RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ZIPKINLA SUALTI AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=4)
-   -   kaç mm elbise alayım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2039)

theimam35 11-12-2006 15:58

kaç mm elbise alayım

arkadaşlar çarşamba günü elbise alacağım 5mm mi 7mm mi tavsiye edrsiniz lütfen görüşlerinizi belirtin 1958 hatay izmir turgay göçmen

igmsva 11-12-2006 16:54

mert hadi turgay bey tavsiyelerini bekliyor

Taygun KOCABIYIK 11-12-2006 16:58

İzmir için 5 mm tüm mevsimlerde yeterli olur
rastgelsin

theimam35 11-12-2006 17:02

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
İzmir için 5 mm tüm mevsimlerde yeterli olur
rastgelsin

tavsiyen için çok teşekkürler TAYGUN KARDEŞ.

Taygun KOCABIYIK 11-12-2006 17:15

Rica ederim Turgay abi :)

katiti 11-12-2006 20:15

Alıntı:

theimam35 tafarından gönderildi
arkadaşlar çarşamba günü elbise alacağım 5mm mi 7mm mi tavsiye edrsiniz lütfen görüşlerinizi belirtin 1958 hatay izmir turgay göçmen

İzmir'de dalacağınızı sanıyorum, o nedenle size 5 mm elbise tavsiye ederim. Kışın büyük bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben 5 mm kullanıyorum, Şubat soğuklarında bile suya girdiğimde rahat dalış yapabiliyorum.

İzmir çevrelerinde yaz için 5 mm elbise biraz kalın olsa da suya girmekte acele ederseniz idare ediyor :D . Bütçeniz tek elbise almaya elveriyorsa 5 mm en uygun seçenek olacaktır. Şimdiden hayırlısı olsun, güle güle kullanın...

igmsva 11-12-2006 21:36

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
İzmir'de dalacağınızı sanıyorum, o nedenle size 5 mm elbise tavsiye ederim. Kışın büyük bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben 5 mm kullanıyorum, Şubat soğuklarında bile suya girdiğimde rahat dalış yapabiliyorum.

İzmir çevrelerinde yaz için 5 mm elbise biraz kalın olsa da suya girmekte acele ederseniz idare ediyor :D . Bütçeniz tek elbise almaya elveriyorsa 5 mm en uygun seçenek olacaktır. Şimdiden hayırlısı olsun, güle güle kullanın...

:artist: :deli: işte abi uzman görüşü bekliyordum yani nezaman cevap vereceksin diye:D :D

katiti 11-12-2006 22:01

Alıntı:

igmsva tafarından gönderildi
:artist: :deli: işte abi uzman görüşü bekliyordum yani nezaman cevap vereceksin diye:D :D

Abi estağfurullah, daha benim bu konuda uzman olmama çooook var :). Bu aralar işlerim yoğunlaştı yine, gün içerisinde sık giremiyorum...

theimam35 12-12-2006 11:21

Alıntı:

değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim kardeşim turgay göçmen 1958 hatay izmir

gizer 12-12-2006 15:33

Alıntı:

Aynen katılıyorum.
Eğer bütçeniz iki elbiseye yetiyorsa, yaz için bir de 3 mm. iyi olur. Bütçeniz bir buçuk elbiseye yetiyorsa :) , ben olsam yanında 3 mm. shorty alır, göğüs kısmına da ped dikerdim. Yazları çok rahat olurdu (İzmir için).
Bunların dışında 5 mm., İzmir için her mevsime uygun olur sanırım.
Saygılarımla..

Saat 07:23.