RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ANILAR (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Sortici martı :D (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9213)

tigerson 23-05-2011 18:30

Sortici martı :D

Dün öğleden sonra 14:15 civarı tekneyle avlanırken halil abiye sorti yapıp heyecanla çektiği iri gopezi kapıp kaçan martı yakalandı!!!

Sözkonusu eylemi gerçekleştiren martının çıkarıldığı nöbetci mahkeme tarafından tutuklu yargılanma kararının ardından, martı cezaevine götürülürken,
basına konuşan martı, Halil abiye karşı yaptığı eylemi teknedeki tek büyük mercan'ı yakaladığı için şahsi husumeti olduğu ve mercan dan sonra pusuda bekleyip,ikinci bir mercan çektiği düşüncesiyle eylemi gerçekleştirdiğini ve pişman olmadığını söyledi... :D:D:D

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ali rıza acar 23-05-2011 18:40

Ufukçum, dün Halilin başına gelenler bundan güzel anlatılamazdı.
Ağzına sağlık.
Başka avlarda tekrar beraber olmak dileğimle...

tigerson 23-05-2011 18:48

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 107098)
Ufukçum, dün Halilin başına gelenler bundan güzel anlatılamazdı.
Ağzına sağlık.
Başka avlarda tekrar beraber olmak dileğimle...

:) sağol ali rıza abi sizlerle keyifli ve güzel bi gündü gerçekten, ali rıza abi yakalanmasa iyiydi o martı:( diğer avlarda halil abimle uğraşırken biz çekerdik mercan'ları :deli::D:D

Taygun KOCABIYIK 23-05-2011 20:34

Cezası nedir arkadaşın? Tavuk döner mi olacak :D

Halil İplikçi 23-05-2011 20:57

Ufuk çum harikasın :P
dün sizlerle olmak çok güzeldi..martı o 400 grlık mercanı götürseydi kesin idamını
isterdim de gupes olduğu için affetcem keratayı:P

tigerson 23-05-2011 21:28

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 107120)
Cezası nedir arkadaşın? Tavuk döner mi olacak :D

Halil abi affettiği için tahliye edilmiş:D ama taygun sabıkalı bu martıya dikkat etmek lazım:D:D

Bimukabele Halil abi,gerçekten keyifli ve güzel bir gündü:P ramazan'la ayrıldıktan sonra taksi maceralarımız var daha yakında onlarıda deşifre edecem dünkü av dönüşünün tuzu biberiydi:D:deli:

Necati ARAT 24-05-2011 08:41

:D :D :D :D :D :D :D :D

Ufuk harika bir haber paylaşımı..
Adalet yerini bulmuş sanırım..

rkacar 24-05-2011 09:13

o pozisyon bombaydı gerçekten ufuk ta harika anlatmış. :-D
taksi macerasıda bomba harbiden 12 saat tekne üstünde olunca gerçekten insanın kafası bi dünya oluyormuş onu anlamış oldum
:-D

ovunc 24-05-2011 11:55

Sen çılgısın dostum ya bu nedir ne güzel , ne sempatik bir anlatım olmuş ağızına sağlık diyorum birlikte hep böyle unutulmaz günler geçirmek dileği ile bu arada hemen konu ile burdan da bilgi vereyim,

Öncelikle Herkese merhaba, hafta sonu birlikte hoş vakit geçirdiğimiz,
Başta hepimizi evinden alıp tekrar evine kadar bırakan Halil Abimize , yemler için 1 gün önceden hazırlık yapıp bize iş bırakmayan Ali Rıza Abimize, hoş sohpetleri ile kaynaştığımız Ramazan ve Toprak AĞASI Ufuk Arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Böyle organizasyonların olduğunda dostluklar öyle gelişiyor ki kimse gün sonunda birbirinden ayrılamadı eve gidene kadar 2 yerde durup birlikte çay içtik günü siz düşünün artık...

Sevgili abilerim ve kardeşlerim ekibimizde konuştuğumuz gibi Haziran 19 (PAZAR) için tekneyi tuttum burdan hepinize daha rahat ulaşabileceğim için sizlere iletiyorum,

1. Halil İplikçi

2.Ali Rıza

3.Övünç Dinç

4.Toprak Ağası (Ufuk)

5.Ramazan Kaçar

6. Halil Abimiz sevdiği bir arkadaşını yada ona eşlik edecek bir kardeşimizi alacak.

Ekibimiz konuştuğumuz gibi , Isparoz,kopez yakalamaya gitmiyoruz sizlere söz verdiğim gibi kova dolusu kırmızılara boğacağım sizi ,

Herhangi bir sorun olması durumunda , 3 gün önce iletişime geçerseniz sevinirim , bu arada Halil Abi bu sefer mercan 400gr değil Antenli bile olabilir herkes kendine iyi baksın iyi günler dilerim.

tigerson 24-05-2011 14:41

:D:D sağol necati abi:P

ramazan'cığım kadir aradı illa gel bari alsancaktan takılırız dedi:D şimdi kadir'le buluşup heykelin önünden salllarız oltaları :deli: maksat muhabbet:D haberin olsun senin mesaiye uyuyorsa bekleriz:)

ahahahhaha ya ovünc o fotoları koydun paşaya hipnotize oldum(olunmayacak gibide değilki):deli:toprak ağasımı ah bu ramazan yokmu,cevap hakkımı kullanıyorum:D ben feodalitel düzene karşıyım arkadaş,sosyalistim :rolleyes:

19 haziranı sabırsızlıkla bekliyorum zira vodafone reklamları çıktımı tv de sen geliyosun aklıma :D kırmızıııı :deli: ramazan'nın sarı misinasıyla çekiyoruz 19 haziranı:D:D:D

Saat 19:30.