RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Sırtı-Seğirtme (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Sinarit'çi Mustafa'dan gridalar (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7557)

musty 07-05-2010 10:20

Sinarit'çi Mustafa'dan gridalar

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

iyi günler geçen hafta karaburun'a gidip sırtı yapmayı çok uzun bir zamandan beri istiyordum ve karaburun'a geldim indirdim botumu denize en güzelide denize botu attıktan sonra bakıyorsun ya denizin en sonuna doğru işte en güzelide bu :)sonra botumun içini sırtıya göre tertibatı aldım ve çıktım yola rapala nın 11cm magnum uskumru modelini taktım arkasından başladım kurşunları dizmeye birinci kurşun 500gr ikinci üçünçü kurşun 200gr kullanıp 20-25 metrelerde gezmeye hızım 4-4.5 mil olarak ayarladım ve uzun bir zamandan sonra bugün kü nasibim bu kadarmış deyecektim ki arkasından hafifce bir cırt cırt sesi:) tamam dedim nasip yeni başlıyor :)çekmeye başladım çıkrığımı 4 kurşunu aldıktan sonra bakmaya çalışıyorum bi yandan bir yandan sarıyorum çıkrığımı bir batkım 1.500 gr lık bir grida tamam dedim ilk balığını aldın :)saat 12 gibi daha sonrası yemeğimi yedim ve dönüş yoluna çıktım arkasından bir cırt cırt sesi:) gel bakalım dedim avın son balığı gel gel :)ikinci aldığım balık daha açık renk olduğu için suda gördüğüm zaman ak lahos zannettim fakat tekneye aldığım zaman grida yı ikiledim dedim :) ve sonra takımı toplayıp doğru römorke attım botu doğru eve herkes sağlıcakla kalsın hoşçakalın :) (tabiki sonrada ziyafet :D )

ali rıza acar 07-05-2010 10:35

Nefis bir av olmuş. Devamını ve afiyetler dilerim.

musty 07-05-2010 10:44

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 83634)
Nefis bir av olmuş. Devamını ve afiyetler dilerim.

teşekkür ederim Ali rıza abi ...

Hasan BALIKÇI 07-05-2010 11:12

mustafa kardeşim :)önce tebrik ederim.:helal::helal:

seni takip etmek çok güzel olcak :)gerçeği söylemek gerekirse ben seni zaten biliyorum.;)neler yaptığını ve yapabileceğinide çok iyi biliyorum.;)
yakın bir zamanda bu avlarından dahada güzellerini burada bizlerle paylaşacağını çok iyide biliyorum.:)
sırtı avında senden öğreneceğimiz çok bilgiler var;)ben zaten sırtıdan anlamam :Dama öğretirsende hayır demem ;)
kardeşim bu güzel avlarının herdaim sağlık ve mutluluk içinde bereketli geçmesini dilerim.:)

Yağız DEMİR 07-05-2010 11:17

gridalar guzel tebrıkler
paylasım ıcın tesekkurler

musty 07-05-2010 11:23

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 83636)
mustafa kardeşim :)önce tebrik ederim.:helal::helal:

seni takip etmek çok güzel olcak :)gerçeği söylemek gerekirse ben seni zaten biliyorum.;)neler yaptığını ve yapabileceğinide çok iyi biliyorum.;)
yakın bir zamanda bu avlarından dahada güzellerini burada bizlerle paylaşacağını çok iyide biliyorum.:)
sırtı avında senden öğreneceğimiz çok bilgiler var;)ben zaten sırtıdan anlamam :Dama öğretirsende hayır demem ;)
kardeşim bu güzel avlarının herdaim sağlık ve mutluluk içinde bereketli geçmesini dilerim.:)

Hasan abicim teşekkür ederim :) havalara göre ayarlamaya çalışıcam balık çeşitlerinide:D işte fotoğraf makinemin olmayışı beni zorluyor biraz fakat nasip kısmet Hasan abicim öğretmemmi abicim sen öğret de ne kadar bilgim varsa öğreteyim elimden geldiği kadarıyla senin paşaları da görelim artık zamanı gelmedimi sence çok teşekkur ederim Hasan abicim seninde avların daim olsun sağlıklı mutlu geçmesini bende temenni ederim :) ....

musty 07-05-2010 11:25

Alıntı:

Yağız DEMİR tafarından gönderildi (Mesaj 83637)
gridalar guzel tebrıkler
paylasım ıcın tesekkurler

teşekkür ederim Yağız abicim ...

Hasan BALIKÇI 07-05-2010 11:34

Alıntı:

musty tafarından gönderildi (Mesaj 83639)
Hasan abicim teşekkür ederim :) havalara göre ayarlamaya çalışıcam balık çeşitlerinide:D işte fotoğraf makinemin olmayışı beni zorluyor biraz fakat nasip kısmet Hasan abicim öğretmemmi abicim sen öğret de ne kadar bilgim varsa öğreteyim elimden geldiği kadarıyla senin paşaları da görelim artık zamanı gelmedimi sence çok teşekkur ederim Hasan abicim seninde avların daim olsun sağlıklı mutlu geçmesini bende temenni ederim :) ....

paşalarmı?:Dhani nerde varda bizmi tutmadık yada balığa gidecek fırsatmı var balığa gidemiyorumki:D:D

musty 07-05-2010 11:40

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 83641)
paşalarmı?:Dhani nerde varda bizmi tutmadık yada balığa gidecek fırsatmı var balığa gidemiyorumki:D:D

paşalar tabiki Hasan abicim paşalar hadi artık gelsin kiloluklar :) sen bana öğretirsin ben senin yanında lapacı olurum karada :D:D

Murat ADAK 07-05-2010 14:21

Mustafa kardeşim gridalar çok güzel görünüyor.
Eminim çokta lezzetlidirler.
Raporlarını keyifle takip ediyorum.
Paylaşım için teşekkürler.

Salih Reis 07-05-2010 14:47

Mustafa kardeşim tebrik ederim, sinarit - grida derken bayağı yekün tutmaya başladı,

güzel paylaşımın için teşekkürler,

daha güzelleri rastgele :)

musty 07-05-2010 15:13

Alıntı:

Murat ADAK tafarından gönderildi (Mesaj 83661)
Mustafa kardeşim gridalar çok güzel görünüyor.
Eminim çokta lezzetlidirler.
Raporlarını keyifle takip ediyorum.
Paylaşım için teşekkürler.

teşekkürler Murat abi gridanın gerçekten lezzeti çok güzel :) denize çıktıkça bilgilerimi bende sizinle paylaşmaktan çok büyük zevk duyuyorum :)

musty 07-05-2010 15:15

Alıntı:

Salih Reis tafarından gönderildi (Mesaj 83663)
Mustafa kardeşim tebrik ederim, sinarit - grida derken bayağı yekün tutmaya başladı,

güzel paylaşımın için teşekkürler,

daha güzelleri rastgele :)

teşekkür ederim Salih abi :) herşey karşılıklı abicim rastgelsin:)

alpargun35 07-05-2010 18:03

Tebrikler, yine güzel bir ava imzanı atmışsın,bilgilerde tamam, bir şey dikkatimi çekti tek başına mı avlanıyorsun ?, afiyet olsun, rast gelsin..

paşalı 07-05-2010 22:10

Mustafacım bu güzel anlatımlı paylaşımdan dolayı teşekkür ederim.Her daim bol ve iri balıklı avlar dilerim.

Aydın35 07-05-2010 22:12

TEbrikler mustafa abi öttürmüşün gene balıkları :)

Anıl ÜNALAN 07-05-2010 22:27

Tebrikler abi güzel balıklar..
Güzel balıkların devamını bekliyoruz..
Sinarite alıştırdın gözümüzü şimdi gridalar zayıf geldi denebilir ;)
Bekliyoruz abi 4 gözlerle :):)

Denizkızı35 07-05-2010 22:30

Tebrikler mustafa bey cok güzel balıklar

musty 08-05-2010 08:22

Alıntı:

alpargun35 tafarından gönderildi (Mesaj 83676)
Tebrikler, yine güzel bir ava imzanı atmışsın,bilgilerde tamam, bir şey dikkatimi çekti tek başına mı avlanıyorsun ?, afiyet olsun, rast gelsin..

teşekkür ederim Alp abi kışın asgari tek çıkıyorum fakat yaz gelince hanımıda alırım artık teşekkür ederim Alp abicim rastgelsin...

musty 08-05-2010 08:23

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 83712)
Mustafacım bu güzel anlatımlı paylaşımdan dolayı teşekkür ederim.Her daim bol ve iri balıklı avlar dilerim.

teşekkür ederim Turgay abi balık ve bilgileri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum...

musty 08-05-2010 08:25

Alıntı:

Aydın35 tafarından gönderildi (Mesaj 83713)
TEbrikler mustafa abi öttürmüşün gene balıkları :)

saollasın Aydın'ım nerelerdesin kardeşim :) işler yoğun galiba

musty 08-05-2010 08:27

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi (Mesaj 83727)
Tebrikler abi güzel balıklar..
Güzel balıkların devamını bekliyoruz..
Sinarite alıştırdın gözümüzü şimdi gridalar zayıf geldi denebilir ;)
Bekliyoruz abi 4 gözlerle :):)

saol kardeşim Anıl nasip kısmet balık diye çıkarsın torbada gelir :) inşallah daha büyükleri sen avlada çoştur bizi teşekkur ederim Anıl'ım rastgelsin...

musty 08-05-2010 08:28

Alıntı:

denizkızı35 tafarından gönderildi (Mesaj 83729)
Tebrikler mustafa bey cok güzel balıklar

teşekkur ederim Bahar hanım Gökhan beye selamlar...

possessio 08-05-2010 13:15

Mustafa tebrikler çok güzel av olmuş , niceleri rasgelsin

Kamil ESEN 09-05-2010 09:20

Mustafa süper balık tutmuşsun.Tebrik ederim..Fotoğraf makinam yok demişsin.Ama telefonla bile çok güzel pozlar verir senin bu balıklar.Maşallah kuzu gibiler..Şansın daim olsun.Rastgelsin..

Aydın35 09-05-2010 10:04

Alıntı:

musty tafarından gönderildi (Mesaj 83752)
saollasın Aydın'ım nerelerdesin kardeşim :) işler yoğun galiba

Abi sorma şu aralar işyerinde adaptasyon aşamasındayız koşturuyoz ordan oraya, biraz yoğunum ama bu önümüzdeki hafta son nasipse, ondan sonra randımana giricek.Sen iyisindir inşallah mustafa abicim, işlerinde tıkırındadır inşallah.Sağlıcakla abi fazla giremiyom şu aralar girince gene msjlaşırız.

musty 10-05-2010 10:25

Alıntı:

possessio tafarından gönderildi (Mesaj 83766)
Mustafa tebrikler çok güzel av olmuş , niceleri rasgelsin

teşekkür ederim Mehmet abicim niceleri sanada vursun:)...

musty 10-05-2010 10:28

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 83798)
Mustafa süper balık tutmuşsun.Tebrik ederim..Fotoğraf makinam yok demişsin.Ama telefonla bile çok güzel pozlar verir senin bu balıklar.Maşallah kuzu gibiler..Şansın daim olsun.Rastgelsin..

Kamil abicim teşekkür ederim fakat benim telefonda fotoğraf makinasi yokki:) ben orada kimm varsa rica ediyorum öyle çekiliyor :D rastgelsin Kamil abicim :)

musty 10-05-2010 10:31

Alıntı:

Aydın35 tafarından gönderildi (Mesaj 83805)
Abi sorma şu aralar işyerinde adaptasyon aşamasındayız koşturuyoz ordan oraya, biraz yoğunum ama bu önümüzdeki hafta son nasipse, ondan sonra randımana giricek.Sen iyisindir inşallah mustafa abicim, işlerinde tıkırındadır inşallah.Sağlıcakla abi fazla giremiyom şu aralar girince gene msjlaşırız.

olsun Aydın'ım iş olsun kardeşim sefa zaten gelir arkasından sana kardeşim şimdiden rastgelsin diyeyim :) bende iyiyim kardeşim yok bi yaramazlık sende kal sağlıcakla :)

Saat 03:55.