RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Hadi bakalım zamanı geldi dostlar bir araya gelsin. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10601)

TUĞYAN 24-02-2012 11:35

Yavaş yavaş sezon açılıyor demek balıksız günlere gülegüle balıklı günlere merhaba hayırlısı olsun

Ege Demirağ 26-02-2012 14:11

güzel bir tekne org.ununu bencede zamnaı geldi :D

Tuncay GÜNAY 27-02-2012 18:05

anlaşılan şu ki kimsenin umursadığı yok. sitemiz üyeleri tatilde sanırım :(

ustam18 27-02-2012 21:32

Tuncay kardeşim havaların az daha ısınmasını bekliyorlar galiba.(benim gibi)

Rastgele.

MAVİ FENER 27-02-2012 23:59

Hayırlı organizasyonlar dilerim....Sizlerle yan yana olamasamda kalbimle sizlerleyim.....İnşallah gönlünüzce olur..iyi geceler...

Anıl ÜNALAN 28-02-2012 09:45

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 119859)
Tuncay kardeşim havaların az daha ısınmasını bekliyorlar galiba.(benim gibi)

Rastgele.

Alıntı:

MAVİ FENER tafarından gönderildi (Mesaj 119862)
Hayırlı organizasyonlar dilerim....Sizlerle yan yana olamasamda kalbimle sizlerleyim.....İnşallah gönlünüzce olur..iyi geceler...

Sevgili üstadlarım önümüzdeki aylarda olabilecek organizasyonlarda sizi görmeyi çok istediğimi bilmenizi isterim.
İlerleyen zamanlarda birazcık daha kanımız kaynadığında organizasyon hazırlıkları başlaycak ve sizleride listenin en başına yazacağım haberiniz olsun :) biraz daha zamanımız olduğunu düşünüyorum ;)

ustam18 28-02-2012 13:22

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 119876)
Sevgili üstadlarım önümüzdeki aylarda olabilecek organizasyonlarda sizi görmeyi çok istediğimi bilmenizi isterim.
İlerleyen zamanlarda birazcık daha kanımız kaynadığında organizasyon hazırlıkları başlaycak ve sizleride listenin en başına yazacağım haberiniz olsun :) biraz daha zamanımız olduğunu düşünüyorum ;)

Değerli Kardeşim.Durumum (daireden izin,hava şartları vs.) elverdiği müddetce sizlerle birlikte olmaktan mutlu olacağımı bilmenizi isterim.
Ama benim gibi bir tatlısu avcısı denizde sizlere ayak bağı olurum diye de düşünüyorum.benim bildiğim Yayın ve sazan.siz aynı balığa çipura da diyorsunuz Lidaki de."aman elleme ona zehirlidir " diyorsunuz.
Rastgele.

Anıl ÜNALAN 29-02-2012 14:34

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 119880)
Değerli Kardeşim.Durumum (daireden izin,hava şartları vs.) elverdiği müddetce sizlerle birlikte olmaktan mutlu olacağımı bilmenizi isterim.
Ama benim gibi bir tatlısu avcısı denizde sizlere ayak bağı olurum diye de düşünüyorum.benim bildiğim Yayın ve sazan.siz aynı balığa çipura da diyorsunuz Lidaki de."aman elleme ona zehirlidir " diyorsunuz.
Rastgele.

Evet abi çupra biraz zehirlidir kanına karıştı mı insanın hiç bir doktor tedavi edemez :)
Ayak bağı değil sen bize baştacı olursun güzel abim seninle beraber balık avlamak benim için çok büyük keyif olacaktır :)

MAVİ FENER 01-03-2012 15:03

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 119876)

Yakışıklı Anıl; Yaz hele bir gelsin..bakarsın seni ziyaret edebilirim...sana süpriz yapabilirim...Çünkü ben istanbuldayım....
Bizim için gırgır balıkçılığı bitti...Paydos ettik...tayfalarıda memleketlerine gönderdim....
Gemimizide Rumelifeneri limanına bağladık...şimdilerde evde dinleniyorum...torunumla alt alta üst ste tepinip duruyoruz....iyi akşamlar....

ferdi demir 03-03-2012 11:46

Havalar ısınmaya başladı artık,oltalarımız denizi özledi.Yapılacak organizasyon için gün sayıyoruz.:):)

Saat 15:36.