RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ANILAR (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=8)
-   -   İzmir ziyaretim (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8872)

Kamil ESEN 11-03-2011 10:39

İzmir ziyaretim

10 Mart Perşembe günü öğleden sonrası için 2-3 üç gün önceden Orhan abi ve Necati ile anlaşarak buluşma kararı aldık.

Sağolsun Necati kardeşim sakızlı kahveleriniz hazır edeyim gelmeden haber ver dedi.Perşembe sabahı mailimi almıştım.Necati:Abi sakızlılar hazır.diyordu.
Orhan abi beni Otogardan gelip aldı,yolda Hasan Balıkçı yıda 3-4 defa aradık ama maalesef telefona cevap vermiyordu.

Ben hem uzun zamandır görüşmediğim Necati ,Yağız kardeşlerimi ve Orhan abiyi ziyaret ederim hemde Liman başkanlığından Amatör denizci belgemi de yenilerim dedim.Necati ve Yağız bu konuda da sağolsun bütün ön hazırlıkları yapmış.Ben gidince sadece Liman bölge başkanlığına gidip gelmek kaldı bana.

Eeee.İşler bitince sıra geldi muhabbete.Özlemişiz gırgır şamatayı.Biz dışarıda dolaşırken bile o kadar dikkat çekici bir neşe ile sohbet ediyorduk ki,bir ara sokaktakilerin bize baktıklarını farkettim.Sohbet gece saatlerine kadar sürünce arkadaşlar sağolsun akşam yemeğinede kal dediler.

Eh madem kalacağız deniz manzaralı olsun dedim.Yiyecekleri paket yaptırıp attık kendimizi Kordon boyuna.Ordan da akşam kahvelerini yudumlayıp,yorgunluk atmaya.Necati kendi elleriyle yapmış,pekde güzel olmuş.Görücüye çıkacak kız olsaydı kesin sınıfı geçerdi.

Sohebete doyum olmuyordu.Fakat zaman epey ilerleyince vedalaşıp,biz Orhan abiyle Otogara Necati ile Yağız kardeşim de Konak İskelesine doğru ayrıldık.

Kısa,doyumsuz fakat bir o kadar keyifli bir gün geçirerek mutlu bir şekilde döndüm Manisaya.Artık Amatör denizci belgemi her elime aldığımda bu güzel neşeli günümü anarım heralde.

Bu güzel günde beni ağırlayan,Necati,Orhan abi ve Yağız kardeşime çok teşekkürler.Çok daha güzel günlerin siz dostlarımızın olması dileğiyle..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

ali rıza acar 11-03-2011 11:07

Kamil kardeşim, Yağız'ın o sempatikliği, Necati'nin o sakızlı kahvesi yok mu? En kısa zamanda damağında kalan o nefis tatla ayakların seni kendiliğinden oraya götürür.

muhabbetci 11-03-2011 11:23

Üstadlar vallahi imrendim size,hele kahvenin hazırlanışı mükemmel,içmeside bir o kadar güzel olmuştur.Haberim olsaydı gelmemezlik yapmazdım,nede olsa emekli adamız,dostları görmekten-tanışmaktan öte ne işmiz olur. Muhabbetiniz daim olsun.
Birde; benimde amatör balıkçı belgesine ihtiyacım var,prosadür son durumu neydi, Manisa il tarım müdürlüğünden alınmış belge var ama, illa sarı istiyorlar diye duymuştum.
Kendinize iyi bakın.

Kamil ESEN 11-03-2011 11:32

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 102672)
Kamil kardeşim, Yağız'ın o sempatikliği, Necati'nin o sakızlı kahvesi yok mu? En kısa zamanda damağında kalan o nefis tatla ayakların seni kendiliğinden oraya götürür.

Abi zaten kaçıncı ziyaretim bende unuttum.Sağolsunlar hep iyi karşılıyorlar..

Kamil ESEN 11-03-2011 11:35

Alıntı:

muhabbetci tafarından gönderildi (Mesaj 102674)
Üstadlar vallahi imrendim size,hele kahvenin hazırlanışı mükemmel,içmeside bir o kadar güzel olmuştur.Haberim olsaydı gelmemezlik yapmazdım,nede olsa emekli adamız,dostları görmekten-tanışmaktan öte ne işmiz olur. Muhabbetiniz daim olsun.
Birde; benimde amatör balıkçı belgesine ihtiyacım var,prosadür son durumu neydi, Manisa il tarım müdürlüğünden alınmış belge var ama, illa sarı istiyorlar diye duymuştum.
Kendinize iyi bakın.

Önder abi Amatör balıkçı belgesi Tarım müdürlüğünden 5 yıllığına alınıyor ama benim aldığım o değil.Sarı belgeyide sadece ticari plakalı teknelerde istiyorlar.Sarı amatörlere değil.;)

dizel45 11-03-2011 11:45

işallah necaticim bende içecem o kahvenden birgün

Necati ARAT 11-03-2011 12:59

Kamil abim Bizi Manisada Ağırlamanızı unutmuş değiliz..
Bizlerin bir seni ağırlamamızda hiçbir sorun yok..
Buradan Tüm Manisalı Abilerimize Davette Bulunarak
Sakızlı Kahveden içmeye davet ederim..

Salıcakla kal abi Buralara kadar gelip bizleri unutmadığın için..

Necati ARAT 11-03-2011 13:01

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 102672)

Geçen hafta Yağıza demişsin uğrayacağım diye Hala Bekliyoruz..

Alıntı:

muhabbetci tafarından gönderildi (Mesaj 102674)
Kendinize iyi bakın.

Önder abi Davete Ne Hacet ..
Buyur gel Ne zaman istersen..
Açık adresi istediğinde Özelden yollarım..

Alıntı:

dizel45 tafarından gönderildi (Mesaj 102680)
işallah necaticim bende içecem o kahvenden birgün

Erdoğan abim ne zaman istersen ..
Yolu Kamil ve Abdullah abim biliyor..
Tut kollarından..
-Beni İzmire Necatiye götürün de getirsinler..

gonencsenkal 11-03-2011 14:52

:helal:Güzel bir birliktelik ve muhabbet ortamı olmuş dostluklarınız hep daim olsun..:)

Kamil ESEN 11-03-2011 15:08

Alıntı:

gonencsenkal tafarından gönderildi (Mesaj 102697)
:helal:Güzel bir birliktelik ve muhabbet ortamı olmuş dostluklarınız hep daim olsun..:)

Sağol kardeşim,beraberde nasip olur inşallah.

Saat 13:27.