RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Işte Firsat !!! (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4330)

ADNAN 22-01-2008 16:27

Işte Firsat !!!

27 OCAK 2008 Tarihinde büyük organızasyon yapmaya karar verdim, 15 kişi ye kadar katılım alabilirim yer :foça bende3 kişi var şuan, katılımcıların aşağıya ilgilerini bekliyorum 2-3 de sanırım fazla olabilirmış tekne gezi teknesi hadi bakalım kaynaşmaya... Tabi hava şartları uygun olursa, ilgi ve alakanızı bekliyorum;) ....

kturkol 22-01-2008 17:39

:helal::helal:adnan abim ellerine aklına sağlık.:helal::helal:

ben zaten 15 kişilik bir grup olarak gidiyorum. umarım orada görüşürüz. gurupları birleştirebiliriz.

:cool:bu çağrına bu siteden herkesin katılımını canıgönülden diliyorum.:cool:

:cool:haydin kendini genç hissedenler kıpırdanın biraz hava muhteşem bu fırsatı kaçırmayalım.:cool:

Taygun KOCABIYIK 22-01-2008 18:15

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Bu konuda bu hafta kazıklıya gitme niyeti vardı. Ama benim konuştuğum kişiler tekne olsa daha iyi olur dediler. Hatta kıyıdan hiç avlanmamış kişiler var :) Ordan buraya mı geçiş yapsak ne yapsak?? Benim için ikiside olur farketmez. Ama sanırım tekne olursa katılım artabilir.

Taygun KOCABIYIK 22-01-2008 18:17

Ayrıyetten hav maç adocum? :)
Okan abide msnden bana karaburuna gidiyoruz geliyormusun dedi (deniz abi 2 gündür arıyormuş onu) :) böyle böyle anlattım bilgi istiyor oda.

paşalı 22-01-2008 20:00

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 46883)
27 OCAK 2008 Tarihinde büyük organızasyon yapmaya karar verdim, 15 kişi ye kadar katılım alabilirim yer :foça bende3 kişi var şuan, katılımcıların aşağıya ilgilerini bekliyorum 2-3 de sanırım fazla olabilirmış tekne gezi teknesi hadi bakalım kaynaşmaya... Tabi hava şartları uygun olursa, ilgi ve alakanızı bekliyorum;) ....

Adnan kardeşim organizasyon çok iyi.Fakat benim gibi merak eden arkadaşlar muhakkak vardır.Tekneye saat kaçta binilecek ve kaçta av sona erecek.Yemek işi nasıl olacak? Tekneye ne kadar ödenecek İzmirden çıkış nasıl olacak.Bu konularıda bir aydınlatırsan arkadaşlar gelip gelmemekte daha iyi karar verir.Bilmiyorum yanlışmi düşünüyorum?

Taygun KOCABIYIK 22-01-2008 20:01

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 46907)
Adnan kardeşim organizasyon çok iyi.Fakat benim gibi merak eden arkadaşlar muhakkak vardır.Tekneye saat kaçta binilecek ve kaçta av sona erecek.Yemek işi nasıl olacak? Tekneye ne kadar ödenecek İzmirden çıkış nasıl olacak.Bu konularıda bir aydınlatırsan arkadaşlar gelip gelmemekte daha iyi karar verir.Bilmiyorum yanlışmi düşünüyorum?

Turgay abi mercanda varmış oralarda duyduğuma göre :deli:

paşalı 22-01-2008 20:04

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 46909)
Turgay abi mercanda varmış oralarda duyduğuma göre :deli:

Vurucam mercanların gözüne.

Anıl ÜNALAN 22-01-2008 20:32

Evet abi turgay abinin dediği soruyu yanıtlarsan beklesin Foça rastgelsin geliyo :D

Taygun KOCABIYIK 22-01-2008 20:45

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 46910)
Vurucam mercanların gözüne.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Uzun uğraşlar sonunda Turgay abinin savaş boyalarını sürmeye hazırlanırken çekilmiş bir fotoğrafını ele geçirdik :D

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 46912)
Evet abi turgay abinin dediği soruyu yanıtlarsan beklesin Foça rastgelsin geliyo :D

Ver odunu Anılım :)
Yalnız meteorolojiye baktım yağışlı hava kütlesi geliyor umarım pazara kadar düzelir.

Anıl ÜNALAN 22-01-2008 20:56

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 46914)
Ver odunu Anılım :)
Yalnız meteorolojiye baktım yağışlı hava kütlesi geliyor umarım pazara kadar düzelir.

Tagom yağmurdan korkan yağmur gibi olsun yağsın yağmur daha iyi rüzgar yapmaz yağmur olduğu zaman ama önemli olan fırtına olmasın foçada biraz açıkta kalıyor zaten..

Saat 20:24.