RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Üye Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Haydi balığa (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7120)

çökertme 26-02-2010 15:22

Haydi balığa

Sevgili gönül dostları uzun bir aradan sonra yeniden merhaba,forumdan iskorpit(ertan) kardeşimizle foçadan efsane yahya kaptanla pazar günü balığa gidiyoruz araçda 2 kişilik yerimiz var bu güzel havayı kaçırmak istemeyenleri bekliyoruz tekne ücreti 120 tl 4 kişi gidersek yemi benziniyle adam başı 50 tl yi geçmez haydi kurtları dökmeye....sevgili kurucumuz hasan abimi saygılar

Necati ARAT 26-02-2010 15:28

Alıntı:

çökertme tafarından gönderildi (Mesaj 74689)
Sevgili gönül dostları uzun bir aradan sonra yeniden merhaba,forumdan iskorpit(ertan) kardeşimizle foçadan efsane yahya kaptanla pazar günü balığa gidiyoruz araçda 2 kişilik yerimiz var bu güzel havayı kaçırmak istemeyenleri bekliyoruz tekne ücreti 120 tl 4 kişi gidersek yemi benziniyle adam başı 50 tl yi geçmez haydi kurtları dökmeye....sevgili kurucumuz hasan abimi saygılar

Şimdiden sizlere rastgelsin...
Şansınız açık olsun..

mehmetulas 26-02-2010 17:14

size ve arkadaşlarınıza şimdiden rastgele
resimli raporunuzu bekliyoruz:)

Kamil ESEN 26-02-2010 18:00

Rastgelsin..Güzel raporlarla dönersiniz inşallah..

delvel 26-02-2010 19:10

şimdiden iyi avlar bol muabettli bir gün diliyorum..,
her daim restgele

BALIKÇIHOROZ 26-02-2010 19:25

sevgili Ufuk şimdiden rastgele

ibrahimz35 26-02-2010 20:48

Hepinize, rastgelsim...

İrfanavcı 26-02-2010 20:52

Rast gelsin arkadaşlar, sansınız açık olsun..

Mehmet BODUROĞLU 27-02-2010 17:08

Rastgelsin Ufuk.
Kazasız belasız inşallah.
Fotoğraflarınızı bekliyoruz :)

ADNAN 01-03-2010 20:59

Acemılık işte

Dostlar cumartesi gece Ertan sağ olsun beni aradadı iyi kı aradı, havanın kötü olmasına rağmen yola çıktık sabah 03.00 de ertan tekrar aradı hiç uyumadan malzemelerımızi ve yemlerımızı aldık Foça da limanda kafede çok iyi bir kahvaltıdan sonra yahya kaptan la denıze çıktık, yolumuz 1 saat kadar sürdü ilk demır atığımız yerde hemen balık avlamaya başladık İnanın bana yıllardır tekne avına çıktım bu kadar teknesıne ve yerlerı iyi bilen birini tanımadım demır attığı yerde söylediği balık çıktı. ilk demirledığımız yerde tekneden lidakı ve mercan almayan yoktu görüntülerını sorarsanız sadece 1 tek foto çekebildim sonra şarjım bittiğinden dolayı üzüldüm neticede Ertan ve ufukla balığa çıkmak büyük zevkti, Ertan ın espirilerı ve muhabeti harıkaydı bir ara mercan yakalarken lidakıyı bulamadığı zaman isyanını görmenızı isterdim :) ama sonradan bir açıldı pir açildı dönüş saatıne kadar lidakı yakaladı, ufuk ve yahya kaptan ile yarış halındeydı :) bir ara muhabet esnasında bu lidakı ve mercanların daha büyülerı bunların sürü başı olan kocamanlarından yok mu diye konuşurken elımdekı kamışın suya doğru eğildiğini hissettim ve yukarı doğru tasmaladığımda kamış kalkmadı, şaşırdım yahya kaptanın uyarısıyla kalama vermemı istedi emniyeti açarken aşağıdan koç gibi bir kafa sallama hıssettım (60 mt derınlık) ve birden ağırlık gitti, balığın misinayı kopardığını düşündük yukarı çektığimde iğnenın açıldığını gördük, acemılık diye buna denır diye düşünüyorum o kadar büyük balığı hemen kolu çevirip alabileceğimi düşündüm sanırım :) kısmet olmadı ve iyi bir rekora imza atacaktım kendıme göre ama herşey nasip nasip olmadımı olmaz, 1 foto var oda ağzı açık iğnenın fotoğrafı :)Ertan ve ufukla balık avı harika iyi bir gün oldu onlara burdan da teşşekkur ederim.

Saat 14:24.