RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Av dediğin böyle olmalı. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2028)

Rauf 01-02-2007 21:13

Alıntı:

theimam35 tafarından gönderildi
rauf abi hüsnü bey sana baya yakın galiba.:)

Turgay maalesef pek yakın değil 230 km kadar var antalya kumlucada hüsnü arkadaşım inşallah bir gün şahsen tanışıcaz .kumluca antalyanın batı tarafında alanya tam tersi doğu tarafında.selamlar.

Rauf 01-02-2007 21:17

Alıntı:

bilardocu tafarından gönderildi
Selam ben Afacan.
1. mesajdaki balıkları tutan kişiyim.
Hüsnü bey arkadaşım olur.Bir de buna bakın bakalım..Hiç böylesini yakaladınız mı?Bundan büyük haz olamaz herhalde...( Tam 12.5 KG )

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hoş geldiniz afacan bey patlakları hüsnü beyin mesajlarında görmüştük buda bir başkası anlaşılan bende derin suya giderim ama bu balıklardan daha hic yakalamadım.kısmet olurda bir gün sizin oralara yolum düşerse sizinlede tanışmak tecrubelerinizi öğrenmek isterim selamlar rastgele.

katiti 02-02-2007 10:54

Alıntı:

bilardocu tafarından gönderildi
Selam ben Afacan.
1. mesajdaki balıkları tutan kişiyim.
Hüsnü bey arkadaşım olur.Bir de buna bakın bakalım..Hiç böylesini yakaladınız mı?Bundan büyük haz olamaz herhalde...( Tam 12.5 KG )

Aramıza hoşgeldiniz. Böyle balıkları o derinliklerden çıkarmak gerçekten büyük haz olsa gerek. Bizim buralarda biraz zor tabii :). Rastgelsin...

aganta borina borinata 02-02-2007 12:38

hoşgeldiniz...

rastgelsin...

bilardocu 20-02-2007 11:04

Selam arkadaşlar. Derin sularda tuttuğumuz balıklar için resimlerde vermiş olduğum makinaları kullanıyoruz. Yüksek performanslı bu makinalar hakkında bilgi almak isteyenler bana tlf dan ulaşabilirler. Rastgele...:)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Rauf 20-02-2007 22:06

bayram bey inşallah bu yaz adrasana geldiğimde kumlucada sizide ziyaret etmek isterim iyi günler dilerim

kturkol 20-02-2007 22:54

Maşallah allah arttırsın ne diyelim.:'( :'(

lambukas 02-07-2007 18:11

Hüsnü abi o bölge civarının derinlik haritasını ekliyorum.bi o kadar zor ve bi o kadar güzel bir av olsa gerek...haritayı ekleyebilirsem tabi..:)sitede o bolgeyi gösteren bi harita var...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

günay07 01-08-2007 22:14

arkaşlar bende Kumlucalıyım adamın dedi haklı derinlik orda 600 m kadar buluyo genelde 500m avlananlar var inamıyorsanız gelin kumlucaya beraber gidelim GÜNAY07

freediver 02-08-2007 04:31

Hüsnü Abi gercekten cok saglam baliklar.

2000 yilinda bende bir defa derin suya gitmistim.Kekova tarafinda yaklasik 600 m. ye salladik 25 lik dacron ip misina ve 30 lik bodyguard ya da 20 lik fireline 4 konuc ve 400 g. lik kursunla.Benim o ava uygun makinam olmadigi icin arkadastan ödünc almistim.
400 g. lik kursun atmamiza ragmen akintidan misinanin salinimi cok fazla oluyordu.
Ve sar sar kollarim kopmustu.Fangri ve tonga bas mercan tuttuk her biri en az 700 g. genelde ise 1,5 kg. falan 3 tane takildigi zaman cekemiyorduk bile.

O gün 4 kisi toplam 15 parca falan baba fangri ve tonga bas aldik.
Cok yorucu oldugu icin bir müddet sonra sigda 100-150 m. de avlandik.

Öyle derin su avi icin en ideali Rauf Abinin cikrigi.

Rauf Abi senin cikriga motor takmayi düsündün mü hic?

Saat 00:29.