RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Nihayet bende sezonu açtım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9371)

Necati ARAT 27-06-2011 08:34

Öner abim tebrikler..
Sende sevdiklerinle en sonunda buluştun..
Sezonun hayırlı olsuun.. Livarın hep trofeyle dolsun..
Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler..

Ahmet TARİH 27-06-2011 09:45

Öner kardeş heyecanını anlamak için seni gördüğümüz ilk kareye (8. sıradaki resim) dikkatle bakmak yetiyor zaten.
Heyecandan ve aceleden gömleğin düğmelerini bile yanlış kapatmışsın.
Tüm sezonun bereketli ve gönlünce geçmesini temenni ederim.
Ayrıca seni destekleyen bir güzel sözde ben eklemek istiyorum.
" Müslüman müslümanın aynasıdır. "

adolomorola 27-06-2011 18:21

Alıntı:

sazancı tafarından gönderildi (Mesaj 109231)
Harika av olmuş ama avı geç,söylenen söz on numara "siz ne kadar iyi niyetli olursanız karşınızdakide o kadar iyi niyetli oluyor" defalarca yaşamış birisi olarak % 100 katılıyorum.Ayrıca terk edilmiş köy demişsiniz ilgimi çekti adı ne acaba neden terk edilmiş gizemli bir yere benziyor çünkü tarihi bir yapısı var ve yemyeşil bir yer neden terk edildinki.
Sonuçta bu güzel hatıralarınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mustafa abi bende konuya alaka gösterdiğiniz için teşekkür ederek başlamak istiyorum cevap olarak..;)
Terk edilmiş köyün adını bilmiyorum ama oralarda birilerini denk getirirsem öğrenirim,evet sizinde dediğiniz gibi çok eski bir köy yemyeşil bir tabiyatı var vardır bir hikmeti tabiyki :(
Söz konusunuda bende şimdi yeni fark ettim çok güzel oturmuş bir söz olmuş o an benim aklımdan geçen bir söz olmuştu, ama gerçektende olması gerekende bu olduğunada bende % 100 katılıyorum..;)

adolomorola 27-06-2011 18:23

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 109232)
Öner bravo güzel açılış olmuş.Rapor avdan da harika.Paylaşıma teşekkürler,rastgelsin..

Teşekkürler Kamil hocam çok güzel anlar yaşadık gerçekten...;)

adolomorola 27-06-2011 18:24

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 109233)
Tebrik ederim Öner abi kareler gerçekten çok güzel, balık, yemekler, ortam gerçekten şahane.
Devamını diliyorum abi.
Rastgelsin.

İyi dileklerin için teşekkürler Anıl...;)

adolomorola 27-06-2011 18:25

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 109238)
Öner abim tebrikler..
Sende sevdiklerinle en sonunda buluştun..
Sezonun hayırlı olsuun.. Livarın hep trofeyle dolsun..
Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler..

Eyvallah Neco çok güzel dileklerde bununmuşsun teşekkürler...;)

adolomorola 27-06-2011 18:33

Alıntı:

jeosee tafarından gönderildi (Mesaj 109243)
Öner kardeş heyecanını anlamak için seni gördüğümüz ilk kareye (8. sıradaki resim) dikkatle bakmak yetiyor zaten.
Heyecandan ve aceleden gömleğin düğmelerini bile yanlış kapatmışsın.
Tüm sezonun bereketli ve gönlünce geçmesini temenni ederim.
Ayrıca seni destekleyen bir güzel sözde ben eklemek istiyorum.
" Müslüman müslümanın aynasıdır. "

:D:D:D:D
Evet yaaaa!!!
Bende yeni fark ettim balığı çekmeden önce yaka bağır açık oturuyoduk resim çekilcem diye kendimi düzelteyim derken dahada bagıtmışık...:D:D:D

Olsun buda benim için bir anı kalacak hafızamdan zor silinir artık (şaka maka sende iyi takipcisin mahşallah :D:D:D)

işte bunlar bu işin tadı tuzu oluyor aslında...;)
Temennin ve konuya katıldığın için ayrıca teşekkür ederim çok sağol..;)

Söz konusunada aynen katılıyorum...;)

antikacı54 27-06-2011 19:34

Sevgili Öner güzel bir sezon açılışı olmuş ekibi kutlarım,kareler harika sazanlara hele diyecek yok bizde sizlerin sayesinde yakalamasakta böyle resimlerle avutuyoruz kendimizi,tekrar tebrik ediyor rASTGELSİN DİYORUM.sELAMLAR.:helal::helal::helal:

adolomorola 27-06-2011 19:46

Alıntı:

antikacı54 tafarından gönderildi (Mesaj 109264)
Sevgili Öner güzel bir sezon açılışı olmuş ekibi kutlarım,kareler harika sazanlara hele diyecek yok bizde sizlerin sayesinde yakalamasakta böyle resimlerle avutuyoruz kendimizi,tekrar tebrik ediyor rASTGELSİN DİYORUM.sELAMLAR.:helal::helal::helal:

Semih abi öncelikle konuya alaka gösterdiğin için teşekkürler..;)

Evet abi seninde dediğin gibi güzel sayılacak bir açılış oldu en azından ilk avımda balıksız dönmedik gerçi balık olmuş olmamış pek önemli değil yeterki gönüller bir olsun tabiyki balıkta çıktımı çok daha iyi oluyor...;)
Senin sözüne ben katılmıyorum (resimlerle avutuyoruz kendimizi) ben sizi biliyorum sizlerin yani Samader yönetiminin ve üyelilerin yaptıkları en kral balıktan bile çok değerli...;)

kaptankarabulut 27-06-2011 19:53

Öner kardeşim çok güzel bir gün geçirdiğiniz her halinizden belli.Fakat beni en çok düşündüren o terk edilmiş köy.Belki on dakika o resmi seyrettim.Kimbilir o köyde kimler yaşadı,kimlerin çocukluğu o köyde geçti.. O köyde ne acılar ne mutluluklar yaşandı.Ve neden terk edildi...İnsan derin derin düşüncelere ister istemez dalıp gidiyor.
Öner'cim çok güzel karelerle bizleri etkiledin çok teşekkürler.Bir sonraki avların daha bereketli geçmesi dileğimle.

Saat 05:14.