RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Sizce uyumlu mu ? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9748)

shawshang 20-09-2011 13:50

Sizce uyumlu mu ?

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Sizce makina ve kamış uyumu doğrumu ?

BARBADOS 20-09-2011 15:51

Arkadaşım anladığım kıyıcısın. Ben aşağıdaki D.A.M. Makinayı hemen hemen aynı tarz bir kamış ile kullanıyorum sonuçtan memnunum. Fiyat olarak pek fark yok ama D.A.M. bence Remıxon'un yerine tercih edilir. (Hem renk de uyar :)) Yine seçim senin şimdiden iyi avlar.

mazhar üzümcü 20-09-2011 18:50

]tayfun kardeşim surf kamış ve makara seçimi yapmanın bazı temel noktaları var eğer almadıysan önerim spro incognito lcs 865 8 bilyeli 65 lik bir makina kamış olarakta captain 1525 cast strong 3.90 mt çok uyumlu harika bir takımdır sevgilerimle

TUĞYAN 21-09-2011 07:30

Tayfun kardeşim riyobi yi 8000 sana tafsiye ederim çok memnun kalacaksın ben halen kullanıyorum japon tercih senin

TUĞYAN 21-09-2011 07:31

Fiyatıda 80 -100 arası olması lazım şu an

shawshang 21-09-2011 08:11

Mazhar bey henüz malzemeleri almadım.

önerileriniz için teşekkürler yanlız önemli bir ayrıntıyı belirtmeyi unutmuşum hb aracım var ve kapalı boyu 1mt yi geçmemesi gerekiyor D.A.M. tercihim ( 80cm ) bu yüzden olmuştu.

mazhar üzümcü 21-09-2011 08:41

tayfun benim arabada HB ben kamışların içinde bulunduğu torbayı ön koltuk ile arka koltuk arasına yarı dikey olarak koyuyorum hiç derdim olmuyor sevgilerimle.

akinyildiz81 23-09-2011 13:19

remixon fiyat kalite açısından fena değil bence doğru tercih

hüseyinzümrüt 25-09-2011 12:15

excusima 8000 vi yi tavsiye ederim makine olarak. çekeri oldukça iyi gene diğer ustaların fikirlerinedi bi düşün !

KursatKıbrıs 27-09-2011 22:12

Kusura bakmayın , ustalarım burdayken bana söz düşermi bilmiyorum fakat belirttiğiniz Remixon 4 yıl önce aldım ve ilk makinemdi. 1 ay dayandı. Acemiliktende dolayı normalindan daha fazla yıprandı tabiki, fakat makinenin gerçegini elinizle tutsanız kesinlikle almazsınız. Resimde fazla gösterişli .. (bende avmarketimden temin etmiştim) .

ikinci değinmek istediğim konu , Yasin abinin değindiği Dam Stellpower SURF
( [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] ) makina. Şu anda bu ürünü kunlanıyorum ve kesinlikle isminin hakkını veriyor. Çelik gibi sağlam makina ve uzun mesafe atişi için mükemmel ...

Saat 21:36.