RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   17/06/2007 İznik Gölü balık avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3225)

isk_ender 19-06-2007 10:47

mehmet abi balıklar havyarını döktü fiilen sezon başladı burada resmi izinde bu hafta başladı 2 gün önceydi sadece ama baştada dediim gibi amaç bütün sezon av yapacağımız av çadırımızı kurmaktı havyar zamanı kesinlikle balık tutmayız vede tutturmayız...

Wetblue 19-06-2007 11:43

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ. BEREKETLİ AVLAR OLSUN.

Turksat Kanalda Travel&living Diye Bir Kanal Var Izlemeniz Tavsiye Edeceğim

turna 19-06-2007 19:03

Ender,sirkülere göre sazan ve yayın avı resmen 1 temmuz da başlıyor,siz nasıl oluyorda resmen ve fiilen sezonu açıyorsunuz,devletin yayınladığı sirküler mi yanlış siz doğrusunu biliyorsunuz.?ayrıca sizin orada resmi izini kim veriyor.? açıklarsan iyi edersin.

isk_ender 20-06-2007 10:58

mehmet bey tuttuğumuz balık israil sazanı ve senede 3 kez havyar döküyor ekolojik dengeyi bozan ve zararlı türler arasında araştırısanız herhangi bir av yasağı bulunmamakta fiilen demekteki gayemse şu an iznik gölünde bu balığı tutmak serbest bi nevi göle hizmet av yasağı konusunda ise haklısınız ben 20 sinde bittiği haberini aldım 30 undaymış sizin uyarınız sonucunda araştırıp öğrendim 10 günlük bi ihlal söz konusu inanın çok utandım uyarılarınız için teşekkür ederim ama konuya başlarken dediğim gibi biz sezon için çadırımızı kurmak amacıyla göle gelmiştik ve oltalarımızı göle kavuşturduk benim bu 2. senem daha yeni avcı sayılırım bu kulağıma ii bi küpe oldu zaten bu forumun ve paylaşımın amacı bilgi sahibi olmak bu konuda beni aydınlattığınız için teşekkür ederim ve bilmedende olsa yasağı ihlal ettiğim için herkesten özür dilerim size israil sazanı hakkında bir link vericem daha önce konuşulmuş bi konu incelemenizi öneririm...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

discus 20-06-2007 21:40

ender aramıza hoşgeldin..

genc balıkcı tunahan 21-06-2007 08:56

aramıza hoşgeldiniz tatlısu balıklarının sizden çekeceği var
rasgelsin

balıkçı_38 24-06-2007 09:13

endere cevap

ender arkadaşım bende yenişehirliyim.cuma gecesi bende iznik gölüne gittim.3 tane israil sazanı tuttum.ama oltaya hiç vurmuyorlar.oltaları yemlemek için çektiğimizde bir bakıyoruz balık çıkıyor.cumarteside onları afiyetle yedim.pek tadı olmasada idare eder.artık sezon açılacak haftada 1.2defa göle giderim.resmini koyarsan sevinirim.isimden tanıyamadım.görüşmek üzere.rastgelsin

varior 25-06-2007 09:58

Ender hoşgeldin.. Rastgelsin..

isk_ender 25-06-2007 10:47

Alıntı:

balıkçı_38 tafarından gönderildi
ender arkadaşım bende yenişehirliyim.cuma gecesi bende iznik gölüne gittim.3 tane israil sazanı tuttum.ama oltaya hiç vurmuyorlar.oltaları yemlemek için çektiğimizde bir bakıyoruz balık çıkıyor.cumarteside onları afiyetle yedim.pek tadı olmasada idare eder.artık sezon açılacak haftada 1.2defa göle giderim.resmini koyarsan sevinirim.isimden tanıyamadım.görüşmek üzere.rastgelsin

ayhan ben seni sima olarak ii tanıyorum sende resim koysam beni tanırsın..izniğe güzel bir mevkiye çadır kurduk,tam burun ve fazla ot yoq israil, ak balık ve yayın ii çıkıyo,ırıp çekenlere yakın olduğundan yemlemesi otomatik olarak oluyo,yemiş zamanı ii sarı çıkar oradan msn den bana ulaşabilirsen sana yerini tarif ederim sende rahat rahat kullanabilirsin hemşo... [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

gencoz 13-08-2007 14:25

hemşerim rastgelsin hayırlı sezonlar

Saat 10:12.