RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Nihayet... Çipura (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8202)

Adem VARDARCIK 04-10-2010 16:19

Nihayet... Çipura

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Cumartesi yi Pazar a bağlayan gece aldık başımızı gittik yine dostum Reşat ile bir yerlere; Havanın patlak oluşuna aldırmayıp.Gecenin soğuk rüzgarı ,bir termos Nescafe ve bir kaç zayıf yoklayıştan sonra sabah ezanından hemen önce o inanılmaz vuruş geldi . Tasmayı attım ama mesele O nu kıyıya kadar getirmekti .Bunu da yaptık ve sonuçta bu 800 gr lık güzeli aldım kıyıya.Günün ışımasıylada diğer Lidakileri dizeledik.
Kullandığım yem Sardalya;
0,28 lik Nippon Misina;
VMC Marka 9335BL 1 Nolu iğne (ki bunları Şiddetle tavsiye ederim.)
Daha iyilerinin sizlerin olması dileği ile.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

kaptankarabulut 04-10-2010 16:53

Adem maşallah döktürmüşsün yine, paşa ve paşa çocuklarının maşallahı var,Afiyet şeker bal olsun...

aacaipman 04-10-2010 19:18

Adem bey gelmiste nereye gelmis :)) ben istihkam in ordan sahilevlerine kadar taradim,hic bisey alamamin verdigi hazla eve donuyorum 1.5 aydir...hatta 1 hafta once gerenceye de goturdum esimi kizimi hemde sabah 5.30 ta,tam saatleri ve vurus dahi alamadik,o kadar cesit yem olmasina ragmen...10 senelik amator avciligimdan suphe etmeye basladim....Allah askina neresi o aldiginiz yer ???ve tebrikler bu arada insallah daha guzellerini de keyif ve saglikla yakalarsiniz

Anıl ÜNALAN 04-10-2010 19:42

Tebrikler Adem abi güzel av yapmışsın. Güzel avlarının devamını dilerim. İğnen keskin olsun.

yenal45 04-10-2010 21:04

tebrikler maşallah güzel av olmuş dağa güzel avlar dileğimle şansın hep açık olsun rastgelsin

akinyildiz81 04-10-2010 21:10

bu çipura uğramazmı marmaraya sıkıldık levrekten :)

Adem VARDARCIK 05-10-2010 04:03

Alıntı:

aacaipman tafarından gönderildi (Mesaj 93599)
Adem bey gelmiste nereye gelmis :)) ben istihkam in ordan sahilevlerine kadar taradim,hic bisey alamamin verdigi hazla eve donuyorum 1.5 aydir...hatta 1 hafta once gerenceye de goturdum esimi kizimi hemde sabah 5.30 ta,tam saatleri ve vurus dahi alamadik,o kadar cesit yem olmasina ragmen...10 senelik amator avciligimdan suphe etmeye basladim....Allah askina neresi o aldiginiz yer ???ve tebrikler bu arada insallah daha guzellerini de keyif ve saglikla yakalarsiniz

Elalamin gazına gelipte o '' Çeşit Çeşit '' yemlere aldanmayın..Sardalyayla aldım ben bu avı.Tavsiye ederim.!

kemaleymen 05-10-2010 08:43

adem abi nereden aldın ama bende hafta sonu güzelbahçedeydim hava patlaktı karagözve eşşek ısparozundan başka bisey gelmedi..2 limanın ordan avlandım bu arada.

Taygun KOCABIYIK 05-10-2010 09:08

Adem abi balıklar gayet güzel levrekten sonra uzun süre sessizliğin ardından bombayı patlattın :)

Alıntı:

kemaleymen tafarından gönderildi (Mesaj 93624)
adem abi nereden aldın ama bende hafta sonu güzelbahçedeydim hava patlaktı karagözve eşşek ısparozundan başka bisey gelmedi..2 limanın ordan avlandım bu arada.

2. limanın sol tarafından biraz ilerleyin ilk eski tek katlı evin yanından oltanızı atın yem olarak borukurdu ve mamun kullanın lidaki, mırmır ve hatta levrek çıkar özellikle esintili havada daha verimli olur o bölge. Borukurdu takacaksanız bütün takın bu arada.

hakanozek 05-10-2010 09:13

tebrikler adem bey iyi av olmuş darısı başımıza inşallah bizde tutarız.

Saat 07:44.