RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Suni yemler,Suni Yem Tarifleri, Koku Yayıcılar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Zakkum yaprağı ve usta balıkçının sahtesi ? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5014)

hasanova 10-07-2008 11:30

Cem işin komiği dediğin gibi öyle zaten. Ama Ayvalık ve Edremit Ege bölgesinde diye geçer. Yani
balıkesir ve Çanakkale marmara bölgesinde lakin onların ilçeleri Edremit ve Ayvalık Ege bölgesinde :deli: Tam Türk işi :P :D

xnode 10-07-2008 11:39

Alıntı:

hasanova tafarından gönderildi (Mesaj 53936)
Cem işin komiği dediğin gibi öyle zaten. Ama Ayvalık ve Edremit Ege bölgesinde diye geçer. Yani
balıkesir ve Çanakkale marmara bölgesinde lakin onların ilçeleri Edremit ve Ayvalık Ege bölgesinde :deli: Tam Türk işi :P :D

Biraz daha kurcalarsak ulusal bir sorun haline gelebilir bu mesele. En iyisi hee deyip kafa sallayıp geçmek sanırım :D

hasanova 10-07-2008 11:43

Öyle wallaha Cem. Haritada bile mutabakat sağlanamamış :deli:

Anıl ÜNALAN 10-07-2008 11:52

ÇanakkaLe ege denizine kıyısı oLan bir marmara şehiridir :) ege denizine kıyısı oLması beLki taygun kardeşimi aLdatmıştır ;)

Neyse konumuz süperstar Luremizdi :) benimde akLıma bu yeme LüferLerin atLıyabiLiceği geLdi :) çünkü çok vahşi oLdukLarı kanaatındayım o zamanLarda avLanma fazLa oLmadığı için hareket eden her cisme saLdırma istediği duymuş oLabiLir :)

Ama dediğim gibi bu adamda tatLısu baLıkçısı tipide var beLki bu oLtayLa turna yakaLıya oLabiLir çünkü turna kurbağadan hoşLanan bi baLık bu da kurbağa gibin yemyeşiL :)

Taygun KOCABIYIK 10-07-2008 12:28

Kendimden utandım vallahi :( Coğrafyadan sınıfta kaldım...
Neyse bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp (zeytinyağı modu) :D

Şimdi amcanın nufusa kayıtlı olduğu yer ve çanakkalenin hangi coğrafi bölgemizde olduğu konuları bittiyse :D ki bu gidişle bitmez.
Bu sahteyle ne yakalanıra gelelim.

Anıl ÜNALAN 10-07-2008 12:36

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 53943)
Kendimden utandım vallahi :( Coğrafyadan sınıfta kaldım...
Neyse bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp (zeytinyağı modu) :D

Şimdi amcanın nufusa kayıtlı olduğu yer ve çanakkalenin hangi coğrafi bölgemizde olduğu konuları bittiyse :D ki bu gidişle bitmez.
Bu sahteyle ne yakalanıra gelelim.

Biz çoktan geLdik memLeketi çanakkaLe oLup hangi böLgeye bağLı oLduğunu biLmeyen arkadaşım :D

BunLa ben diyorum tatLısuda çok güzeL turna tutuLur. Bi de geçmiş zamanLarda bununLa Lüfer ve kofana çok sayıda yakaLanmıştır ;)

hasanova 10-07-2008 13:09

Biz çocukken zakkum yapraklarından çatal bıçak yapıp oyun oynardık kardeşlerimle. Başkada bişi bilmem zakkum yaprağı konusunda :deli:

Taygun KOCABIYIK 10-07-2008 13:38

Bide zakkum kanser tedavisinde kullanılıyodu :D Millet kanserden değil zakkumdan ölüyordu :D:D:D

hasanova 10-07-2008 13:42

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 53948)
Bide zakkum kanser tedavisinde kullanılıyodu :D Millet kanserden değil zakkumdan ölüyordu :D:D:D

:D:D:D Vay be, zehiri tedavi için kullanmak tam benim canım memleketimin güzide insanlarına göre bir davranış :P

hakan25 10-07-2008 20:11

arkadaşlar amca tam balıkçı tipli işi bilmese o kadar uğraşmaz vardır bir bildiği..

Saat 10:37.