RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   İşte Dostluk İşte Paylaşım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2972)

Taygun KOCABIYIK 08-05-2007 18:29

İşte Dostluk İşte Paylaşım

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Soldan sağa: Erhan, Tülay,Tago (bendeniz), Hasan,Faruk,Serkan,Haldun,Onur

Cumartesi günü av öncesi harika bir sohbet ortamı oluştu. Bilgiler havada uçuştu güldük eğlendik öğrendik. Umarım bu fotoğraf gittikçe büyüyerek devam eder. Ben başta hasan ve serkan abim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum çok güzel bir gündü. Umarım muhabbetimiz neşemiz hep daim kalır.

discus 08-05-2007 18:43

taygunum asıl bu siteyi kurarak bize bahşettiğin bu tanışma fırsatları için ben sana teşekkür ederim...gerçekten çok güzel bir ortamdı..
ekibimizin adı (çanakkale çatlatan timi):D :D :D ....her ne kadar daha eksikler olsada gün geçtikçe güçlenecektirr..en büyük eksiklikse malesef daha kiloluk çupileri ismail abinin fotolarından başka balıkçı tezgahlarında dahi göremedim:'( :'( ...
koordinatörümüz hasan abimize birkez daha teşekkür ederim..

katiti 08-05-2007 21:48

Maşşallahhh :helal: :helal: :helal:...

nevzat 09-05-2007 00:57

O gün çalışıyor olmasaydım,Haldun bana bahsederdi ve kesinlikle bu ortamı kaçırmazdım.İnşallah bi dahaki sefere..

Uzm.Dr.Rastgele 09-05-2007 07:17

Afiyet bal şeker olsun......Allah muhabbetinizi arttırsın, dostluğumuz baki kalsın...

gıracemi 09-05-2007 14:58

haberim olsa bende gelirdim.. içim buruldu birden :(

er35han 09-05-2007 17:37

yapımda ve yayında emeği geçen herkese çok teşekkürler:helal: . organizasyon yapılırken zaten siteye bu duyuruluyor,o yüzden okuyan herkes tarafından katılıma açık. bidahakine gelmek isteyen arkadaşlar tagoya tarih belirlenince ismini ve nerden geleceğini yazdırsın yeter. inşallah hep beraber dahada güzel organizasyonlara imza atacağız.:) :D

mufi 09-05-2007 18:19

çok hoş harika :helal: :helal: :helal:
parantez içinde( sanki Haldun u en son gördüğümden bu güne biraz şişmanlamış gibi ..mi??) yoksa yanıldımmı?

Taygun KOCABIYIK 09-05-2007 18:26

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
çok hoş harika :helal: :helal: :helal:
parantez içinde( sanki Haldun u en son gördüğümden bu güne biraz şişmanlamış gibi ..mi??) yoksa yanıldımmı?

Muvaffak abicim hiçbirşey kaçmıyor senden :D

gıracemi 09-05-2007 19:06

Alıntı:

er35han tafarından gönderildi
yapımda ve yayında emeği geçen herkese çok teşekkürler:helal: . organizasyon yapılırken zaten siteye bu duyuruluyor,o yüzden okuyan herkes tarafından katılıma açık. bidahakine gelmek isteyen arkadaşlar tagoya tarih belirlenince ismini ve nerden geleceğini yazdırsın yeter. inşallah hep beraber dahada güzel organizasyonlara imza atacağız.:) :D

duygularımı dile getirdiğime pişman oldum erhan bey.. nazik açıklamanız için teşekkürler..

Saat 03:35.