RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Karadan mı Tekneden mi? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8474)

mazhar üzümcü 01-12-2010 21:01

organizazyon

benim önerim kıyıdan olacak yalnız 2 şer oltayla sınırlandırıp sabah kahvaltısı ve öğlen mangallara etleri koyalım. amaç balık avından çok sohbet ve muhabbet ağırlıklı olsun. çünki ava dalınca biraraya gelmenin anlamını tam yaşayamıyacakmışız gibi geliyor bana. herkeze sevgiler.

Anıl ÜNALAN 01-12-2010 21:18

Alıntı:

ejder_balikci tafarından gönderildi (Mesaj 96789)
Anıl kardeşim benim tüm ekipmanlarım tekneye uyumlu olmasına rağmen bizim usta kenar paşa balıkçısı HASAN BALIKÇI hocamız olursa sıfır bi kenar takımı yapar herkesten önce oraya ben gelirim hem böyle olmasınıda 100 De 100 isterim. Hasan abiiiiiiiii duy sesimizi bee.:)

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 96791)
şükür yarabbi nihayettttt işte budurrrrrr. ne zamandır bekliyorduk hatta konu açıp sitem de etmiştim demek ki duyan olmuşş :):):) karadan da tekneden de olsa fark etmez benim için ikisi içinde takım taklavar yeterince varr..
yalnız bir şeyi anımsatmak istiyorum karadan av bence balığın bize gelmesini beklemek tekne ile olursa biz balığa gideriz kanımca. 1. tekne org. hatıraları hala sıcacık duruyor hafızamızda tercihim TEKNEEEEEEEEEEEEEEE DENİZLİ GRUBU HAZIRDIR

hasan abiiii ÜSTADIMMMM bu seferki hediye ne olacakkk biliyorsun değilmi unutmamışsındır umarım. :):):)

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 96798)
ANIL su birikintisi ölsun yeter maksat biraraya gelmek

Evet abilerim Murat abim bana nasıl cevap vermiş görüyorsunuz bende onunla aynı görüşteyim. Yeter ki bir araya gelelim ben sizler için elimden gelen herşeyi yapıcam..

Anıl ÜNALAN 01-12-2010 21:20

Alıntı:

mazhar üzümcü tafarından gönderildi (Mesaj 96800)
benim önerim kıyıdan olacak yalnız 2 şer oltayla sınırlandırıp sabah kahvaltısı ve öğlen mangallara etleri koyalım. amaç balık avından çok sohbet ve muhabbet ağırlıklı olsun. çünki ava dalınca biraraya gelmenin anlamını tam yaşayamıyacakmışız gibi geliyor bana. herkeze sevgiler.

Evet abi dediğin gibi olursa da gerçekten çok güzel olur.. Sitemizin kalabalığının herkes farkında önemli olan hepimizin biraraya toplanmasıdır. Tekneyle yapılacak organizasyonda denize çıkılmadan önce liman sohbetide olur geçen sefer ki gibi balıktan döndükten sonra toplu sohbetlerimizde olur.. Yeterki gönüllerimiz bir olsun ve demokratik bir kararla yola çıkıp hep beraber bir araya gelelim.. Hepimizin istediği de bu diye tahmin ediyorum..

Ozzy 01-12-2010 22:07

Ben katılamıyacağım için oylamaya katılıp karışıklığa sebebiyet vermeyeyim :)

Ancak ben Hatay'da karadan denemelerimde tam başarı elde edemedim tekneden denemek nasıl olur şimdi onun peşindeyim ((-:

Aydın35 01-12-2010 23:06

teknenin tadı damağımızda kaldı ama inşallah işten güçten fırsat bulabilirde gelebilirim genede her ihtimale karşı tekne taraftarının ağar basmas için oyumu tekneden yana kullanıyorum :)

Ahmet TARİH 02-12-2010 06:17

Katılmak nasip olurmu Allah bilir ama bende bir fikir beyan etmek isterim.
Bir önceki tekne organizasyonu çok güzeldi. Ancak kaynaşma tekneden tekneye pek mümkün olmadı düşüncesindeyim. Karada olması halinde ustalarımızla uzun ve toplu sohbetler yaparak bilgilerinden istifade edebiliriz ve herkes birbiri ile daha yakın temas halinde olabilir böylece tanışma ve kaynaşma daha üst düzeyde olur diye düşünüyorum.
Ayrıca sloganımızada daha uygun olabilir. " Balık bahane sohbet şahane"

ejder_balikci 02-12-2010 06:58

Ahmet tarih arkadaşımıza bende katılıyorum. Tekneden gidersek 5 yada 6 kişi olacağız kimse kimseyle sohbet etme fırsatı bulamayacak ben dahil daha birbirini görmeyen insanlar var ama kenarıda olursak hepberaber bi kaynaşma olur ve muhabbet edip sohbet etmek amaçlı güzel birşey olur. bence bu balık değil kaynaşma organizasyonu olsa süpper olur. iyi değerlendirmenizi arzederim saygılarımla.

Kamil ESEN 02-12-2010 07:56

Balık organizasyonunda kıyı avları sohbet açısından daha güzel.Fakat balık tutma açısından renkli kareler tekne organizasyonunda var.

sezgin35 02-12-2010 08:15

bir-ikigün öncede ben yazmıştım.ustalar öncülüğünde tanışma ve bişiiler öğrenme maksatlı çok güzel olur.çok çok büğük bi aksilik olmazsa aranızda olmaya çalışacam inşallah.tekneden yana oy kullandım ama.nerden olursa ben katılmaı düşünüyorum.ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

keops_ra 02-12-2010 11:06

kaynaşma konusunda hiç şüphesiz kara, ama organizasyon en nihayetinde yarıma için .Bu durumda tekne daha eğlenceli olur sanırım.katılamayacağım ama fikrimi söyledim.Tüm dostların affına sığınarak

Saat 01:59.