RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   AT-ÇEK (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Rapalacılara tavsiye (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4141)

erkepli 13-12-2007 16:39

Rapalacılara tavsiye

Merhaba arkadaşlar kuyudan sesleniyorum(bazı site dostlarımız kuyunmu var her pazar ordan alıp geliyorsun bu balıkları dedikleri çin öyle söyledim:) )Eğer kıyıdan at çek yapıyorsanız bir tavsiyem olacak.STRİKE PRO MOD;sp-119F,7.5cm bu balıgı deneyin inanın farkını göreceksiniz tek bir kusuru var üzerindeki iğneler,onları değiştirmeniz gerekiyor orjinal iğneri ile bir kaç balık kaçırdıktan sonra hatanın iğnede olduğunu anladım,balık saldırıyor ama çekerken kaçıyordu taki iğnesini(9622 PS 7 VMC numara)yapana kadar artık saldırıyor ama kaçamıyorrr.Her türlü avcıyı cezbeden bir balık.Sağlıklı mutlu günler dilerim
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

arm59 13-12-2007 17:12

Alıntı:

erkepli tafarından gönderildi (Mesaj 45236)
Merhaba arkadaşlar kuyudan sesleniyorum(bazı site dostlarımız kuyunmu var her pazar ordan alıp geliyorsun bu balıkları dedikleri çin öyle söyledim:) )Eğer kıyıdan at çek yapıyorsanız bir tavsiyem olacak.STRİKE PRO MOD;sp-119F,7.5cm bu balıgı deneyin inanın farkını göreceksiniz tek bir kusuru var üzerindeki iğneler,onları değiştirmeniz gerekiyor orjinal iğneri ile bir kaç balık kaçırdıktan sonra hatanın iğnede olduğunu anladım,balık saldırıyor ama çekerken kaçıyordu taki iğnesini(9622 PS 7 VMC numara)yapana kadar artık saldırıyor ama kaçamıyorrr.Her türlü avcıyı cezbeden bir balık.Sağlıklı mutlu günler dilerim

HAngi balıklar geliyor bu suniyeme

cevat2 13-12-2007 17:57

Remzi bey, strike pro ürünlerinin hepsinde zaten vmc marka ps serisi iğne vardır, firmanın anlaşmalı iğne markası vmc .Siz serisini değiştirdiniz herhalde .

erkepli 14-12-2007 06:55

Alıntı:

cevat2 tafarından gönderildi (Mesaj 45240)
Remzi bey, strike pro ürünlerinin hepsinde zaten vmc marka ps serisi iğne vardır, firmanın anlaşmalı iğne markası vmc .Siz serisini değiştirdiniz herhalde .

Evet haklısınız ben kısa bir açıklamayı unutmuşum,hatta balığın kutusunda bile yazar VMC diye fakat benim verdiğim iğne ile üzerindekini kıyasladığınızda fark daha iyi belli oluyor yani dediğiniz gibi seri si farklı.iyi günler dilerim.

erkepli 14-12-2007 06:59

Alıntı:

arm59 tafarından gönderildi (Mesaj 45239)
HAngi balıklar geliyor bu suniyeme

Armağan bey bununla şu ana kadar yakalanan balıklar;levrek,lahoz,turna,tüysüz(bazıları çatalkuyruk da diyor)tral.şansınız bol olsun.

araştırıcı 14-12-2007 08:03

Remzi Bey merhaba..
ürünü inceledim ama hangi modeli ve/veya rengi olduğuna kesin karar veremedim...Seri numarasınıda yazarsanız sevinirim.. Aynı renge yakın birkaç model var..
Selamlar..

erkepli 14-12-2007 16:52

Alıntı:

araştırıcı tafarından gönderildi (Mesaj 45262)
Remzi Bey merhaba..
ürünü inceledim ama hangi modeli ve/veya rengi olduğuna kesin karar veremedim...Seri numarasınıda yazarsanız sevinirim.. Aynı renge yakın birkaç model var..
Selamlar..

Levent bey bu balıgın renk kodu
Mod no SP-119F
Color Code: 206 A
7,5 cm 5 gr

mufi 14-12-2007 17:16

remzi kardeş [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] sitesinde dolaştım..lakin bahsettiğin model. yok.
acaba ben mi bulamadım... birde şunu daha yakından ve büyük resimlersen hepimiz daha net görelim
teşekkürlerimle

erkepli 15-12-2007 08:16

Umarım bu sefer başarabilirim resmi:( .düzgün anlaşılır göndermeyi.
Resmin üzerine tıklayın.

Anıl ÜNALAN 15-12-2007 09:40

Levrek başlıyo bi deniyelim bakalım bu rapalayıda :)

Saat 17:34.