RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Olta Nedir? (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Kalem olta takımı Her rastgelsin üyesinde olmalı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3608)

HALDUN YALIMLI 11-09-2007 09:13

Orjinal ve pratik görünsede bana uymuyor. Almak isteyen arkadaşlar buradan tedarik edebilirler. RASTGELSİN

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ünalmusa 12-09-2007 19:05

baktım 70ytl fıatı parasından zıyade nekadar kullanıslı yada ne kadar dayanıklıbır kullanan arkadas olsa hemen fıkrını alıp sonra oltayı alıcam tesekkurler

kturkol 12-09-2007 20:15

ben tekneye çıkacam üstümde avcı yeleği olacak cubuk kraker gibi kamış kullanacam. pöh! dalgamı geçiyor bunlar, okadar zahmete katlanan adam birde adam gibi kamış götürsün yanında rezil etmesin kendini.

Anıl ÜNALAN 13-09-2007 00:08

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi
ben tekneye çıkacam üstümde avcı yeleği olacak cubuk kraker gibi kamış kullanacam. pöh! dalgamı geçiyor bunlar, okadar zahmete katlanan adam birde adam gibi kamış götürsün yanında rezil etmesin kendini.

İlahi kıvanç abi çok fena güldüm çubuk kraker lafına harbiden :)

Süpersin yaa :D :helal: :deli: :helal:

mufi 13-09-2007 16:25

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi

Kıvancım bu aparat bence acil durum aparatı.. mesela dağ/orman/doga vs gezilerde ckoyacan cebine bitane baktın alabalıklar zıplıyor..levrekler cirit atıyor.. anında görüntü....
birde daha önemlisi ailece mecburi.. herhangi bir suya yakın ortamdaki aile ziyaretlerine gidince. ..baktın canın sıkıldı..
-Ben bir sigara alim gelim diyip kaçıcan . ve doru su kenarına...çıratıcan oltayı cepten..hadi iş başına..

kturkol 13-09-2007 20:32

mufim radyo anteni gibi birşey bu yaw. ancak anten olarak kullanılır. balık avlamak isteyen keser bir saz bağlar ucuna misinayı avlanır gerekirse.

turna 16-09-2007 21:25

Ankara lı arkadaşlar bu dolma kalem piyasada var.fiyatını bilmiyorum.

aliemmi 23-09-2007 05:51

Alıntı:

çupra tafarından gönderildi
anılcım bende aynı fikirdeyim alet güzel ama hiç sanmıyorum bu reklamdaki malzemeden olsun.alanlar hayrını görsün şimdiden rastgele.ayrıca elde bi kalem balığa gitmekte biraz abes kaçar gibime geliyo gülerler adama abi. balıkçı dedinmi söyle sırtında malzemeleri elinde kamışları olucak daha 100 metreden anlaşılacak geldiği:D balıklarda bozulur bu duruma bence.az eziyet şart.:D :D

tamer abi sen anıla katılmışsın bende sana katılıyom abi...şöyle yüz metre öteden heybetli heybetli bi yürüyecen milletin gözü balıkçı görsün abi ne ö öle minnacık aletler falan:D

rifatyontar 04-04-2008 10:26

makinayı aldım

herkeze merhabalar.bu kalem oltayı aldım arkadaşlar açık hali ile 1.80 kamışı olan modeli aldım.kamış ince uçlu hassas bi kamış esnemesi de güzel kolay kırılmaz gibi geliyo,üzerinde çıkrık tipi bir makina var açıkcası çıkrık tipi makinalardan anlamıyorum bende olan 25lik bi makinayı takmayı düşünüyorum.Tabi ki ilk yardım malzemesi diyebiliriz sizlerinde bahsettiği gibi.Oyuncak gibi bişi diil bundan emin olabilirsiniz.herkeze rastgele..

turna 04-04-2008 15:58

Rıfat fiatını bildir birde resmini koyarsan fikrimiz olur,Ben o boyda olanını hiç görmedim.

Saat 17:46.