RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Tanışma ve paylaşma :) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11823)

MuZiP_06 02-09-2012 14:00

Tanışma ve paylaşma :)

Merhaba ben Ankara semalarından Hürkan
Bölge itibariyle Tatlı su avlarına meraklıyım
Sazan,Alabalk türleri,Kefal ve Turna sevdiğim avlar.
Fakat büüyük bir Sazan avı hayranıyım.Ben artık buna Sazan Terapi diyorum :) .Yorgunluga stres e birebir Haftada 3 defa tok karna alınmasını tavsiye ediyorum ama genelde koşullar 1 ile sınırlı kalmasını sağlıyor. :(
31 yaşında , serbes meslek sahibi bir arkadaşınızım.
Saygılarımlaa..

MAVİ FENER 02-09-2012 14:07

Yakışıklı Hürkan;
Aramıza ve sitemize hoş geldin...
Umarım bizlerle çok iyi bir zaman giçirirsiniz...iyi pazarlar dilerim...iyi günler, bol güneşler..

xnode 02-09-2012 17:44

Hoşgeldiniz,sohbet ve paylaşımlarınızı bekleriz.
Lütfen kontrol panelinden imza ayarlarınızı tamamlayınız.

hus213 02-09-2012 19:40

Alıntı:

MuZiP_06 tafarından gönderildi (Mesaj 126670)
Merhaba ben Ankara semalarından Hürkan
Bölge itibariyle Tatlı su avlarına meraklıyım
Sazan,Alabalk türleri,Kefal ve Turna sevdiğim avlar.
Fakat büüyük bir Sazan avı hayranıyım.Ben artık buna Sazan Terapi diyorum :) .Yorgunluga stres e birebir Haftada 3 defa tok karna alınmasını tavsiye ediyorum ama genelde koşullar 1 ile sınırlı kalmasını sağlıyor. :(
31 yaşında , serbes meslek sahibi bir arkadaşınızım.
Saygılarımlaa..

Hürkancığım aramıza hoş geldin.Anlattıklarından esinlenerek güzel paylaşımların olacak herhalde. Patlaşımlarını bekliyoruz.

MuZiP_06 02-09-2012 20:17

Alıntı:

hus213 tafarından gönderildi (Mesaj 126681)
Hürkancığım aramıza hoş geldin.Anlattıklarından esinlenerek güzel paylaşımların olacak herhalde. Patlaşımlarını bekliyoruz.

Hüseyin amca teşekürler ve diğer hoş geldin diyen avcı dostlarım ve büyüklerim.Hoş paylasımlarda bulunmaya sizlerle iyi vakit geçirmeye çalısacağım saygılarımla..

ustam18 02-09-2012 21:52

Hürkan kardeşim ailemize hoş geldin.umarım forumumuzda keyifli vakit geçirirsin.Tatlısu avcılarının (hepimizin) aşkıdır büyük sazan,yayın yakalamak.ama nasibin neyse onunla yetinirsin.

Avların bereketli olsun.Rastgele.

MuZiP_06 02-09-2012 22:24

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 126689)
Hürkan kardeşim ailemize hoş geldin.umarım forumumuzda keyifli vakit geçirirsin.Tatlısu avcılarının (hepimizin) aşkıdır büyük sazan,yayın yakalamak.ama nasibin neyse onunla yetinirsin.

Avların bereketli olsun.Rastgele.

Hayrettin abim teşekürler hoş bulduk.Oltamın ucu şenlensinde gerisi önemli değil.Bu öyle büyük bir hobi ki,bana bunu aşılayan büyüklerime sonsuz teşekürler.Her alarmın sesinde ilk tuttuğum balıktaki heyecanı alıyorum.Yok böyle bir güzellik.Bazen haftada 3 gün avda oluyorum.Eş dost diyorki ya kardeşim bıkmıyormusun bu nedir zırt bırt gidilmezki.Cevap şu :)
Gülüp geçiyorum çünki bunu bilen zaten böyle bir soru sormaz... Rastgelee...

Saat 10:54.