RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Yem Tipleri, Kullanma Şekilleri ve Yemleme (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=90)
-   -   yardim (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2311)

gokseldbuga 26-01-2007 13:10

yardim

Arkadaslar, Narliderede yemci Yusuf varmis, aradim taradim telefonunu bulamadim, bilen varmidir? yarin Akbuke gidecegimizden , en erken mamunu kacta bulabilirim diye arayiz icerisindeyim

HALDUN YALIMLI 26-01-2007 13:23

Gökselcim şu saatlerde balıkhaline gelmiştir mamun. Olmazsa üçkuyulardan başlayıp tüm yemcileri arıyacaksın. Allah yardımcın olsun.RASTGELSİN.

gokseldbuga 26-01-2007 13:25

kemeraltindaki mi? bi tarif etsene abicim

katiti 26-01-2007 15:08

Göksel Haldun Kemeraltı'ndaki balık halini kastetmiştir. Bugünden alıp biraz talaşın içinde bir kutuda ve serinde saklarsan dayanırlar...

Alparsbeğ 26-01-2007 15:23

Selam Dostlar

Selam Dostlar,

azizim, eyemci yusuftan ziyade, narlidere ikinci ışıklarda yol ustunde var br yemci, fena degil. ben oraya takılıyorum. ama denilen gibi, balıkhali en iyisi.

selamlar

MEHTERAN 26-01-2007 21:43

Bende memleketimi değiştirsem ne yapsam acaba,izmire gelebilirim. banada yemcileri falan tarif edersiniz.:D

kturkol 26-01-2007 21:58

narlıderede tüm yemciler

:D arkadaşlarım elimden geldiğince narlıderede tüm yemcileri tarif etmeye çalışacağım.

balçova belediye sınırları tam güzelsanatlar fakültesi önündeki yolda biter.
mithat paşa caddesinden giderken güzel sanatlar fakültesi köşesinin karşısında birinci yemci vardır. yeni açıldı fiyatlar ehven. 150mt ileride bim den hemen önce ikinci yemci bimden 20mt sonra 3. yemci vardır. buradan sonra 100 mt daha giderseniz TAKEV girişinde 4. yemci yine 100mt devam tüzün ecz. aşağıya inen yolda 5. yemci 100 mt daha gidince ışıklarda 6. yemci biraz daha ileride benzincinin karşısında 7. yemci.

mamun yemcilere saat 2:00 da gelir.

göksel buralarda bulamazsan benzinciden sonra u dönüşü yapıyorsun doğru eve gidip yatıp uyuyorsun.

hadi yem ve balık için rastgelsin kardeşim.:deli: :deli:

MEHTERAN 26-01-2007 22:06

Bukadar tarife kütahyadan ben gelsem ben bile bulurum valla.

mufi 27-01-2007 15:34

Gürkancım sen boşver abisi hepimizin yaşadıgı yerler in farklı güzellikleri var..
inşallah o taraflara yolumuz düşerde sana ugrarız..keşke imkanım olsada senin ve diger arkadaşlarımın memkleketlerini görebilsem...gezebilsem..

MEHTERAN 27-01-2007 18:42

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
Gürkancım sen boşver abisi hepimizin yaşadıgı yerler in farklı güzellikleri var..
inşallah o taraflara yolumuz düşerde sana ugrarız..keşke imkanım olsada senin ve diger arkadaşlarımın memkleketlerini görebilsem...gezebilsem..

abi ne demek herzaman beklerim. inşallah yolunuz buralara düşerde görüşürüz. zaten butarafa gelipte beni görmeden giderseniz kırılırım valla. porselen memleketinin kapıları sizlere sonuna kadar açıktır. SAYGILARIMLA.

Saat 17:36.