RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   karadan-veya tekneyle (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2415)

ADNAN 12-02-2007 19:34

karadan-veya tekneyle

Dönüşüm muhteşem olmalı, 1 aydan fazla oldu ava gidemedim evet arkadaşlar 18 şubat 2007 tarihinde ya karadan ya da tekneyle balığa gelmek isteyen arkadaşlar , tanışmak isteyenler,hani bizede haber verin diye yazılarınız vardı, evet şimdi tam zamanı hep beraber karar veririz karadan veya tekneden müsait olan ve katılmak isteyen arkadaşlar bütün siteye sesleniyorum . enson 2 tekne çıkmıştık, şimdi çıtayı yükseltmeye çalışıyorum , tago bize vapur lazım demişti :D :D izmir dışı arkadaşlar sizlerede iyi avlar, hayırlı işler ,sağlıklı günler diliyorum...saygılar sevgiler.....

varior 12-02-2007 20:28

Şimdiden iyi eğlenceler dilerim Adnan abi, bence çok güzel bir organizasyon düşünmüşsünüz, İzmirden çıkıp Akdenize yolunuz düşerse bende katılırım.. :D İzmirli arkadaşlarda çok şanslı, düşünmeden gelmeliler bence.. Kahkaha,eğlence, balık avı daha ne isterler ki.. :) Bol şanslar..

Taygun KOCABIYIK 12-02-2007 21:02

Adnan abicim beni yaz en baş köşeye ;)
Özledim seni balık olmasada muhabbetin yeter :)

katiti 12-02-2007 21:12

Adnan Abi ben durumumu bildirdim sana, bir değişiklik olursa bilgi vereceğim...

ADNAN 12-02-2007 21:22

listeye başladık

1- Adnan-2- Tago - 3-

Uzm.Dr.Rastgele 13-02-2007 07:30

Rastgelsin..

Benim plan taaa geçen haftadan yapıldıydı.....:( Sizin yapacağınız bu ''büyük'' organizasyona şimdiden bol şanslar....Bol balık ve güzel anı yazıları bekliyoruz..

aganta borina borinata 13-02-2007 08:14

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi
1- Adnan-2- Tago - 3-

aaah ah...ben diyesim geliyor ama...ilk mesajında izmir dışındaki arkadaşlara bol şans dileyerek bu organizasyonun dışında tutulduğumuz hemen anlaşılıyor...:'( :'( :'( :D :P

rastgelsin...

gokseldbuga 13-02-2007 08:29

Adnan abicim, bizim durum henuz belli degil ama ailece gitmek gibi birsey konusuldu, av tercihimi C.tesiden yana kullandigim icin 2 gün üstüste gidemiyorum,

CaTSiLeNcE 13-02-2007 11:36

adnan abi teşekkürler ..çoğunluk sağlanırsa zevkli neşeli bir gün olabilir..umarım herşey istediğiniz gibi olur...

ADNAN 13-02-2007 15:12

izmir dışından arkadaşlar gerçekten bende üzgünüm ama aramızda sadece km ler var kalbimiz sizlerle ... listeye katılacak arkadaşlar isimlerini 3-4-5diye yazıp dahil esinler görelim bakalım kaç kişi olacağız...ishak kaptan dün akşam tago ya seni sormuştum gelirmi diye tabi isimleri tek tek yazmama gerek yok sanırım.Ayrıca gidilecek yeri kendimiz belirleriz ama karadan olursa çeşme -germiyan koyuna gideriz diye düşündüm bir de ayrıntı ,kimsenin kafasında takılı kalmasın açıklama getireyim bütün masrafları 1-2 kişi yapıyor( benzin-yem-yemek-tekne)sonra kaç kişi isek yekünü bölüyoruz ....

Saat 09:29.