RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Eski Foça için yer konusunda destek bekliyoruz (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10719)

B.U.R.A.K 16-03-2012 13:07

Eski Foça için yer konusunda destek bekliyoruz

yeni aldığımız tekneyi geçen hafta eski foçaya attık... fakat yer konusunda sıkıntılıyız çeşme aliağa çandarlı tecrübemiz var ama burası yeni.... nasipse pazar günü gece 4 5 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz tavsiye edeceğiniz yer varsa şimdiden teşekkürler saygılar.....

MAVİ FENER 16-03-2012 15:28

Alıntı:

B.U.R.A.K tafarından gönderildi (Mesaj 120485)
yeni aldığımız tekneyi geçen hafta eski foçaya attık... fakat yer konusunda sıkıntılıyız çeşme aliağa çandarlı tecrübemiz var ama burası yeni.... nasipse pazar günü gece 4 5 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz tavsiye edeceğiniz yer varsa şimdiden teşekkürler saygılar.....

İstanbuldan Sevgiler....Hayırlısı olsun.....yer konusunda Anıl'dan istifade edebilirsin....Haydi Rastgelsin...

Ege Demirağ 16-03-2012 17:41

Ben eski foçadayım 12senedir her yaz 3 ay ordayım .. Önericeğim güvenlik konusunda 2 yer var yoksa hırsızlık olabilir :D kalenin ordaki limana atabilirsiniz yada eski foçaya yeni liman yaptırıldı oraya olur ancak yeni liman özel bi yer olduğu içi,n ücret gibi şeyler olabilir dahi iyi bilen biri size yardımcı olablir :D

dogukan1997 16-03-2012 17:48

Öncelikle hayırlı olsun şimdiden rastgele abi . Yer konusunda ben fazla bir yer bilmem ama tavsiye almanı önerebileceğim abilerim var örn; Anıl Ünalan^dan yardım alabilirsin . şimdiden rastgele abi .... paylaşımlarını görmeyi bekleyeceğiz..

B.U.R.A.K 17-03-2012 19:57

kusura bakmayın arkadaşlar sanıırım ben yanlış anlattım tekneyi koycak yer ayarladım bağladım.balık tutmak için gidicektim neresi av verir bilgisi olan varmı die sorayım dedim neyse nasipse sabah 4 de yolcuyuz bakalım bir iki deneme yapıcaz bişeyler çıkarsa fotoları eklemeye çalışırım hayırlı akşamlar...

dogukan1997 18-03-2012 13:21

hmm şimdi anladım abi k.bakma onun için otoraflarda teknesi oln abilerim yardımcı olur sana eger teknende fazla anlamam ama güzel bir radar varsa suyun dibini zemini gösteren meraları bulabilirsin eger radarın iyise öle bakarsın balıgı buldgunda atarsın çapanı ayarlayıp rastgele

B.U.R.A.K 18-03-2012 19:07

radar yok zaten gittik geldik fazla bişeyde yok goperz izmarit istavrit ispari bunada şükür gerçi kırmızı olsa iii olurdu ama nasip haftaya inşallah...

dogukan1997 18-03-2012 20:07

abi açıkçası şuan hani o aldıgın balıklara da şükür etmen iyi çünkü şu aralar balıklar yoq fazla iştahlı deil ama 1 aya görürsün gerçek balık yani o taraflarda ki cinsler kendini belli eder bir şey olursa yapabileceğim bana ulaşırsın telden rastgele.

B.U.R.A.K 19-03-2012 21:55

nasipse beraberde gideriz saolasın kardeşim

Ege Demirağ 20-03-2012 10:38

en geç 1 aya balık yapmaya başlıcak bence :D

Saat 18:41.