RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   İskenderun (Hatay) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4142)

araştırıcı 17-12-2007 09:58

Bana özelden mail adresinizi verirseniz size foto göndereyim.... Size zahmet olmazsa siz siteye benim adıma ekleyin... Bilgisayar işini çözemedim... :)
"Yaptım, tamam artık oldu" diyorum, olmuyor...:(
Teşekkürler.....
Rastgele..

walras 17-12-2007 13:11

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 45411)
Konuda bahsi geçen Alinin balıklarından 1-2 örnek görebilmemiz mümkün mü? Fotoğraf var mı acaba?

slm.. alinin balıkları fotoğrafları geldi:) çekebildiğimin en iyisi bunlar malum ceptlf. kamerası:(levent abiyide kurtarcaz foto eklemekten.. inanılmaz parlıyor.45 gram ve 11 cm. boyunda.. iğnelerin büyüklüğünü kendiniz belirleyip takıyosunuz.umarım işe yarar.B.B.B ( Bayram Boyunca BALIKTAYIM...)levent abiye teşekkür.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Taygun KOCABIYIK 17-12-2007 13:25

Çok güzel görünüyor umarım verim alırsınız. Ağırlığıda çok güzel normal yapay yemlerden daha uzağa çok daha rahat atılır.

elmexicano 17-12-2007 13:56

merhabalar,

daha önce belirttiğim güleryüz ve ışıl sitelerinin önünde balık avlarında genelde sabah erken saatleri tercih ediyorum. bunları eklemeyi unutmuşum.

yaz zamanı geceleyin iri kaya balıkları olur. ama kalın misinaya vurmaz. o yuzden sağlam ve ince misina gerekli. yaz zamanı sabah erken saatlerde ise iri istavrit, ki bunlar yarım kiloya kadar çıkıyor, çupra, levrek alırsınız.

ışıl sitesinin önünden ise, yaz-kış sabah erken saatlerden güneş doğana kadar sürüyle lüfer saldırısına maruz kalırsınız. çelik miisnayı bile kopardığı olmuştu.

yemli, canlı, sahte balık.. hepsini aynı anda deneyin. mutlaka birine denk gelir.

herkese rastgelee

mehmet0625 07-02-2011 13:25

bende artık iskenderundayım atamam iskenderun olarak geldi eski ssk nın orda ev kiraladım iskenderuna yerleşiyorum artık fulll sistem balık avlamak istiyorum 3,5 m uzunluğundaki oltamıda kaptım geliyorum iskenderuna bekle beni iskenderunnn...

akinyildiz81 07-02-2011 13:35

iskenderunda iyi levrekçiler var tanırım iyi çocuklardır :)

mehmet0625 07-02-2011 13:37

Alıntı:

akinyildiz81 tafarından gönderildi (Mesaj 101030)
iskenderunda iyi levrekçiler var tanırım iyi çocuklardır :)

orda onlarla tanışmak isterim bende olta balıkçılığına çok meraklıyım ama profesyonelleşemedik daha...

mehmet0625 15-02-2011 19:12

nerde bu levrekciler

mesa378 15-02-2011 20:43

slmlar bende iskenderun luyum güzel düşünmüşsünüz fikir alış verişlerinizi okudum baya faydalı bilgiler tşkler...

adnangokalp 16-02-2011 07:42

ben 6 aydır izmirdeyim ama iskenderuna gelmek ve balığa gitmek için can atıyorum diyebilirim yabani çupra çıkıyormu arkadaşlar bilgisi dahilinde olan varsa yazsın lütfen

Saat 15:52.