RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Çeşme'de balık avı için kiralık tekne (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6096)

seyirsubayi 20-09-2009 11:30

mehmet kardesım kesınlıkle mantıklı bır hesap ve evet taygun dostum bırlıkte cıktıgımız ve benım hala çıktıgım kaptanlar gercekten cok ıyı ınsanlar bu yuzden hala tekne almadım ve onlarla cıkıyorum

Tuncay GÜNAY 11-07-2010 17:12

denizliden selam : maşallah diyorum sistem ve ücret birbirini destekliyor. yani amaç kesinlikle ticaret ben size bir şey söyliyeyim mi 200 tl ücretle minimum 10 kişi 10,5 mt tekne avlanma süresi 10 saat en az (KAPTANLARDA CANDAN ABİLERİM) biraz daha kalalım dersen hayır demiyorlar. muhabbet samimiyet dostluk sonsuz. bizide parlak tüylü kaz olarak görmüyorlar. saygılarr.bu arada 6 kişilik tekneler de 100 lira diğer yazdıklarım bu tekneler için de geçerli
AYDO bey rastgelsin. paylaşımlarınızda fotolarıda koyarsanız daha hoş olur sayenizde gözümüz gönlümüz açılır.

Tuncay GÜNAY 11-07-2010 17:25

okan dostum biz bu gidişle birer tekne alırız sanırım. :) tüm dostlarımızıda misafir eder mazot parasına 24 saat avlanırız gibime geliyor. şu anda böyle bir olaya gerek yok tabi de ileride allah kerim.:D:D:D:D
ben kendimi çok şanslı buluyorum bu konuda izmir güzelbahçeki tekneci dostlarımız işin dostluk kısmına daha çok önem veriyorlar. para 2. plana atılmış durumda

faruk35 11-07-2010 20:30

vay bee?yaw bende alayım bari bir gemicik olmuycak böyle:)))6 da çıkıp 11 de dönücez 200 LİRA yani saati 40 lira.abi yarın katamaran yaptırıcam günde 3 tur yapsak 3 er saatlik olmamıı:)))turu 200 lira canım bişey değil söylemeside kolay düz 200:)))günde 600 ayda 20 gün çıksan 12 BİN LİRA valla bizim fabrikanın genel müdürü bile almıyodur bu kadar parayı hayali bile güzel.allah çarşınıza pazar versin helalolsun nediyim.

Tuncay GÜNAY 12-07-2010 09:42

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 62348)
internette dolaşırken satılık teknelere gözüm takıldı 6000 tl ye kamaralı tuvaletli evrakları tam 5---6 tane tekne buldum yani 30 kere kira parası başka lafa hacet yok sanırım

abi 6000 tl ye tekneleri hangi siteden buldun bana yazarmısın özel mesajla çok sevinirim inan. böyle bir zihniyet ileride ağı basarsa çare olarak almakta fayda var sanırım.

demir35 13-07-2010 00:15

arkadaşlar,tabiiki günde 400 tl pahalı,ama inanın bir tekne sahibi olarak söylüyorum,tekne alıp,heleki tekne bağlama fiyatlarını sorarsanız,yılda en az sadece bağlama parası bayağı bi ödersiniz,ya yıllık bakımları,motor,vs.vs,daha bir çok etken,fırtına durumlarında kaç kere sabahladığımı bilirim,tonoz sürükleme yapmasın diye,yani iş tekne almakla kalmıyor,

fisherman 13-07-2010 19:39

Abi ne olursa olsun bukadar parıyı verip balıga çıkmam şahsen kolay kazanılmıyor örnek veriyorum fisherman 5.20 teknenin yeni fiyatı 2500 tl motoru ile 5000 tl ki bu sölemiş oldugum tekne yüksek fiyatlı .bence tekne kiralıcama alırım bir bot bakarım keyfime.acizane fikrim;)

brkknc 13-07-2010 21:20

arkadaşlar gördüğüm kadarıyla konu hepimizi rahatsız etmiş, gerçektende hem av için zaman çok kısa hemde fahiş bir rakam, biz 13-14 saat tekneyle ıldırıdan 125 tl ye gidiyoruz, çok şükür daha hiç boş dönmedik, bu arada dikatimi çeken diğer bir şey sözkonusu beyin sizin bu tartışmalarınıza iştirak etmemesi, boşverin muhabbet güzel ve her keseye görede tekne mevcut..arkadaşımızında meraklısı elbet gider balığını orada tutar sağlıcakla kalın..

seyirsubayi 14-07-2010 08:31

burak son sözu guzel söylemıs:) meraklısına hızmet verır:) sadece bızlerın bırer kaz olmadıgı bılınsın yeterlı.... hepınızın avı daım olsun dostlarım

kadir2235 09-03-2012 09:45

Çeşmenin balığının adı çıktığı içindir bu fiyatlar çeşmeden büyük balık çıkar çeşmeden çok balık çıkar bizlere böyle söylendi durdu hep o yüzdendir ki gözünü karartan çeşmede soluğu alır. Ildırı da tekneler var 4-5 kişilik kamaralı 150 tl ye geçen denk gelmişti. Konuştum bana iki haftadan önce havale çekeceksiniz size tekneyi ayıracağım diyordu ya hava patlak verirse diye sorduğum da çıkmazsan bahtına küsersin demişti :( iki yıldır çıktığımız bir kaptanımız var 10 metre teknesi var 200 lira bize balık tutturmak için gerekirse tüm gün tekneyle yer aradığımız olmuştur. Ama onun da sevmediğimiz bir kısmı var o da teknede sürekli ağ olması :( Sadece ağ olduğundan dolayı yeni tekne aramaya başladık ama her denememiz bizi kaz gibi avlamaya çalıştı demek istiyorum ama avlandık; yolunup duruyoruz. Tanışma mesajımda da yazdığım gibi buradan ulaştığım bir kaç kaptanla görüşmemden sonra site ile ilgilenmeye başladım ...

Saat 16:24.