RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Diğer Malzemeler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=82)
-   -   Istoç Malzeme Alimi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2909)

cevat2 29-04-2007 12:45

Istoç Malzeme Alimi

arkadaşlar, yarın istoç a birkaç saatliğine uğrayacağım,istediğiniz malzeme ve fiyat bilgisi ihtiyacınız varsa ilgilenebilirim

freediver 07-05-2007 23:21

Beyler Cevat Abi düsünceli davranip sizlerin istegi olup olmadigini sormus.
Bu konuyu 15 kisi okumus ve tesekkür etmeden cikmis.

Beyler bir kutucuga tiklamak o kadar zor bisey degil.Ayrica ücretsiz.Lütfen düsünceli davranalim

giritli 08-05-2007 07:51

Cevat abicim bu istoç dediğiniz bir semtmi(tahtakale gibi) yoksa mağazanın adımı...şayet mağaza ise bir internet adresleri falan varmı... teşekkürler...saygılar...

cevat2 08-05-2007 08:40

istoçun açılımı istanbul toptancılar çarşısı bütün balık malzemelerinin toptan dağıtım yeri tüm markaların ithalat ve imalatçılarının dükkanları var kısacası ne arıyorsan burada bulabilirsin.

giritli 08-05-2007 08:48

Cevat abicim teşekkürler...sen konuyu açtığından gözümden kaçmış ama yediğin içtiğin senin olsun,gördüklerinden biraz bahsedersen sevinirim...yeni malzemeler aldın mı...ya da yeni gelen birşeyler varmı...

cevat2 08-05-2007 08:54

albadan kasık çizmesi almıştım gezer marka ilk kullanımda biraz su aldı onu ve alba pasha makinenin yem kilidi arızalanmıştı ilk kullanımda sağolsunlar ikisinide yenisi ile değiştirdiler ben bu aralar turnaya merak saldığım için biraz suni yem ve rapala takviyesi yaptım burada insan kendini kaybediyor dükkanlar büyük olduğu için gez gez gün yetmez ayrıca yanına fazla para ve kredi kartı almadan geleceksin yoksa kuruşsuz geri dönersin:(

giritli 08-05-2007 08:58

paylaşım için teşekkürler Cevat abicim...iyi yine allahtan adamlar dandik mal üretiyorlar ama sonra değiştiriyorlar...inşallah yeni malzemelerinle bol balıklı avlar yaparsın...rastgelsin...

cevat2 08-05-2007 09:02

sağol onur,alba bu konuda iyi kargo ilede yollasan ödemeli kabul ediyor ve gönderme ücretide almıyor ülkemizde satılan birçok kaliteli ürünün garantisi yok,netten yaptıkları %5 indirim, yerinde %10 kadar çıkıyor,daiwanında makine ve kamışlarını ithal etmeye başlamışlar henüz sitede yok çok iyi malzeme tabiiki fiyatlarıda

katiti 08-05-2007 15:56

Alıntı:

cevat2 tafarından gönderildi
albadan kasık çizmesi almıştım gezer marka ilk kullanımda biraz su aldı onu ve alba pasha makinenin yem kilidi arızalanmıştı ilk kullanımda sağolsunlar ikisinide yenisi ile değiştirdiler ben bu aralar turnaya merak saldığım için biraz suni yem ve rapala takviyesi yaptım burada insan kendini kaybediyor dükkanlar büyük olduğu için gez gez gün yetmez ayrıca yanına fazla para ve kredi kartı almadan geleceksin yoksa kuruşsuz geri dönersin:(

Cevat Abi aynı sorun bizde de var, malzemeciye girip de boş çıktığımız gün vaki değil vallahi :)...

Güven ÖZYELDAN 08-05-2007 16:50

abicim bence tıp bu hastalığa çare bulsun malzemeciden malzeme almadan cıkabilelim yaw böle giderse malzemeler içinde bir ev tutacaz herhalde yer tutmaya başladılar artık....

Saat 21:06.