RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   01 Kasım Uskumru avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9953)

Murat ÇAKMAKÇI 01-11-2011 21:21

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 115448)
Gözünüzü seveyim etmeyin eylemeyin.valla ciddi ciddi tayin düşünmeye başlıyorum.2-3 aylık geçici görevle gelsem sizin teknelerde bana yatacak yer ayarlarsınız değilmi.akşama kadar dairede sabaha kadar balıkta ne iyi olurdu .Tekrardan avlarınız bereketli olsun dostlarım Rastgele.

Sen gel de tekneyi ne yapacan kıyıdan kıyıdannnn:hıııı:sen bi gel helede:helal:

EAKSOY 01-11-2011 21:31

Gayet güzel bir gün geçirdik Anıl, balık daha iştahlı olabilirdi ama allah bu günlerimizi de aratmasın, livarlarımızı yine iyi doldurduk ;)

pendikli balıkçı 01-11-2011 23:14

Güzel bir av olmuş.Zaten Süleyman kaptana da yazdım bir o bir sen.Uskumrular her avda sizinle olur inşalllah.

Ahmet TARİH 02-11-2011 06:43

Anıl bereket fışkırmış denizden maşallah. Allahtan tekne yeni bakımdan çıktı kardeş. Yoksa bu kadar balıkla kıyıya çıkman zor olabilirdi. Tekrar maşallah diyelimde nazar değmesin.
Şunları biraz yukarı doğru mazmuzlayında bizede gelsinler yoksa bizde topluca tayin istiyeceğiz Hayrettin abi gibi. Malum torba yasa çıktı.

Hayrettin abi öyle tek başına tayin olmaz. Toplu firar lazım. Organize yani.
Dediğin gibi 2-3 aylık görev yeter bize. Toplarız balığı.

CEMAKO 02-11-2011 07:28

Anıl kardeşim tebrik ederim
biz bu aralar avlanmaya çıkamıyoruz gözlerimizin pası gidiyor
rastgele

avlar 02-11-2011 08:45

Paylaşım için çok teşekkürler,keyifli bir av olmuş devamını diliyorum rastgelsin.

ustam18 02-11-2011 09:51

Alıntı:

Taygun KOCABIYIK tafarından gönderildi (Mesaj 115450)
Kardeşim beni misafir meralarına mı götürüyorsun ne yapıyorsun şeklini şemalini unuttuk bu balıkların :D

Hayrettin ustam teknede yatmak iyi hoşta rutubet çok oluyo geceleri :D romatizma varsa sıkıntı yaratır :D

Değerli kardeşim Allah a şükür romatizma yok.teknede yatarız dedikse uyuruz demedik ki.Akşama kadar dairede çalışır,sabaha kadar balık tutarız diye düşünmüştüm ben.
Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 115452)
Sen gel de tekneyi ne yapacan kıyıdan kıyıdannnn:hıııı:sen bi gel helede:helal:

Murat Kardeşim kıyıdan avlandıktan sonra Çankırı nın suyumu çıktı?Kayığın burnu kalkacak dalga suratına vuracak ki tutunacak bir yer arayacaksın ki balık yakalamanın tadı çıksın.
Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 115468)
Anıl bereket fışkırmış denizden maşallah. Allahtan tekne yeni bakımdan çıktı kardeş. Yoksa bu kadar balıkla kıyıya çıkman zor olabilirdi. Tekrar maşallah diyelimde nazar değmesin.
Şunları biraz yukarı doğru mazmuzlayında bizede gelsinler yoksa bizde topluca tayin istiyeceğiz Hayrettin abi gibi. Malum torba yasa çıktı.

Hayrettin abi öyle tek başına tayin olmaz. Toplu firar lazım. Organize yani.
Dediğin gibi 2-3 aylık görev yeter bize. Toplarız balığı.

Ahmet Kardeşim geçen yıl 3 günlüğüne İzmir e sırf balık tutmak için (bir mini organizasyon vardı) gitmiştim.İnan tadı damağımda kalmıştı.bazen ciddi ciddi tayin bile düşünüyorum.bu hastalık (balık hastalığı) neler yaptırmıyor ki. Önce izmir ,sonra istanbul oradan da marmara ereğlisinde lüfer tutmaya gitmiştim.bir hafta iyi bir av yapmıştım dostlarla. ama bu yıl imkanlar elvermedi.
Hepinize teşekkürler dostlarım avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

gonencsenkal 02-11-2011 10:04

Anıl tebrik ederim güzel bir av oluş bi süleyman Kaptan bide sen balık bırakmamışsınız denizde yahu :)

muratdogan 02-11-2011 15:46

Anıl cım tebrikler.
İnsan profesyonel olunca yeterli gelmedi galiba.
Bence kötü günde sen en iyisini yakalamışsın.
Kendine iyi bak.

berat 02-11-2011 16:45

anıl tebrikler güzel bir av olmuş daha iyi avlara

Saat 10:00.