RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   04.07.2009 yenılıman acıkları sabah suyu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6276)

Sargoz35 16-10-2009 11:43

Fatih,kardeşim bakıyorum mercan arkadaşların ile konuk oldun bizlere :D sayende kurt besleyicisi olduk herbirimiz :D ama olsun sen yakaladıkça biz mutlu oluyoruz,gözlerimiz bayram ediyor sayende:D avlarında şans yanında olsun her zaman :) Selamlar.

zuzu 16-10-2009 11:45

Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 64016)
Fatih,kardeşim bakıyorum mercan arkadaşların ile konuk oldun bizlere :D sayende kurt besleyicisi olduk herbirimiz :D ama olsun sen yakaladıkça biz mutlu oluyoruz,gözlerimiz bayram ediyor sayende:D avlarında şans yanında olsun her zaman :) Selamlar.

abı bizimkisi platonık bır ask :D kurtlarda ara bulucu ;) dürtükleen ıtekleyen :D
tesekkur ederım guzel abım daha guzellerıne ınsallah beraber rastgele

Doğan ÖZCAN 16-10-2009 12:21

daha güzelleri denk gelsin inşallah

Taygun KOCABIYIK 16-10-2009 12:26

Alıntı:

zuzu tafarından gönderildi (Mesaj 64012)
aynı tezgahdan aldıkda ondan kardesım :D :deli:
sağolasın taygun bunlar ırılestıkce yanı fangrı durumlarına geldıkce kı ılerdekı raporlarımdan bırınde var yuzgeclerden asagı dugru cızgıler cıkacak onlarada fangrı dıyecegız ;)

İnşallah misinayı keman konçertosu verdirir gibi gıcırdata gıcırdata karşılıklı çekmek nasip olur onlardan :)

zuzu 16-10-2009 12:42

Alıntı:

dogan.35 tafarından gönderildi (Mesaj 64031)
daha güzelleri denk gelsin inşallah

sağolasın doğanım allah daha ıyılerını sızlerle nasip etsın

zuzu 16-10-2009 12:46

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 64032)
İnşallah misinayı keman konçertosu verdirir gibi gıcırdata gıcırdata karşılıklı çekmek nasip olur onlardan :)

misinayı salmıssın ıskarmozun yanından sen zaten lıvarın ustunde oturuyosun akışta oldugumuz ıcın aynı yonde mısınalar ben kıç tarafındayım hop bırseyler geşlıyorrrr kafa atıyorrr ne olabılır ya dragon ya fangri dua edıyoruz fangrı olsun dıye hop bır kafa daha :D allahım kupeste gacur gucur otuyorrrr benım gozler suda ağardı dıyorum ağardıııı kırmızı gelıyorrrrr hop kepçeeeeeeee bır yandan da video cekıyorum :D hop alıyoruz kayıga fangriyiiii kıpkırmızı al al işte o an :D daha ne olsun ki :D

Taygun KOCABIYIK 16-10-2009 12:59

Alıntı:

zuzu tafarından gönderildi (Mesaj 64035)
misinayı salmıssın ıskarmozun yanından sen zaten lıvarın ustunde oturuyosun akışta oldugumuz ıcın aynı yonde mısınalar ben kıç tarafındayım hop bırseyler geşlıyorrrr kafa atıyorrr ne olabılır ya dragon ya fangri dua edıyoruz fangrı olsun dıye hop bır kafa daha :D allahım kupeste gacur gucur otuyorrrr benım gozler suda ağardı dıyorum ağardıııı kırmızı gelıyorrrrr hop kepçeeeeeeee bır yandan da video cekıyorum :D hop alıyoruz kayıga fangriyiiii kıpkırmızı al al işte o an :D daha ne olsun ki :D

Ahhhh ahhhhhhh yaşadım o anı yaşadım. Okurken böyle keyifli bu mereti çekmesi kim bilir nasıl ola :D

Sargoz35 16-10-2009 13:40

Alın işte,siz oyalanırken ben çektim bile...:D:D:D

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Necati ARAT 16-10-2009 13:42

Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 64045)

:D:D:D:D de get simdimi aldın senin oralar pek bir kararmış..:D:D:D:D

Taygun KOCABIYIK 16-10-2009 13:43

Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 64045)

Kasıtlı bilerek yapılmış bir hareket bu ya :(

Saat 23:01.