RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Salihli Demirköprü Barajı av Raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9301)

45balıkcı45 15-06-2011 05:45

Ulaş kardeşim ellerine sağlık. Bu kareleri ölümsüzleştirdiğin için teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda anılarımızı tazeleme fırsıtı buluruz. Daha güzel kareler yakarız. Şu testere muhebbeti ne anlamadım. :)

ukg79 15-06-2011 07:30

Alıntı:

45balıkcı45 tafarından gönderildi (Mesaj 108637)
Ulaş kardeşim ellerine sağlık. Bu kareleri ölümsüzleştirdiğin için teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda anılarımızı tazeleme fırsıtı buluruz. Daha güzel kareler yakarız. Şu testere muhebbeti ne anlamadım. :)

Hani bu adam ne yapıyor(Hasan Kalfa) diye şıklar vardı hatırladınmı Ali abi:D:D

orhan yıldız 15-06-2011 12:33

Alıntı:

ukg79 tafarından gönderildi (Mesaj 108629)
Orhan abi valla öyle şeyler kaçırdınki anlatamam daha görmediğin neler var ben sadece arkadaşlar özenmesin ve canları çekmesin diye çoğu şeyi paylaşmadım daha testere muhabbeti vardı onu hasan abiye sor anlatsın siteye videoyu atacaktım ama hasan abi zoruyla atmadım kozlar elimde...:D:D:D

valla kardeşim neler kacırdıgımın farkındayım tahmin ediyorum ama işim vardı gelemedim birdahaki sefere inşallah :):):):(:(:(

45balıkcı45 15-06-2011 17:50

hımm anladım
şu a. b .c şıkları bu adam ne yapmaya çalışıyo

Tuncay GÜNAY 15-06-2011 19:30

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 108604)
bu sene inşallah o işi gerçekleştireceğiz tuncay...;)

fotolara bakıyorum da orası tam piknik yapacak yer ee balık ta var daha ne isterizzz ayarlayalım da çoluk çocuk hem piknik yapalım hem av yapalımmm ne dersin tavla da atarız olmaz mı ;);););)

ilhanzx 15-06-2011 20:45

bu yılki balık durumu nasıl DEMİRKÖPRÜDE sazan cıkıyormu ben salihlidenim yıllar önce güzel SAZAN YAYIN avlarım olmustu simdi ANTALYADA çalıştığım için gidemiyorum SAZANIN hası demirköpruden cıkar rasgelsin...

ukg79 16-06-2011 06:10

Alıntı:

ilhanzx tafarından gönderildi (Mesaj 108664)
bu yılki balık durumu nasıl DEMİRKÖPRÜDE sazan cıkıyormu ben salihlidenim yıllar önce güzel SAZAN YAYIN avlarım olmustu simdi ANTALYADA çalıştığım için gidemiyorum SAZANIN hası demirköpruden cıkar rasgelsin...

Bu yılda balık çok olacak izlenimlerime göre çünkü her metrekarede balık atlıyor

ukg79 16-06-2011 06:12

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 108660)
fotolara bakıyorum da orası tam piknik yapacak yer ee balık ta var daha ne isterizzz ayarlayalım da çoluk çocuk hem piknik yapalım hem av yapalımmm ne dersin tavla da atarız olmaz mı ;);););)

Abi aynen öyle oldukça güzel bir yer ama tavlada beni yeneceğine dair söz veremem şansınız açık olsun:helal::D

ukg79 16-06-2011 06:14

Alıntı:

45balıkcı45 tafarından gönderildi (Mesaj 108657)
hımm anladım
şu a. b .c şıkları bu adam ne yapmaya çalışıyo

Ne yapalım Ali abi şıkları sunalımmı a,b,c Kalfa hasan abim neder bilmemki?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

ukg79 16-06-2011 06:16

Alıntı:

orhan yıldız tafarından gönderildi (Mesaj 108651)
valla kardeşim neler kacırdıgımın farkındayım tahmin ediyorum ama işim vardı gelemedim birdahaki sefere inşallah :):):):(:(:(

İnşallah Orhan abi valla balıklar ağzını açmış senin atacağın oltayı bekliyorlar
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D

Saat 23:18.