dostluğa ve balığa yüreğinize sağlık şu meşhur demir köprü barajına gitmek nasip olmadı ama ahtım var mutlaka gideceğim. :) öner kardeşimin oradan tuttuğu sazanlar hafızamdan silinmiyor :)

Tuncay abi sen yeterki av yapalım de hemen kdroyu kurarız malum sezonun ilk avı olmasına rağmen Demirköprü Barajı balıksız geri çevirmiyor...:D:D:D

ukg79 14-06-2011 18:38

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 108603)
Sevgili ulaş hadi hayırlısı olsun sezonu açmışsın ilk balıklarıda çekmişsin,inanki bende kendimi zor tutuyorum nedenmi ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum malum havalar bu sene geç ısındı bende son balığın havyar atmasını bekliyorum eli kulağında...:D:D;)
Ortam gerçekten çok güzel olmuş ,Hasan abi benide aradı gitmek istemedim aslında canın çok istiyo hani biraz daha zorlasa bende sizlerle olacaktım:D:D:D
Neyse paylaşım için teşekkürler her avın bir önceki avından güzel olması dileklerimle...;)

Öner abi orda olmanı isterdim çok şey kaçırdın ama giderken yinede biz seni haberdar ediyoruz anlamışındır herhalde:D:D:D:D:D:D

ukg79 14-06-2011 18:40

Alıntı:

ismail1234 tafarından gönderildi (Mesaj 108608)
maşlahınız var allah neşenizi bozmasın ve en kötü gününüz böyle olsun. hayırlı ve bol nasipler inşallah.

Sağolasın İsmail abi teşekkür ederim...

Halil İplikçi 14-06-2011 19:03

Ulaş keyifli bir av olmuş belli diğer balıkların resimleri de olsaydı keşke..
şu an yemek üstü bu görüntüler...ben sucuk almağa gidiyorum..
şaka şaka kutlarım kardeşim

ukg79 14-06-2011 19:30

Alıntı:

Halil İplikçi tafarından gönderildi (Mesaj 108618)
Ulaş keyifli bir av olmuş belli diğer balıkların resimleri de olsaydı keşke..
şu an yemek üstü bu görüntüler...ben sucuk almağa gidiyorum..
şaka şaka kutlarım kardeşim

Teşekkürler Halil abi aslında barajı gözlemlemek için gittik suyun durumu balığın durumu havyar durumu lakin havalar geç ısındığından dolayı balık yeni oynamaya başlıyor fakat tam olarak havyarını atmış değil daha havyar atan balıklar var bilgilendirmek için söylüyorum.

orhan yıldız 14-06-2011 20:30

oooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne ya bensiz olurmu ya boganızda kalsın emi saka saka hasan abi beni aradı sag olsun ama gelemedim işim vardı icim gitti valla o kareleri görünce alcam olsun sizden unutmayın bunu sezonuda acmışınız balıkta cıkmış ortamda harika ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhh neyse bir dahaki sefere nasipse dostlarım

ukg79 14-06-2011 20:35

Orhan abi valla öyle şeyler kaçırdınki anlatamam daha görmediğin neler var ben sadece arkadaşlar özenmesin ve canları çekmesin diye çoğu şeyi paylaşmadım daha testere muhabbeti vardı onu hasan abiye sor anlatsın siteye videoyu atacaktım ama hasan abi zoruyla atmadım kozlar elimde...:D:D:D

Saat 22:37.