RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   01.01.2013 Mutlu Yıllar (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12150)

avlar 01-01-2013 17:21

01.01.2013 Mutlu Yıllar

Öncelikle tüm ratgelsin ailesinin yeni yılını kutluyorum. 2013 hepimize bol balık ve trofe avlara nasip olur inşallah.Bugüne gelince sabah 07 de kaptanımla buluşup teknemize gittik.Teknemizin bağlı olduğu iskeledeki lastiklerin içinden kaptanım bize bir iki gün av yaptıracak karides çıkartınca lidaki avına gitmemiz şart oldu.Sonuç olarak kaptanım ilk çapada balıkların yerini de bulunca aşağıdaki resimdeki av kaçınılmaz oldu:) Herkese yeni yılda çok daha güzelleri rastgelsin.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

TUĞYAN 02-01-2013 08:25

Tamer bey bende yeni yılınızı kutlarım ve tüm seneniz avınız gibi bereketli geçmesi dileğiyle rasgelsin

muratbaykent 02-01-2013 10:09

Tebriler Taner bey.Klasik başarılı avlarınıza bir yenisini daha eklemişsiniz.Afiyet olsun.

Sargoz35 02-01-2013 16:27

Tebrikler Tamer abi 2013 yılını iyi karşılamışsın yine...Bol şanslar...

ferhat ataalp 04-01-2013 16:06

Tamer öncelikle seninde yeni yılın kutlu olsun.Yeni yıl bol bereketli avlara ve dolayısıyla raporlara nasip olsun.Çok güzel süper bir av olmuş klasın yine konuştur muşsun bu yıl davamında da avlarının en az bu av kadar keyifli olmasını dilerim.

Extreme Catch 04-01-2013 17:40

Tamer abicim eline, koluna, tecrübene sağlık daha bol bol güzel avlar nasip olsun. İyi seneler...

avlar 04-01-2013 17:41

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 128727)
Tamer bey bende yeni yılınızı kutlarım ve tüm seneniz avınız gibi bereketli geçmesi dileğiyle rasgelsin

Teşekkürler size de bereketli avlar diliyorum.Rastgelsin.
Alıntı:

muratbaykent tafarından gönderildi (Mesaj 128730)
Tebriler Taner bey.Klasik başarılı avlarınıza bir yenisini daha eklemişsiniz.Afiyet olsun.

Murat bey iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.Sizin de paylaşımlarınızı bekliyoruz.Rastgelsin.
Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 128731)
Tebrikler Tamer abi 2013 yılını iyi karşılamışsın yine...Bol şanslar...

Teşekkür ederim.Çok daha güzelleri seninle olmasını diliyorum.Rastgelsin.
Alıntı:

ferhat ataalp tafarından gönderildi (Mesaj 128737)
Tamer öncelikle seninde yeni yılın kutlu olsun.Yeni yıl bol bereketli avlara ve dolayısıyla raporlara nasip olsun.Çok güzel süper bir av olmuş klasın yine konuştur muşsun bu yıl davamında da avlarının en az bu av kadar keyifli olmasını dilerim.

Ferhat abicim teşekkür ederim.Ben de sizin yeni yılda çok güzel avlara imza atmanızı diliyorum.Rastgelsin.

avlar 04-01-2013 17:43

Alıntı:

Extreme Catch tafarından gönderildi (Mesaj 128738)
Tamer abicim eline, koluna, tecrübene sağlık daha bol bol güzel avlar nasip olsun. İyi seneler...

Fevkicim teşekkürler.Konuştuğumuz gibi, inşallah çok daha güzellerinde beraber olacağız.Rastgelsin.

Tuncay GÜNAY 04-01-2013 22:13

tamer abi ellerin dert görmesin maşallah çok güzel bereketli bir av olmuş. 2012 yılının kapanışı benden 2013 yılının açılışı senden olmuş. tebrikler afiyet şeker olsun.

avlar 05-01-2013 05:35

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 128741)
tamer abi ellerin dert görmesin maşallah çok güzel bereketli bir av olmuş. 2012 yılının kapanışı benden 2013 yılının açılışı senden olmuş. tebrikler afiyet şeker olsun.

Tuncay teşekkür ederim.İnşallah 2013 hepimiz için bereketli bir yıl olacak.Rastgelsin.

Saat 21:17.