RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   AT-ÇEK (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=63)
-   -   at çek için makina??? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2316)

ünalmusa 23-08-2007 18:24

atom marka motor olabilir hem deniz hemde göl için ideal bi mmotor

dummy 25-08-2007 11:43

Alıntı:

ilhanmania tafarından gönderildi
arkadaslar at çekte kullabılecegım alba marka bır makına almayı dusunuyorum...tavsiyeni ne olur?? cok hafıf olmak zorunda degıl cunku aynı zamanda normal avlarımdada kullanıcam...tavsiyelerinizi bekliyorum...

ben bir marka tvsiyesi yerine hem atçek hemde normal yemli takımda kullanacağın için alacağın makinada yedek makara olmasını göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim..Böylece misina değiştirmek yerine makara değiştirerek olayı kısa zamanda halledebilirsin..

cafo 20-11-2007 17:22

Ben yeni remixon elite 40 aldım hem hafif hem cok hızlı sarımı ve ucuz tavsiye ederim
remixon elite 40
40'lık küçük makara, 5 rulmanlı, 100m/0,40mm Misina kapasitesi, 5,14:1 yüksek devir oranı, arkadan kalama

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

erkepli 14-12-2007 09:09

Alıntı:

ilhanmania tafarından gönderildi (Mesaj 22048)
arkadaslar at çekte kullabılecegım alba marka bır makına almayı dusunuyorum...tavsiyeni ne olur?? cok hafıf olmak zorunda degıl cunku aynı zamanda normal avlarımdada kullanıcam...tavsiyelerinizi bekliyorum...

Merhaba sizin istediğiniz şartlara en uygun makinalardan biri shımano 4000RB HYPERLOOP,hafiflik sağlamlıkve arkadan kalama.bir çok ürün elimde olmasına rağmen kendimde bunu kullanıyorum ve memnunum.mutlu günler sizinle olsun.

Lethe 14-12-2007 10:41

Remzi abi kesinlikle katılıyorum,at-çek için hyperloop'un üstüne makine tanımam desem yeridir.30 luğunu kullanıyorum,ben de çok memnunum.hafif,sağlam,güçlü yani yarı yolda bırakmaz. :)

elmexicano 09-05-2008 14:08

merhaba arkadaşlar,

ben at-çek için banax SI800 kullanıyorum.
İskenderun`da 3-4 kilo arası kocaman kofanaları rahatlıkla çekiyordum. tek sorun balığı kıyıya almakta.

bir de makinenin misina kapasitesi çok az. o yüzden çoook sağlam misina kullanmak lazım.

hade rastgele,

A.Can

alpkilic 12-05-2008 10:17

herkese yi günler bu ilk mesajım olacak bende at-çek yapmak için bir süredir araştırma yaptım yeni bir başılkta açmak istemedim üzerinde karar kıldığım kombinasyon bu acaba başka önerisi olan var mı yada bu malzemeleri kullanıp şikayeti olan

kamış-CALIFORNIA 270 CM PELICAN KAMIŞ

makina-REMIXON ELITE 40 MAKİNE

alpkilic 14-05-2008 11:10

biraz daha araştırdım makinalar konusunda kararsızım gönlüm ryobi'nin bu modelinde ama aklımı çelen başka markalarda var acaba yorum yapabilir misiniz?
RYOBI ECUSIMA 4000Vi

diğerleri

REMIXON ELITE 40

REMIXON KING 40R

REMIXON CHARISMA CH40

Shakespeare Omni RX

Shakespeare Cosmos RD

kamış için ise bir önerisi olan?üstte verdiğim pelican'ın atarı uygun değil sanırım?lütfen bir cevap?:)

Saat 02:24.