RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Avlaklarımdan Eski Foça (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6642)

Hasan BALIKÇI 16-01-2010 17:41

Avlaklarımdan Eski Foça

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

SEVGİLİ DOSTLARIM:)

sizlere avlaklarımı sunmayı bundan böyle kendime borç biliyorum A dan Z ye tüm avlaklarımı buradan detaylı biçimde isteyen olursada nokta yer vereceğim:)isteyen olursada hep beraber gideceğim müsait oldukça :)

bu defaki avlak bölgemiz foça .ben genelde deniz fenerinin kaleye bakan tarafından olta atıyorum tabi bu sadece orasımı deyil tabi arka tarafta çanak denen yer karşı tarafta ingiliz burnu denen yer çok güzel ve verimli bir yerdir

bu avlağada ister aile ister arkadaş gurupları ile gidebilirsiniz ben Eski Foçaya ben genelde ailem ile birlikte giderim.Sizlerdende tavsiyem budur.aile olarak dahada rahat edebilirsiniz .

biliyorsunuz Foça turistik olmakla beraber harika bir güzelliğe sahip olan ender yerlerimizden biri SİZ SEVGİLİ DOSTLARIM LÜTFEN AMA LÜTFEN ÇEVREYE DUYARLI OLARAK ister piknik yapın ister balık avlayın ama ÇEVRENİZİ KİRLETMEDEN ben inanıyorumki tüm balıkçılar gerçek çevrecilerdir bazıları hariç unutmayınki deniz herzaman canlı kalmalı yarınki gelecek nesilede nasıl bulduysak bu mirası aynı güzellikte bırakmalıyız

VERİMLİ ZAMANLARI=haziran,temmuz,ağustos,eylül,
YEM=madya ,yengeç gece için boru kurdu
TAKIM=ister klasik ister tek iğne gezer kurşunlu.4numaradan 0.2 numara mustang iğne ,
RÜZGAR=hafif poyraz,en iyi avı bu rüzgarda verir
ÇIKAN BALIK TÜRLERİ=paşa (çipura),sargoz,mırmır mercan,karagöz ve ısparoz bol olmasada eşkina levrek

avlak bölgemizden birkaç kare resim buyrun

Anıl ÜNALAN 16-01-2010 17:45

Aha gideceğimiz bir adres daha :)

Eline sağlık Hasan abim çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsun. Yaz gelsede buraya da gidebilsek. Hem suyuda güzel sanırım yüzmüşsünde birazda balina salalım denize :P :D

Çok teşekkürler abi gerçekten çok güzel avlak.

Hasan BALIKÇI 16-01-2010 17:53

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 69476)
Aha gideceğimiz bir adres daha :)

Eline sağlık Hasan abim çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsun. Yaz gelsede buraya da gidebilsek. Hem suyuda güzel sanırım yüzmüşsünde birazda balina salalım denize :P :D

Çok teşekkürler abi gerçekten çok güzel avlak.

anıl ım burası çok güzel bir avlak gerçekten. benim teknemde buradan çalındı :'( onun için Foça benim için ayrı bir yer ;)serkan abindede çok özel resimler var adam 15 m yüksekten mırmır çekti bana inat ederek:D

Anıl ÜNALAN 16-01-2010 17:56

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 69478)
anıl ım burası çok güzel bir avlak gerçekten. benim teknemde buradan çalındı :'( onun için Foça benim için ayrı bir yer ;)serkan abindede çok özel resimler var adam 15 m yüksekten mırmır çekti bana inat ederek:D

Geçmiş olsun abi. Olsun ya sen karadan da ulaşabilceğin herşeye ulaşabiliyorsun :) Avlak çok güzel kesin buraya da gidiyoruz bu yaz :)

paşalı 16-01-2010 18:05

Hasancım bu güzel ve verimli yerlerler için teşekkürler.Teknen çalınmış çok üzüldüm.Geçmiş olsun.Herhalde bu olay eski ama ben yeni duydum.

Taygun KOCABIYIK 16-01-2010 18:22

Dışarıda inanılmaz bir rüzgar var, ona keza İzmir'de bu kışın en soğuk havası ve neredeyse kar suyu denilebilecek bir yağmur.
Senin yaptığın olacak iş mi Hasan abi :(

kaptankarabulut 16-01-2010 18:35

bende Taygun kardeşime aynen katılıyorum.. yapılacak iş mi Hasan'ım şimdi bu.Ama yinede paylaşımın için teşekkürler.. gideriz bizde senin olduğun her yere..ama bi şey sormak zorundayım, merakımı maruz gör,oraya gitmek için izin alınması gereken yerlerden izin aldın mı izin....:D :D :D :D

Hasan BALIKÇI 16-01-2010 18:40

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 69484)
Dışarıda inanılmaz bir rüzgar var, ona keza İzmir'de bu kışın en soğuk havası ve neredeyse kar suyu denilebilecek bir yağmur.
Senin yaptığın olacak iş mi Hasan abi :(

hatta kar bile atıştırıyo:D:D

Hasan BALIKÇI 16-01-2010 18:44

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 69480)
Hasancım bu güzel ve verimli yerlerler için teşekkürler.Teknen çalınmış çok üzüldüm.Geçmiş olsun.Herhalde bu olay eski ama ben yeni duydum.

turgay abi çok sağol ben sadece paylaşıyorum.yaptığım güzel şeylerle enılmak ardımda iyi bir izlenim bırakmak:)

levrek 16-01-2010 18:49

Hasan ın Açılımını 2006 yılında oluşturduğumuz Harita ile desteklemek istiyorum.Dileyen arkadaşlar bu haritaya giriş yapabilirler,sevgilerimle

Saat 22:40.