RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   17/12/2006 sığacık-gerence raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2072)

aganta borina borinata 18-12-2006 09:55

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
İshak abi senin yerindir evet doğru hatta ve hatta senin bordrolu çalışan çupilerinden biri bu biz daha fazla para verdik artık bizim çupilerimiz onlar hehehehe :D

:D :D ne kadar verdinizde ishak abiyi sattı o kendini bilmez çupi:D :D ...ishak abi dikkatli ol...yakında çupisiz kalacaksın yahu...:D

rastgelsin...

giritli 18-12-2006 09:56

Doğancım ; çupi karaya çıkıpta kendisini çatır çatır yakalayan mancınıkla tanışma şerefine nail olunca şaştı kaldı ve hatta şaşı oldu garibim valla...:D

giritli 18-12-2006 10:01

Doğanım,çok fazla para yedirmek zorunda kalmadık...Beni bu mancınıkla eküri yapıcaksanız,ben karın tokluğuna da gelirim abi dedi...Hatta sen beni bi sal,diğer arkadaşları da getiririm ben sana(mancınığın yüzü suyu hürmetine),bu mancınık topumuza yeter de artar dediydi ama güven güvenemedi çupiye...:D :D :D

Uzm.Dr.Rastgele 18-12-2006 10:07

Sevgili gençler ve benim gibi kendini genç hissedenler...

Bahse konu mekana güzel bir havada bir organizasyon yapalım.Balık gelir-gelmez o ayrı bir şey.Çünkü şu an tam mevsimi değil.Ama en azından beraber olmuş oluruz.Esas zamanı iğdeler çiçek açmaya başlayınca başlar....

mufi 18-12-2006 10:09

beyler şu mancınık dediğiniz nedir bir kere şunu bir izah edelim.. yoksa en son Faruk tan alınan kamışmı???.
birde bu iki balıgı tutugunuz yeri google dan bir resmedelim ..
ok..

giritli 18-12-2006 10:11

Ben gelirim abi...ama dediğim gibi oranın çupileri artık benim kamışın kadroluları oldu...:D :D :D Nisan-mayıs gibi mi iğdeler oluyordu...

Taygun KOCABIYIK 18-12-2006 10:21

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
beyler şu mancınık dediğiniz nedir bir kere şunu bir izah edelim.. yoksa en son Faruk tan alınan kamışmı???.
ok..

abi o tarafın haritası çok kötü yeri bulamadım ama gerence körfezinin her tarafı balık çiftliği dolu herhangi bir yerdende olta atsan şans aynı

giritli 18-12-2006 10:26

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
ok..

Muvaffak abicim kamışın markası lineaeffe spring 3,90 mt, 3 lbs atarı var...Kamışı maalesef Faruk abiden almamıştım,o zaman da Faruk abiyi tanıyordum ama onun Faruk Ulutürk olduğunu bilmiyordum...Bilsem onun tavsiyelerine göre bi kamış alırdır...Ama kamışı geçen hf.kendisine gösterdim ve kamışa tam not verdi...İçime sinmesini ve geri iade etmememi söyledi(iyikide iade etmemişim)...Atarı 90 gr.a denk geliyor(ben 75 gr.ı çok rahat attım,sanırım biraz daha ağır gr.da bile zorlanmıcak gibi bir güven verdi bana)...2007 de DAM ın yeni surf makinaları gelicekmiş uygun fiyatlı...Bİr tanede o makinalardan takarsam birazda ince ama kaliteli bir misinayla sanırım atış mesafesinde sınır tanımıcam gibi geliyor bana:oha: ...Google dan resmedebilmeyi bilsem dükkan senin de...Henüz o kadar ilim irfan sahibi olamadım...Tagooooooo...Yardım...

Uzm.Dr.Rastgele 18-12-2006 10:27

Muaffak abim google earth den yeri buldum.Ama nasıl resmini çekeceğim onu yapamıyorum

aganta borina borinata 18-12-2006 10:31

ishak abi...klavyede yön tuşlarının üzerinde "print screen" diye bi tuş var...ona bas ve sonra bi grafik programı açarak crtl+v yap...resim yapışacaktır...ör : paint te yapabilirsin...

kolaygelsin...

Saat 18:15.