RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   karadan-veya tekneyle (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2415)

ADNAN 13-02-2007 15:19

Alıntı:

gokseldbuga tafarından gönderildi
Adnan abicim, bizim durum henuz belli degil ama ailece gitmek gibi birsey konusuldu, av tercihimi C.tesiden yana kullandigim icin 2 gün üstüste gidemiyorum,

göksel günlerin yerini değiştir,:D

igmsva 13-02-2007 20:55

:artist: adnan abi su emeklilik işim bi onaylansın bıktırıcam valla seni..... az kaldı azzzzz inşallah mayıs gibi izmirdeyim kısmetse.........18 şubat maceralarınızı dört gözle bekliyeceğim

ADNAN 13-02-2007 22:08

ilker kaptan her kelimenle izmiri nekadar özlediğin belli oluyor gel kardeşim her fırsatımızda kaçarız walla tam hızımı almaya başlamıştım oğlan rahatsızlandı yarın dr.dan iyi haber kısmetse çıkacak yine avlara devam....

igmsva 13-02-2007 22:14

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi
ilker kaptan her kelimenle izmiri nekadar özlediğin belli oluyor gel kardeşim her fırsatımızda kaçarız walla tam hızımı almaya başlamıştım oğlan rahatsızlandı yarın dr.dan iyi haber kısmetse çıkacak yine avlara devam....

abi geçmiş olsun umarım her sey gönlünce olur. acilsifalar dilerim.

ADNAN 13-02-2007 22:16

teşekkürler ilker kardeş bir aydır yaşadıklarımı allah kimseye yaşatmasın.....

Uzm.Dr.Rastgele 14-02-2007 06:49

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Benim plan taaa geçen haftadan yapıldıydı.....:( Sizin yapacağınız bu ''büyük'' organizasyona şimdiden bol şanslar....Bol balık ve güzel anı yazıları bekliyoruz..

Adnan'ım , teklifin için sağol....Senin yazıyı ilk okuduğumda yukarıdaki yazıyı yazmıştım.Aslında biz geçen hafta gidecektik, ama lodos fırtınasından dolayı geçen hafta çeşme den gitme planımız iptal olmuştu.Nasip se bu hafta tekne ile çeşme tarafından gideceğim.Tabi yine nasip diyorum....Bakalım hava nasıl olacak...

Sizlere şimdiden bol şans diliyorum....Ve yazın kıyıdan yapacağımız büyük organizasyonları ip ile çekiyorum...:D

gokseldbuga 14-02-2007 08:45

Adnan abicim, çocuğun nesi var?

ADNAN 14-02-2007 18:56

Alıntı:

gokseldbuga tafarından gönderildi
Adnan abicim, çocuğun nesi var?

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Göksel bütün bilgiler burada teşekkürler tekrar söyliyeyim, allah hiç kimseye yaşatmasın...

lidaki 14-02-2007 22:08

Abi bizde cumartesi için bi Zeytineli planı yaptık bakalım bi mani çıkmazsa...
Dolayısiyle Pazara da gidersem korkarım hanım eve almaz. Malum havalar nede olsa kış, park olayıda biraz serin olur.:D :D :D İyisimi beni mazur görün... Size bol şans diliyorum (ustaların şansa ne kadar ihtiyacı olursa...)

mustafakasim 15-02-2007 09:05

adnan abicim ALLAH tan acil şifalar diliyorum.ALLAH kimseyi böyle zorluklarla imtihan etmesin inşallah.dua herşeyin ilacıdır.bakara suresi 155,156,157 . ayetler: (155. andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla ,birde mallar,canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz.sabredenlere müjdele.156 . Onlar ; başlarına bir musibet gelince ,''biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah'a aidiz ve şüphesiz O' na döneceğiz derler. 157 . İşte Rableri katında rahmet ve merhamet onlaradır.doğru yola ulaştırılmış olanlar da işte bunlardır.) Maneviyatı olmayan bir insan böyle durunlarda neye dayanacak.Allah'a çok şükür ki müslüman bir ülkede dünya ya gelmişiz. tekrar acil şifalar dileğiyle. benimde eşim büyük bir tehlike geçirdi .çok şükür ki Allah onu bize bağışladı. inşallah ilerki balık avlarında buluşmak dileğiyle.

Saat 23:58.