RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Forumumuzda en çok 17 kişi, 11-08-2005 saat 10:22' de çevirimiçi oldu. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=487)

rüzgar2 22-12-2005 18:59

Forumumuzda en çok 17 kişi, 11-08-2005 saat 10:22' de çevirimiçi oldu.

Arkadaşlar inanamıyorum.Bu nasıl bir rekor.Şimdi gözüme çarptı.Bu olaya bir el atalım ve sayıyı yukarı çekelim.Bir akşam anlaşıp(evliler eşlerinden izin alıp Serkan sözüm sana değil kızma) birde forum rekorunu kıralım.Şimdi diyeceksiniz ki burası rekor yapmak için değil paylaşım için....Olsun bu da bana göre paylaşım veya ben bu olayı paylaşmak istedim...Gün kararlaştıralım mı...Yada bu açtığım konu altlara doğru gariban bi şekilde ilerlesinmi... :'(

uzman 22-12-2005 21:49

Seni destekliyorum Sami kardeşim.
Bir de balıkçılar için, tutkudan bahsederler. Ama ne yazık ki bu tutkuyu forumumuza göstermiyoruz.
Şu logo başlığı altında Serkan'ın bir eleştirisini okudum. 133 diyordu sanırım. Bu kadar üyesi olan bir forumda sadece 3-5 kişi görüyorum akşamları. Şu anda bile 3 kişi var (22.12.2005 saat15:40 civarı).
Saygılarımla...

rüzgar2 22-12-2005 22:03

haklısın katılım çok az .olsun elbet bir gün katılım çoğalacak

Anıl ÜNALAN 23-12-2005 01:16

135 üye var ama biz 30 tanesini görebildik bu güne kadar.

balıkcı 23-12-2005 02:05

Acaba bu üye arkadaşların konulara katılımlarının azlığı yada hiç olmaması bazen balıkavından konuları değişik yerlere çekmemiz kendi aramızda yaptığımız tartışmalar olabilirmi?yada yanlış bir yazı yazıp tepki alırım korkusu,mu? ben derimki her kimse üye olan herkes istediği şekilde balıkavında fikrini yazıp çekinmeden katılımlarını daimi kılmaları.
Kimse anadan doğma balıkcı değil ve dünyada bulunan hiç bir balıkcı,da ben üstün bir balıkcıyım diyemez çünki balık avında her gün yeni buluşlar yeni bilgiler oluşmakta çekinmeyin balıkcı dostlarım fikirlerinizi beyan edin ki biz de sizlerden bir şeyler öğrenelim öğrenmenin sonu yoktur.

rüzgar2 23-12-2005 02:09

Alıntı:

balıkcı tafarından gönderildi
Acaba bu üye arkadaşların konulara katılımlarının azlığı yada hiç olmaması bazen balıkavından konuları değişik yerlere çekmemiz kendi aramızda yaptığımız tartışmalar olabilirmi?yada yanlış bir yazı yazıp tepki alırım korkusu,mu? ben derimki her kimse üye olan herkes istediği şekilde balıkavında fikrini yazıp çekinmeden katılımlarını daimi kılmaları.
Kimse anadan doğma balıkcı değil ve dünyada bulunan hiç bir balıkcı,da ben üstün bir balıkcıyım diyemez çünki balık avında her gün yeni buluşlar yeni bilgiler oluşmakta çekinmeyin balıkcı dostlarım fikirlerinizi beyan edin ki biz de sizlerden bir şeyler öğrenelim öğrenmenin sonu yoktur.

Bu verdiğin örneğin en iyi temsilcisi benim.Ben kendimi bildim bileli balığa giderim ama buradakı arkadaşlar kadar profesyonel değilim.Bende işin başka boyutunda kendi çapımda takılıyorum.Ayrıcada bu çok hoşuma gidiyor.Kısaca çok haklısın yazdıklarında

balıkcı 23-12-2005 02:16

Ben öyle görmüyorum Sami arkadaşım seninde çok güzel yazılarını okudum balıkavı hakkında, ayrıca değişik konulara değinmen benimde hoşuma gidiyor yazılarını ve serkanla olan diyaloğunu büyük bir zevkle okuyorum devam dostum.

Bir Dost 23-12-2005 07:42

Merhaba arkadaşlar insanların ilgisini çeken bazı unsurlar mesela formda ki tartışma konularına katılım fazla bunun sebebi insan oğlunun tartışmları sevdiği olabilir.Tabiki kimse anasının karnında öğrenmedi bu işi kendi adıma en acemi ben olabilirim bu sitede bazen yazmaya çekinir insan okuduğum çoğu konuda balıkçılık adına veya değil bilgim olmadığı için hiç bir yorum yapmam ve zaten istesemde yapamam sadece okuyup anlamaya çalışırım gün gelir iki kişinin diyaloğunu okuyorum formda bunun arasınada girmek olmaz diyorum eee sonuç sadece okuyorum ve bildiğim bir şeyse yorum yapıyorum benim en çok yaptığım iş bu sitede sanırım tartışma yaratmak sanki bu tartışmalara katılım daha fazla oluyor hepsi bu....

rüzgar2 23-12-2005 15:40

Alıntı:

hudutt tafarından gönderildi
Merhaba arkadaşlar insanların ilgisini çeken bazı unsurlar mesela formda ki tartışma konularına katılım fazla bunun sebebi insan oğlunun tartışmları sevdiği olabilir.Tabiki kimse anasının karnında öğrenmedi bu işi kendi adıma en acemi ben olabilirim bu sitede bazen yazmaya çekinir insan okuduğum çoğu konuda balıkçılık adına veya değil bilgim olmadığı için hiç bir yorum yapmam ve zaten istesemde yapamam sadece okuyup anlamaya çalışırım gün gelir iki kişinin diyaloğunu okuyorum formda bunun arasınada girmek olmaz diyorum eee sonuç sadece okuyorum ve bildiğim bir şeyse yorum yapıyorum benim en çok yaptığım iş bu sitede sanırım tartışma yaratmak sanki bu tartışmalara katılım daha fazla oluyor hepsi bu....

Evet itinayla tartışılır.Yok yok tartışma yok artık bende herşey tatlıya bağlandı.Ayrıcada inanması güç ama tartışmalardan nefret ederim:Ben sadece sayıya dikkat çekmek istedim.Ayrıcada tabiki dediklerinde haklısın bende herşeye yorum yapamam sadece ensevdiğim yer geyik olmaya başladı.Buda benim bilgi eksikliğim olabilir.Bende sadece okumakla yetiniyorum.Şimdilik....

Taygun KOCABIYIK 24-12-2005 01:34

Sami abi inan bende bu rekoru kırmak için harekete geçmek istiyordum yakında bir buluşma günü hazırlayıp o saatte bir başlık açıp orda sohbet edelim :) hoş olur.

Saat 16:52.