RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Hafta sonuna inat balık çoştu... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11036)

kaptankarabulut 09-05-2012 13:44

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 122749)
Süleyman abicim tebrikler,çok keyifli bir av çıkartmışsınız yine.Devamını diliyorum rastgelsin.:helal:

Teşekkürler Tamer,senin gibi ortalığı kızartamazsakta idare ediyoruz..:D :D
Sizlerinde avlarınızın bereketli geçmesi dileğimle..

kaptankarabulut 09-05-2012 13:46

Alıntı:

kıymet3535 tafarından gönderildi (Mesaj 122755)
kaptan yine süper bir av olmuş. tebrikler amaa gün doğumu fotosu haarika.

Teşekkürler Kıymet hnm,gerçekten çok güzel çıkmış.Uzun uzun bende hayranlıkla baktım.. Çok seviyorum gün doğumlarını..

TUĞYAN 09-05-2012 15:20

Kaptan her zamankisi gibi süpersin elinize sağlık

orhan69 09-05-2012 17:47

tebrikler süleyman abi tayfayı balıkla buluşturmuşsun maşallahın var dahada güzel günler dilerim

Anıl ÜNALAN 09-05-2012 18:35

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 122760)
Tamamen doğru diyorum Anıl.Buna her hafta şahit oluyoruz.Avlak bölgelerinde çok sayıda çapa atılıp çekilince balıklar yok oluyor.Bak pazardan sonraki son üç günümüz süper geçti.Bu günde çok güzeldi...Biliyorsun ben çapamı denizde bıraktım.Şimdiki çapa seni taşırmı bilemem...

Haftasonlarını çok iyi analiz eden bir ekibiz biliyorsun abi olay açık ve net ortada. Bir ara baktım aynı merada 16-17 tane çapa var orda balık mı olur be kaptanım..

Tamam o zaman gelmiyom kaptanım :) istenmediğim yerde bulunmam :P

dogukan1997 10-05-2012 12:23

Kaptanım ellerime sağlık keşke gelebilseydim . :S Özledim seni , seninle balık tutmayı özledim kaptanım sevgi ve saygılarımla rastgele .

MAVİ FENER 10-05-2012 14:23

Kaptan;
Kolyosları götürmüşsün...helal olsun..nerede bizim karadenizde, marmarada bu balık bolluğu....sana rast gelsin....

kaptankarabulut 10-05-2012 15:03

Alıntı:

orhan69 tafarından gönderildi (Mesaj 122775)
tebrikler süleyman abi tayfayı balıkla buluşturmuşsun maşallahın var dahada güzel günler dilerim

Son üç gündür güzel geçti,Fakat zaman zaman buluşturamadığımız günlerde oluyor.Katılımın için teşekkürler..
Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 122797)
Kaptanım ellerime sağlık keşke gelebilseydim . :S Özledim seni , seninle balık tutmayı özledim kaptanım sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler doğuş hele bi okullar kapansın buluşuruz sık sık..
Alıntı:

MAVİ FENER tafarından gönderildi (Mesaj 122803)
Kaptan;
Kolyosları götürmüşsün...helal olsun..nerede bizim karadenizde, marmarada bu balık bolluğu....sana rast gelsin....

Teşekkürler üstadım,dahada çoğalmasını bekliyoruz arada uskumrularda kendini göstermeye başladı.Bizim asıl hedefimiz zaten sarıkanat ve uskumru..

kaptankarabulut 10-05-2012 15:08

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 122765)
Kaptan her zamankisi gibi süpersin elinize sağlık

Teşekkürler Kubilay balık olursa zaten süper olunuyo.Önemli olan balığın yemesi.Sizlerinde avlarınızın bereketli geçmesi dileğimle..

EAKSOY 13-05-2012 14:20

Abi sana harika bir ekip getiriyorum ama çalışmaya değil keyif yapmaya geliyoruz, tavalıkları çıkartıp ocağı yakıcaz kızlar salatayı hazırlar bizde bardakları doldururuz, tavada uskumru kolyoz şansımız varsa kalamar... Daha ne olsun... Haziranın ilk haftalarında izmirdeyim kimseye rezervasyon yapma kimselere bırakmam seni...

Saat 23:30.