RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Öneriler, Eleştriler, İstekler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Duyarli olmak..... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5259)

umutec 10-10-2008 07:17

Duyarli olmak.....

oncelikle sayın abilerimiz başta olmak uzere arkadaşlarımız kardeşlerimiz ben sitenizin yeni uyesi olmama rağmen zamanımın butun boş vaktini sitede geciriyorum paylaşımlarda bulunuyorum fakat benim yakındığım konu actığımız konulara attığımız mesajlara yanıt alamamak ne bileyim bunun gibi şeyler ha tabikide yardımcı olan abilerimiz arkadaşlarımızda var ama katılımı ne kadar arttırırsak o kadar cok daha paylaşım okadar daha cok tanışma arkadaşlık içerisinde muhabbet sohbet ve av yapabiliriz diye düşünüyorum.....saygılar

ibrahimz35 10-10-2008 09:19

umut kardeşime sonuna kadar katılıyorum.
Lütfen kısada olsa bir şeyler yazalım.
Saygılar.

turna 10-10-2008 22:12

Arkadaşlar ikinizede hak veriyorum,ama deniz için denizde tecrübeli arkadaşların ,tatlısu için de tatlısuda tecrübeli arkadaşalrın cevaplamaları çok daha iyi olur,Ancak sıf soru sormak için siteye üye olanlar var bu kişiler tabiri caizse damdan düşer gibi soru sorup ortadan kayboluyorlar,önce siteye gir,kendini tanıt,imza ayarlarını tam yap bizde senin kim olduğunu bilelim,sana nasıl hitap edeceğimizi bilelim,sitede dolaş eski formlarda ne var ne yok araştır sonra sorunu sor bizde cevap verelim.Daimi üyeler için de geçerli,çoğu zaman aynı sorular defalarca soruluyor.

xnode 11-10-2008 12:32

Alıntı:

umutec tafarından gönderildi (Mesaj 56140)
oncelikle sayın abilerimiz başta olmak uzere arkadaşlarımız kardeşlerimiz ben sitenizin yeni uyesi olmama rağmen zamanımın butun boş vaktini sitede geciriyorum paylaşımlarda bulunuyorum fakat benim yakındığım konu actığımız konulara attığımız mesajlara yanıt alamamak ne bileyim bunun gibi şeyler ha tabikide yardımcı olan abilerimiz arkadaşlarımızda var ama katılımı ne kadar arttırırsak o kadar cok daha paylaşım okadar daha cok tanışma arkadaşlık içerisinde muhabbet sohbet ve av yapabiliriz diye düşünüyorum.....saygılar

bahsettiğiniz sorun ve gevşeklik, doğal bir durum. insanlar tabiatları gereği, ateşleyici bir durum olmadıktan sonra diyaloğa girmezler. hele hele branş konularında. bu yüzden organizasyonlar yapılmalı, katılımlar olmalı ve etkileşim sağlanmalı. aksi takdirde bir süre sonra mesaj yazmakta imtina edilir ve havadan sudan, bilinen konulardan bahse başlanır.

organizasyon konusuna biraz eğilmek gerekli.

mahir09 14-12-2008 08:48

arkadaslar herkese merhaba foruma yeni katıldım.elimde eski bir makine var,dam marka marka sanırım dişli sıyırmıs ıstanbulda tamiratını yapan yer varmı ,yadigar bişey yardım lütfen,su anda yenisini alacak durummda yok

paşalı 14-12-2008 19:16

Alıntı:

mahir09 tafarından gönderildi (Mesaj 58174)
arkadaslar herkese merhaba foruma yeni katıldım.elimde eski bir makine var,dam marka marka sanırım dişli sıyırmıs ıstanbulda tamiratını yapan yer varmı ,yadigar bişey yardım lütfen,su anda yenisini alacak durummda yok

Buyur burdan yak.Canım kardeşim önce imza ayarlarını bir yap.Girmiş olduğun konun başlığını ve konularını bir oku,daha sonra sorunu sor.:confused::confused:

phvedat 15-12-2008 22:55

umut kardeşim kesinlikle haklısın
konu hakkında abilerim oldukça iyi açılımda bulunmuş
katılıyorum..

mahir09 17-12-2008 10:24

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 58197)
Buyur burdan yak.Canım kardeşim önce imza ayarlarını bir yap.Girmiş olduğun konun başlığını ve konularını bir oku,daha sonra sorunu sor.:confused::confused:

tamam reis kızma dikkat edrimmm

nadirsakoglu 17-12-2008 14:01

arkadaşlar paylaşıma katıldıkça arkadaşlıklar artar, bu arkadaşlıklar zamanla dostluğa dönüşür, yardımlaşmaya dönüşür, ben burada bunu yaşadım. dolayısıyle biz bu balık sevdasını kalbimizde taşıyorsak, denizi, seviyorsak, birlikte muhabbetler,organizeler,yardımlaşmaları gerçekleştirmemiz gerekmektedir. ben burada hadi arkadaşlar bu hafta şuraya ava gidelim dendiği zaman katılımı görmedim. aslında bir iki ufak veya büyük farketmez organize olabilsek. daha sıcak dostluklara neden oluruz.

celocan 18-12-2008 19:40

nadir kardeş bu konuyu açmak ile iyi etmişsiniz tebrik ederim.
kimseye lütfen kızmayın her kes merak ettiklerini sorsun.dilimiz döndükce anlatalım ama lütfen kızmayın çagımızda gençler sabırsız:) çagımızın hastalıgı.trafikte de öyle degilmi herkesin acelesi var kimse kimseye yol vermez oldu.:)herkese sevgiler...

Saat 15:42.