RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Makara - Makinelerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Makina seçimimde yardımcı olurmusunuz.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6413)

albayrak1616 23-11-2009 15:47

Makina seçimimde yardımcı olurmusunuz..

İyi günler arkadaşlar ben galatada istavrit bogazda cinekop ve palamut tutabilecegim dayanıklı ve kuvvetli bir makina arıyorum.Çok amaçlı kullanabilecegim bir makina önermişti bir arkadasım banax sx 3000.... 80 tl civarında fakat baska bir arkadasta bana onun dejavantajlarının oldugunu söylüyor ne diyorsunuz sizce uzun ömürlü kullanabilecegim kuvvetli ve cok amaclı bir makina hangisidir önerilerinizi bekliyorum....

orhan69 23-11-2009 18:42

albayrak banax sx serisi cok sagla bir makina 3000 yerine bende 2000 öneriyorum birazdaha hafif 80 tl alabiliyorsan hiç kacırma ben 15 yıldır kullanıyorum saygılar

albayrak1616 23-11-2009 19:19

2000 ile 3000 arasında güç farkı oldugu söyleniyor 3000 denedinizmi??

Murat ADAK 24-11-2009 08:40

Ben kumyang paragon 7000 kullanıyorum çok memnun kaldım sizede tavsiye edebilirim.
70 tl civarında bir fiyatı var. Kore malı dış yüzey deniz suyuna karşı silikon korumalı.

albayrak1616 24-11-2009 16:46

yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim sanırım 2000 olucak

hpolat35 03-03-2010 08:08

slm arkadaşlar hepinize Rasgele ; ben erzincanda kamuda çalışan memurum benimde balıkla ilgili sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, bizim burada fırat nehri var bulunan balık çeşitleri ,sazan,kefal,turna,aynalı ve gölde yayın balıkları bulunmaktadır bunlar en az 1 kğ.başlıyarak 25-30 kğ.balıklardır bana yarıyacak makine ne önerebilirsiniz sağlam kibar ve o kadarda fiyatı uygun olsun memuruzya onun için birde misine hangi marka ve kaç numaralı olabilir bana yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mehmet BODUROĞLU 03-03-2010 17:32

Alıntı:

hpolat35 tafarından gönderildi (Mesaj 75205)
slm arkadaşlar hepinize Rasgele ; ben erzincanda kamuda çalışan memurum benimde balıkla ilgili sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, bizim burada fırat nehri var bulunan balık çeşitleri ,sazan,kefal,turna,aynalı ve gölde yayın balıkları bulunmaktadır bunlar en az 1 kğ.başlıyarak 25-30 kğ.balıklardır bana yarıyacak makine ne önerebilirsiniz sağlam kibar ve o kadarda fiyatı uygun olsun memuruzya onun için birde misine hangi marka ve kaç numaralı olabilir bana yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum saygı ve sevgilerimi sunarım.

Selamlar.
Çevremden duyduğum kadarıyla alttaki makinaların ikiside tatlısuda harikalar.
Makina almayı düşündüğüm şu günlerde benimde listemde baştalar.
Birçok tatlısu avcısının önerdiği bir makinadır.
Kullananlar varsa size bilgi vereceklerdir.
Tatlısu için 60-80 lik makinalar tercih edilmektedir.
Ama arada bir denizdede kullanacağım derseniz belki 4000 de tercih edilebilir.
Seçim size kalmış :)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Yo-zuri marka misina ve fluoro carbon olması benim gibi denizde avlananlar için güzel bir özellik ama tatlısu için fazla bir bilgim olmadığı için tatlısuda avlanan arkadaşların size yardımcı olacaklarını umuyorum .

Rastgelsin ...

Saat 22:04.