RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   kıyıdan kofana (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3063)

Lethe 21-05-2007 06:26

tebrik ederim.canavar güzelmiş gerçekten...herkese birgün nasip olur umarım...:helal: :helal:

Uzm.Dr.Rastgele 21-05-2007 08:04

Tebrikler....Hayatta ancak bir kaç defa denk gelecek tarzda zevkli bir av anısı yaşadığınız kanaatindeyim....

aganta borina borinata 21-05-2007 09:40

tebrikler... demir çelikten ben de çok avlandım... hatta arasıra zarganalara denk gelirdik denize dökülen kanaın ağzında dadından yenmezdi valla...

rastgelsin...

kutluhan 21-05-2007 11:28

çok güzel av olmuş inşallah devamı gelir, sanırım ömerden bu şekilde daha çok foto gelicek öyle gözüküyo.

kartallı 21-05-2007 12:22

mükemmel bir balık tebrik ederim.gelişi gerçekten çok zevkli oluyor özellikle kıyı avında,75 gr.lık kurşun ağzında takım tesbih gibi oynuyor oltayla.ama tadı için aynı şeyleri söyleyemeyecem.sarıkanata hiçbirini değişmem...tekrar tebrikler saygılar...he unutmadan bu arada hoşgeldiniz :)

yalcinicli 21-05-2007 12:47

Ömer balık harika, ne denli keyif aldığınızı tahmin edebiliyorum.
Ancak en güzeli de babanla birlikte ava gidebiliyor olman. Büyük bir olasılıkla baban için de bu muhteşem bir duygudur.
Her ikinizi de tebrik ediyorum...

igmsva 21-05-2007 14:51

ömer tebrikler kardeşim. uğraşısı zevkten çıldırtmıştır. helal olsun

araştırıcı 21-05-2007 15:00

Alıntı:

cakilbar tafarından gönderildi
bugünkü avdan eli boş döndük ,hiç ölü gagalı sardalyaya saldırmadı bile , sanırım bu göçmen kofanaların pardon sırtıkaraların :) zamanı bitti , her yıl 20 gün kadar oluyor neyse ki 12 tane tuttuk ,bereketli sayılırdı.bu arada Levent abi yer olarak tahminin doğru sayılır demirçelikte suyun ağzına cok yakın; curuf sahası denilen yerden tuttuk bu canavarları.Herkese slmlar...

Ömer Kardeşim Yer olarak doğru düşünmüşüm.... Çok şanslı olduğunu unutma.... Birçok balıkçı arkadaşımız öyle yerlerde avlanamıyor.... Bu arada bende iki yılı aşkındır orada avlanmaya gelmedim...Bir ara zaman bulursam avlanmak istiyorum... Tabi kısmet... Zaman o kadar değerli ki..... Neyse bir gün olurda gelirsem senin yakaladıkların gibi yakalamak isterim... Belki kıyıda karşılaşırız ne dersin.... Üstelik 12 tane değil bana 2 tane yeter..:)
Diğer yandan her seferde balık yakalarsak vay halimize.... İnanki denizden eve gelmek istemeyiz... Varsın bir dolu bir boş olsun.... Böyle daha fazla adrenalin salınıyor....
Güzel avlarının devamını dilerim...
Rastgele...

yilmaz 23-05-2007 18:14

tebrik ederim ömer.devamını diliyorum.bende bu aralar dörtyolda lahoz peşindeyim.ara ara lüferlerde yokluyor barınağın girişini.

freediver 24-05-2007 09:08

vay beee demek ki hala kofana diye birsey varmis kiyilarda....

tebrikler

Saat 16:51.