RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mümkün olursa 40'ından sonra balıkçılığı öğrenmek istiyorum... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11842)

omerguler 05-09-2012 20:48

Mümkün olursa 40'ından sonra balıkçılığı öğrenmek istiyorum...

Merhaba tüm balıkseverlere...İzmire yeni yerleştim.. bu şehire resmen aşık oldum.. herşey herkes bana güzel geliyor bu şehirde :) Yıllardır tatlısuda balık avı yaptım amatörce.. nihayet denize ulaştım kırk yaşından sonra.. şimdi amacım ustalardan bu işi olabildiğince öğrenmek.. İzmirde arkadaş edindim.. benden gençler ama kendi çapında ustalar.. Eski Foça'da tekneyle ava çıktık.. hayatımda ilk defa tekneyle balığa çıktım, ben böyle bir güzellik daha hatırlamıyorum... bi de acemi şansı yaver gidince av temelli zevke dönüştü.. niyetim balıkçılığın püf noktalarını kavramak ve iyi bir takım yapmak.. kimbilir zaman içinde tanışırız görüşürüz.. herkese çok selam.. herkese rastgelsin...

soncet36 06-09-2012 05:57

ömer arkadaşım hoş geldin. forumu incelersen kafana takılan sorulara cevap bulabilirsin. bulamadığın konularda her zaman yardımcı olacak ustalarımız vardır. tanıyınca daha iyi göreceksin.
rastgelsin.

hus213 06-09-2012 08:45

Ömerciğim öncelikle hoş gedin.Anlattıklarından esinlenerek balık ile bir ön bilgin var anladığım kadarıyla.Deniz bir tutkudur,ona bulanan bir daha kurtulamaz.Hele,hele birazda heves varsa ki sende bu meşale daha öncede yanmış birde buradaki ustalarımızın sitemize konularını koyduklarını inceledinmi vay seni tutana yandım ALLAH eve dahi gidemiyorum.Bu deniz denen nasıl bir şeymiş dedirttirir insana.Hadi bakalım bundan sonrasınıda sana bırakalım ve RASGELE diyelim.

ustam18 06-09-2012 09:38

Ömer Kardeş Ailemize hoş geldin.Tatlısu avcılığı olduktan sonra denize de alışırsın.dostlarımızın çoğunluğu İzmir de ikamet etmekte.onlarla irtibata geçer tanışırsan avsız vede balıksız kalmazsın.
Avların bereketli olsun.Rastgele.

Tuncay GÜNAY 06-09-2012 20:42

ömer kardeş aramıza hoş geldin keyifli paylaşımlar dilerim.

MAVİ FENER 07-09-2012 09:46

Ömer;
Aramıza katılmanıza çok mutlu oldum...umarım bizlerle çok iyi bir zaman geçirirsiniz...İyi paylaşımlar dilerim...

paşalı 07-09-2012 19:23

Ömercim aileye hoş geldin keif dolu forumlar dilerim.

ferdi demir 09-09-2012 19:45

aramıza hoş geldiniz keyifli paylaşımlar dilerim..

omerguler 14-09-2012 22:55

ev taşımayla uğraştığım için zamanında cevap veremedim. ilgilenen ve hoşgeldinlerini esirgemeyen ustalara çok teşekkür ederim. kimbilir ileride belki güzellikleri paylaşma şansım olur.. herkese keyifli avlar dilerim..

dogukan1997 15-09-2012 05:03

Ömer abi aramıza hoşgeldini. Ben biraz ailenin küçüğü sayılırım ama av delisiyim eğer yardımım dokunacak bir şey olursa her zaman yapmaya hazırım . Hani malzeme almaya falan nerden neler alacağın konusunda her daim yardımcı olurum ben ve abilerim oluruz rastgele ...

Saat 18:55.