RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Dönüşüm muhteşem olacak diye ümit etmiştim (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4815)

iskorpit 14-05-2008 09:09

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi (Mesaj 51776)
arkadaşlarım hepinize canım kurban. çok güzel bir gece geçirdik. ben erken gitmek zorundaydım, Orçunu Yüzme okuluna götürmem gerekiyordu. balık yoktu ama sağlam muhabbetimiz zaten bize yeterdi. bu arada mercanların hakkını yememeliyim balık yoktu derken.

Tagom tunderbırdüm olum sen kendine bak hele:deli:, ben yattığımda uyuyabilmek için kulaklarımı tıkamak zorunda kaldım şimendiferim.:D:)

bu arada gaz sıkışmalarn felaketmiş abim senin yav, kacan gazın sesinden seko bile korktu ne oluyo diye etrafına korkuyla bakındı yazık.:D

:D:D:D:D o mabeti serkan kardeşim banada sölediğinde ölmüştüm gülmekten kıvanç abii.:deli::deli::deli:

Hasan BALIKÇI 14-05-2008 17:41

Alıntı:

iskorpit tafarından gönderildi (Mesaj 51793)
:D:D:D:D o mabeti serkan kardeşim banada sölediğinde ölmüştüm gülmekten kıvanç abii.:deli::deli::deli:

:D:D:Dsizin işiniz gücünüz kalmamış sanki gümrük memurusunuz

tago sen uyma evlat bunlara bunlar abartıyo:D:D:D gerçeği bende ordaydım ama neyse

sevgiler saygılar

Taygun KOCABIYIK 14-05-2008 20:51

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi (Mesaj 51776)
arkadaşlarım hepinize canım kurban. çok güzel bir gece geçirdik. ben erken gitmek zorundaydım, Orçunu Yüzme okuluna götürmem gerekiyordu. balık yoktu ama sağlam muhabbetimiz zaten bize yeterdi. bu arada mercanların hakkını yememeliyim balık yoktu derken.

Tagom tunderbırdüm olum sen kendine bak hele:deli:, ben yattığımda uyuyabilmek için kulaklarımı tıkamak zorunda kaldım şimendiferim.:D:)

bu arada gaz sıkışmalarn felaketmiş abim senin yav, kacan gazın sesinden seko bile korktu ne oluyo diye etrafına korkuyla bakındı yazık.:D

Alıntı:

iskorpit tafarından gönderildi (Mesaj 51793)

Alıntı:

hasan64 tafarından gönderildi (Mesaj 51812)
:D:D:Dsizin işiniz gücünüz kalmamış sanki gümrük memurusunuz

tago sen uyma evlat bunlara bunlar abartıyo:D:D:D gerçeği bende ordaydım ama neyse

sevgiler saygılar

Hasan abicim balıksızlık başına vurmuş bu arkadaşların :D gaipten sesler duyuyorlar :D

iskorpit 15-05-2008 07:15

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 51834)
Hasan abicim balıksızlık başına vurmuş bu arkadaşların :D gaipten sesler duyuyorlar :D

:deli::deli::deli::deli::deli::deli:

discus 17-05-2008 21:58

arkadaşlar işler dolasıyla bu güne kadar bişeyler yazamadım beni affedin.yoğunluk hat safhada.sizlerle olmak sizlerle paylaşmak sizlerin desteğini almak.işte herşey burada.iyiki varsınız zor günlerde yanımdasınız.işte buyüzden sizlere dost deniliyor.sizleri seviyorum...:helal::helal::helal:

HALDUN YALIMLI 19-05-2008 07:56

Serkan kardeşim bu güzel cümlelerin için teşkkürler. Ortam sanalda olsa dostlukları gerçek kılabilmk işin en güzel tarafı sende iyiki varsın ki dostluklarımız değerl kazanıp anlam buluyor. RASTGELSİN

kturkol 19-05-2008 21:02

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 51834)

:D:D:DYağmurda yağmadı havada kapalı değildi ama gök gürledi herhalde:D:D:D

iskorpit 20-05-2008 08:17

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi (Mesaj 51966)
:D:D:DYağmurda yağmadı havada kapalı değildi ama gök gürledi herhalde:D:D:D

:deli::deli::deli::deli:

Saat 15:39.