RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Kurşunlarla İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Kıstırmalı sırtı kurşunu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10207)

bahadir37 02-12-2011 22:21

Kıstırmalı sırtı kurşunu

Merhaba forum üyeleri aldığımız sırtılar için kurşun alayım dedim bugün biraz dolaştım neler var dükkanlarda diye baktım.Eskiden yaylı kurşun kullanırdık misina gam yapardı misinaya bağlaması bilmeyen için zordu veya derinliği artırmak için bağlarken uğraşırdık eskiden ithal edilen bu kurşunları yerli üretim yapmışlar bende çok beğendim hem türkiye de yapılıyor hem de bizim için bu kurşunlar çok büyük avantaj bugün biraz aldım 75 gr 100 gr 125gr 150 gr ve 200 gr olarak piyasa var şu anda ama 300 400 ve 500 gram ağırlıkta olanlarda gelecek dediler resimlerini de koyayım bizim için bu kurşunlar çok iyi oldu bence

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

bahadir37 22-12-2011 18:17

bu konuya neden rağbet yok acaba anlamış değilim

ishak BALLICA 22-12-2011 20:05

Sevgili Bahadır bilgilendirme için teşekkürler...;)

muratdogan 22-12-2011 20:41

Bahadır öncelikle selamlar.
Bu açtığın konu ve ürün yeni sayılmaz.
Hatta daha önceleri bu ürün hakkında diyaloglar olmuştu.
Yine de paylaşımın için teşekkürler...

bahadir37 22-12-2011 22:30

eskiden de bu kurşunlar vardı ama discovery markası adı altında çinden getiriliyordu şimdi ise izmirde yerli üretimi yapılıyor bu ürünü bir Türk vatandaşı yapmış bence çok güzel bir gelişme ürün ne olursa olsun

levrek 22-12-2011 23:18

Selam Bahadır,
bu konuda haklısın, geçen ay çıkarttı arkadaş, lakin önümüzdeki bir iki ay içerisinde daha da yenisi farklı bir firma tarafından üretilecek,elimde bir tane demosu var, fotoğrafını çeker çekmez koyarım, sevgilerimle

bahadir37 23-12-2011 17:39

Alıntı:

levrek tafarından gönderildi (Mesaj 118063)
Selam Bahadır,
bu konuda haklısın, geçen ay çıkarttı arkadaş, lakin önümüzdeki bir iki ay içerisinde daha da yenisi farklı bir firma tarafından üretilecek,elimde bir tane demosu var, fotoğrafını çeker çekmez koyarım, sevgilerimle

bende merak ettim abi bir resim koyarsan güzel olur peki yine yerli üretim mi olacak izmir de mi üretilecek?

levrek 23-12-2011 19:48

1 Eklenti(ler)
Alıntı:

bahadir37 tafarından gönderildi (Mesaj 118088)
bende merak ettim abi bir resim koyarsan güzel olur peki yine yerli üretim mi olacak izmir de mi üretilecek?

Evet Bahadır, yaylı bir sistem, bedenin takılıp çıkarılması çok basit ve çabuk gerçekleşiyor. Yay yükseklikleri biraz daha kısalacak

MAVİ FENER 23-12-2011 23:08

Değerli arkadaşlarım Bahadır ve Levrek;
Paylaşımınız ve el emeğiniz için teşekkür ederim...

bahadir37 23-12-2011 23:38

değişik bir sistem olmuş ama yay uzunlukları su içinde sıkıntı yaratır gibi peki gramaj olayları nasıl yapılacak abi?

Saat 17:27.