RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   yeşilırmak yayın ve bıyıklı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3267)

genc balıkcı tunahan 28-06-2007 06:59

yeşilırmak yayın ve bıyıklı

saat 9 da gitmiştik iki saat duracaktık hem ırmak yakınımızdaydı solucanları

canakkale 28-06-2007 10:22

tebrikler tunahan kardesim!!! sende bu azim ve hirs oldukca daha neler yakalarsin cok güzel olmus.agac yas iken egilir diye bosuna dememisler!!! tekrardan kutluyorum seni güzel kardesim,rastgelsin.

ismail çakır 28-06-2007 12:12

sevgili genç tunahan iyi yoldasın. balıkçılığa devam ama hep hobi olarak .. güzel balıklar.. tebrik ederim..

ykmk 28-06-2007 16:08

Çok iyi gidiyor Tunahancım.Bu balıklar çok ama öçok iyiye işaret ileriye yönelik, balıkçılığın hakkında...
Nice balıklara...

freediver 28-06-2007 16:38

Tunahancim öyle bir heycanla yazmissin ki ayni heyecani bende yasadim.Kamisinada üzüldüm ama artik insallah yeni kamisinla daha büyük baliklar tutarsin...

yeni haber ve fotograflarini bekliyoruz

rasgele

mufi 28-06-2007 17:30

Tunahan azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz.. daha dur bakalım yıllar boyunca acaba kaçtane sopa kıracaksın. ve anılarına yazacaksın
''balık o kadar büyüktü ki olta kırıldı''
benim sana tavsiyem arkadan kaloması olan makinaları tercih et. ve oltayı attıktan sonra kaloma vidasını misina çekerine göre gevşet.kamışıda saglam bir yere sabitle. olası büyük balıkta misina makinadan boşalır ve kamışın ucuna yük vermez . ondan sonrası artık maharetine kalmış.yora yora balıgı almak.
rasgelsin bakalım

kartallı 28-06-2007 17:53

tunahan tebrikler abisi seni ve babanı kutluyorum,darısı tüm balıkçı dostlarımızın başına...görüşmek üzere..rastgelsin

genc balıkcı tunahan 30-06-2007 08:15

dün yine ırmağa gittikw4.jpg[/url]

BLACK SHARK 30-06-2007 09:46

Alıntı:

genc balıkcı tunahan tafarından gönderildi
dün yine ırmağa gittik sonuç bir bıyıklı onuda ben tuttum
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Aferin sana ... gelecegin balikcilarindan olacaksin , basarilarin devamini temmeni ederim , rastgelsin .

selamlar

yalcinicli 12-07-2007 09:18

Tunahan kardeşim, merhabalar.
Ilk başta her avının bereketli geçmesini diliyorum.

Fotoğrafını eklediğin yayın' ın 70 cm. den küçük olduğunu görüyorum. Haddim olmayarak 37/2 sirküleri baştan sona okumanı öneriyorum. Ileriki yıllarda daha bereketli avlar yapabilmenin yolu, bilinçli ve duyarlı olmandan geçiyor.
Sevgiler...

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM
Türlere İlişkin Yasak ve Sınırlamalar

MADDE 7-(1) İçsularda amatör balıkçılar tarafından avlanabilecek günlük limit bilgileri
Türler Latince adı Boy Limiti
Yayın Silurus glanis 70 cm. 1 adet **

Saat 17:58.