RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Üye olma ve Forum Kullanma Kılavuzu (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Altarnetif fotoğraf yükleme sitesi sorunsuz (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9217)

tigerson 23-05-2011 20:27

Altarnetif fotoğraf yükleme sitesi sorunsuz

Merhaba,sevgili rastgelsin dostları malumunuz siteye fotoğraf ve imza-avatar yüklemeleri için çeşitli upload siteleri var,fakat ölü link sonucu açılmayan fotoğraf veya image deki şu sıralar yükleme sorunuyla karşılaşıla biliryor, şimdiye kardarki fotoğraf yüklemelerinde kulllanıp herhangibi bir sorunla karşılaşmadığım bir siteyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Fotoğraf yüklemesindeki arayüzün basit ve pratik olması sitemize yeni üye olan dostlarımızın da kolaylıkla imza ve porofil fotoğraflarını yüklemesinde yardımcı olur kanısındayım.

siteyi detaylı kullanımını birazdan tekrar paylaşacağım...

LİNK: [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ilk önce siteye üye oluyoruz,gerekli bilgileri girip kırmızı ok (sing me up)'a tıkladıktan sonra,[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

1 nolu kırmızı oktan giriş yapıyoruz, fotoğraf yüklemek için 2 nolu ok (upload now)'a tıkladıktan sonra eğer tek fotoğraf yükleyeceksek 3.nolu oka,birden fazla fotoğraf yükleyeceksek yükleyeceğimiz bilgisayarımdaki yere ulaşım için 4 nolu kırmızı ok,
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

yüklenen fotoğrafın üzerine geldiğimizde (IMG code ) çıkar veya fotoğrafın üzerine tıkladığınızda,yüklenen fotoğraf sayfamız açılır sağ alttan IMG CODE ye bir kez tıkladığımızda fotoğraf linki kopyalanmış olur,ekleyeceğimiz yere gelip yapıştır demek yeterli.

site yabancı olduğundan kullanılışı olabildiğince kolay yoldan anlatmaya çalıştım,umarım yardımcı olabilmişimdir,saygılarımla.

Taygun KOCABIYIK 23-05-2011 20:33

Özellikle şu sıralar imageshack'in sürekli sorun çıkartmasından dolayı tercih edilebilecek bir site ayrıca istediğiniz kadar fotoğrafınızı yükleyip arşivleyebileceğiniz alan sağlıyor.
Paylaşım için teşekkürler Ufuk abi

tigerson 23-05-2011 21:09

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 107119)
Özellikle şu sıralar imageshack'in sürekli sorun çıkartmasından dolayı tercih edilebilecek bir site ayrıca istediğiniz kadar fotoğrafınızı yükleyip arşivleyebileceğiniz alan sağlıyor.
Paylaşım için teşekkürler Ufuk abi

Rica ederim Taygun bende aynı dertten muzdariptim,sitemizde de de farkettiğim paylaşılan fotoğrafların birkısmı açılmayabiliyor,veya yükleme aşamasında sorunlarla karşılaşabiliyorduk,benimde takip ettiğim kadari ile bu site hem kolay ve sorunsuzdu,Keyifli ve güzel fotoğraflar paylaşmak dileğiyle;)

xnode 23-05-2011 22:30

imageshack'ta sorun çıkmaması için, ücretsiz kayıt olup fotoğrafları o şekilde yükleyiniz. üyelerin fotoğrafları her halükarda görülüyor.

Ayrıca photobucket sitesi paylaşımınız için teşekkürler.

Mehmet BODUROĞLU 24-05-2011 00:17

Cem'inde dediği gibi imageshacka üye olup beni hatırla derseniz herhangi bir problem yaşamazsınız kanımca. Şahsen ben yaşamıyorum ki senelerdirde kullanıyorum.
Ayrıca yükleyiciyi kullanıyorum çok uzun süredir, şiddetle tavsiye ederim.

Yinede alternatif arayanlar için güzel bir paylaşım ve açıklama olmuş.
Emeklerine sağlık Ufuk.

Necati ARAT 24-05-2011 08:34

Ufuk teşekkürlür kardeşim..
İlk paylaşımda kullanacağım..

tigerson 25-05-2011 15:34

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 107159)
Ufuk teşekkürlür kardeşim..
İlk paylaşımda kullanacağım..

rica ederim necati abi;)

Saat 15:09.