RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Videolar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Av paylaşım videolarım... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4246)

ishak BALLICA 07-01-2008 09:52

Av paylaşım videolarım...

Sevgili arkadaşlar,dostlar ile birlikte gerek kıyıdan gerekse tekne ile yapmış olduğum av videolarımı bu başlık altında toplamaya çalışacağım....Her arkadaşımın çok çok daha bereketli avlar yapması dileğiyle rastgele....İlgi duyupda seyreden arkadaşlarıma iyi seyirler...

BİLGİ AMAÇLI VİDEO PAYLAŞIMLARIM...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

KIYI VE TEKNE AVLARIMIZ..

Rauf 07-01-2008 14:37

Arkadaşlar bilhassa yeni üyelerimiz tavsiye ederim bu video gurubunu seyrediniz arkadaşlık,sohpet,tecrube ve şakalar ile gecen bu balık avlarını beyeniceksiniz selamlar.

hamurabi 07-01-2008 21:01

İhsak bey 2008in ilk güzel avınızı tebrik ederim ve tatlı dilli o güzel sohbetinizi bizlerle baylaştıgınız için ayrıca tşkler

sabrisolak 30-01-2008 12:20

çok güzel balık tuutmuşsunuz arkadaşlar elineze saglık

paşalı 30-01-2008 22:57

İshak kardeşim senin bu çekimlerini bu siteye üye olmadan evvel seyrediyordum.Hatta daha evvel bahsettiğim gibi arabada giderken nerelerden geçiyorsunuz diye levhaları okumaya çalışıyordum.Avlaklarınızı tesbit etmek için.Bazen kızıyordum balıkları çekiyorsun insan nerede avlandığını,yem ne kullandığını söyler çekimlerde diyordum.Ama şansıma RASGELSİNDE sana rastlayınca sorarak veya senin paylaşımlarından merakımı giderdim.Sağ olasın.

ishak BALLICA 31-01-2008 08:30

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 47344)
İshak kardeşim senin bu çekimlerini bu siteye üye olmadan evvel seyrediyordum.Hatta daha evvel bahsettiğim gibi arabada giderken nerelerden geçiyorsunuz diye levhaları okumaya çalışıyordum.Avlaklarınızı tesbit etmek için.Bazen kızıyordum balıkları çekiyorsun insan nerede avlandığını,yem ne kullandığını söyler çekimlerde diyordum.Ama şansıma RASGELSİNDE sana rastlayınca sorarak veya senin paylaşımlarından merakımı giderdim.Sağ olasın.

Turgay abim, kismetin bol, livarın hep dolu olsun....

shark1 13-10-2008 22:43

ishak abi senin videoları seyrede seyrede bu balık işinin müptelası oldum.üstadım bir el versende bizde bu yolda emeklemeye başlasak yanında. bravo diyorum. paylaştıklarınızla bizi ihya ediyorsunuz.

dilki 05-12-2008 21:50

İshak abi senin şu videoları izlemek büyük zevk!!!
Tekrar tekrar izliyorum gerçekten mükemmel!!!!
Hani vardır ya hababam sınıfını izlersin ama hep yeni izliyormuş gibi olur insan senin bu videolarda aynen öyle!!!!
Güzel avlarının artarak deam etmesi dileğiyle oltan hep dolu olsun abi:)

delvel 13-12-2008 21:12

cok güzel hareketler bunlar burdaa burdaa.. tşk ler abi

çağbaşı 07-05-2010 06:47

arkadaşlar herkese selamlar saygılar ben videoyu izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.ben tarsustan kahraman DOĞAN.

Saat 16:05.