RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Üye Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Mini Organizasyon(iptal) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9607)

Anıl ÜNALAN 24-08-2011 19:38

Mini Organizasyon(iptal)

Merhabalar.
Murat Çakmakçı'nın sunmuş olduğu fikir doğrultusunda çiftlik yemiyle avlanmayı öğrenmek isteyenler ve aynı zamanda bayram öncesi tanışmak-görüşmek isteyenler için mini bir organizasyon hazırlığı yapmaya karar verdik.
Organizasyonumuz daha öncede Levrek avlarımızı yayınlamış olduğumuz çeşmede gerçekleşecektir. Hava durumu şuan yüksek gibi gözükse de haftasonu yatma ihtimali olduğu görüşündeyiz. Eğer hava düzelmezse organizasyonumuz iptal edilecek boşu boşuna meraya gidip masraf yapılmasına izin verilmeyecektir. Organizasyonumuzun asıl amacı çiftlik yemiyle avlanmayı öğretmek ve aynı zamanda da tanışma-kaynaşmayı sağlamaktır. Organizasyonumuzun katılım sayısı toplam 18 kişilik pejo minibüs sayısıyla sınırlıdır çünkü mera maksimum o kadar kişiye av ihtimali verebilmektedir. Kaynaşmayı ve muhabbeti sağlamak için organizasyona Murat Çakmakçı'nın tahsis edeceği pejo j9 minibüsle gidilecektir ve çiftlik yemleride Murat Çakmakçı tarafından hazırlanacaktır. Yanınıza herhangi başka bir yem almanıza gerek kalmayacaktır.

Servis kalkış saati cumartesiyi pazara bağlayan gece 00:00 yani gece 12 de hareket edecektir. Araç güzergahı Eşrefpaşa- Üçyol- Üçkuyular- Narlıdere- Güzelbahçe ve ÇEŞME'dir :)

Servis ve yem ücreti = 20 liradır.

Mini organizasyonumuz için gerekli olan malzemeler 4 numara çapraz iğne ve 0.20 ile 0.25 arası misinalardır. Yanınızda kepçe getirmeyi unutmayınız
Katılım sayısında esneklik gösterilme olasılığı yoktur lütfen bu konuda gücenme ve darılma olmasın.
Katılım listesi başlık altında toplanacaktır telefonla ulaşanlarında kaydı gerçekleştirelecektir.
Organizasyon katılım listesine kesin katılım sağlayacak kişilerin kayıt yaptırması rica olunur aksi takdirde servis kiralayan kişi zor durumda kalacaktır ortaya hoş bir durum çıkmayacaktır.

KATILIM LİSTESİ
1 - Anıl ÜNALAN
2 - Taygun KOCABIYIK
3 - Murat ÇAKMAKÇI
4 - Suat ERDOĞAN
5 - Zafer CİVANLI
6 - Halil GENÇ
7 - Mehmet ÇETİN
8 - Hüseyin ERYILMAZ
9 - Ferdi DEMİR

kerkenez_35 24-08-2011 19:42

benim ekipten gelecek arkadaşların listesi/ suat erdogan / zafer civanlı / halil genç/ / mehmet çetin/hüseyin eryılmaz eyer gidilecek olursa bu arkadaşları bizahmet ekliyelim.

ferdi demir 24-08-2011 21:22

İyi akşamlar arkadaşlar.Dilerim güzelbİ orgazizasyon olur.Şimdiden bütün arkadaşlara rastgele diyorum..benide listeye eklerseniz sevinirim..

Anıl ÜNALAN 25-08-2011 01:56

Alıntı:

kerkenez_35 tafarından gönderildi (Mesaj 111679)
benim ekipten gelecek arkadaşların listesi/ suat erdogan / zafer civanlı / halil genç/ / mehmet çetin/hüseyin eryılmaz eyer gidilecek olursa bu arkadaşları bizahmet ekliyelim.

Ekleme işlemlerini gerçekleştirdim Suat abi görüşmek üzere :)
Alıntı:

ferdi demir tafarından gönderildi (Mesaj 111688)
İyi akşamlar arkadaşlar.Dilerim güzelbİ orgazizasyon olur.Şimdiden bütün arkadaşlara rastgele diyorum..benide listeye eklerseniz sevinirim..

Umarım hava muhalefetine uğramadan güzel ve eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirebiliriz.

Anıl ÜNALAN 25-08-2011 14:06

Meteroloji sanırım tahminlerinde çok haklı olacak. Murat abinin dün havanın kalabileceğini söyleme ısrarı bugün son bulmuştur :) bu havanın pek düşeceği yok açıkcası pek ümitlenmeyelim daha sonraki haftalarda daha güzel bir kara organizasyonuna imzamızı atarız diye düşünüyorum ;)

Murat ÇAKMAKÇI 25-08-2011 19:09

Evet başkan dediğin çıktı
benimki bi umuttu,istekti ve onlara yenildim sen kazandın:helal:
artık başka bi haftaya denicez şansımızı:)

kerkenez_35 26-08-2011 12:09

salık olsun bayramın 2ci gününe kadar hava bozuk inşallah bir başka zamana :(

kloyoz 26-08-2011 20:39

RASGELSİN ARKADAŞLAR.....Ben gelemediğim için çokkk ÜZÜLMÜŞTÜM....havada benden yana çiktı şükürler olsun,bir dahaki mini organizasyonda bende olacağım İNŞALLAH...HERKESİN MÜBAREK KANDİL GECENİZİ KUTLARIM....

CEMAKO 12-09-2011 13:32

Arkadaşlar merhabalar şimdi windguru dan baktım 17-18 eylül 2011 cumartesi ve pazar günleri hava ava müsait güzüküyor bu hafta sonu mini organizasyon ayarlama ihtimaliniz olabilirmi diye sormak istemiştim:'(

Anıl ÜNALAN 12-09-2011 13:47

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 112375)
Arkadaşlar merhabalar şimdi windguru dan baktım 17-18 eylül 2011 cumartesi ve pazar günleri hava ava müsait güzüküyor bu hafta sonu mini organizasyon ayarlama ihtimaliniz olabilirmi diye sormak istemiştim:'(

Cem abicim şimdiki hedefimiz büyük bir organizasyon olacak bu bir kaç gün içerisinde sitemiz büyük hasar aldı sitemizin gerekli düzenlemeleri yapıldıktan sonra bir önceki büyük organizasyonumuz gibi tekrar güzel bir organizasyona imza atmayı planlıyoruz ;)
Haberini ilk sana vereceğim :) çok istiyorsun biliyorum :)

Saat 22:48.