RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Allah Böyle Jandarmayı başımızdan eksik etmesin (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9399)

sazancı 02-07-2011 17:04

Allah Böyle Jandarmayı başımızdan eksik etmesin

Çatören 28-29 haziran 2011(Allah Böyle Jandarmayı başımızdan eksik etmesin)
Ekibimiz üç kişiden oluşuyor Ben Mustafa DİNÇ
Oğlum Fehmi DİNÇ
Ve Yeğenim Abdullah TUNA
Hedef Çatören,in Yarbasan,ın karşı tarafları ancak yolu bilmiyoruz karambole gidiyoruz ve kaçınılmaz son kayboluyoruz,en doğrusu geldiğimiz yoldan tornistan geri dönüp bildiğimiz yere Yarbasana gitmek deyip basıyorum gaza.

Sabah 04-30 da yola çıkıp ancak 08 de su kenarında olta atıyoruz.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Ortam on numara
Abdullah istirahatta
Oltalar hazır kıta bekliyor

Çay olmadan olmaz Fehmi çay faslında
Pek çok balık yakaladık ancak ben daha öncede yazdığım gibi trofe boyutlarda balığı almadan Fotoğrafını çekmeyeceğim.
trofeler gelmiyor ama ağcı katiller geldi koca gölü baştan başa ağ ile doldurdular
Ben ne yaptım her duyarlı vatandaş gibi Jandarmayı haberdar ettim
hiç beklemiyordum ama ne göreyim 10 dakika sonra aslanlar gibi bir astsubay çavuş yanında 3 jandarma er ile olay mahalline intikal ettiler.
On dakika önce suyun içinden kıyıdakilere tehditler savuran defolun bizim gölümüzden diye bağıran çakallar Jandarmayı görünce hızla arabalarına doğru kaçmaya başladılar
Ama ne fayda tüyo alınmıştı bir kere kaçamazlardı ve aslan parçaları enselerinde bitti.

Sonuç km lerce ağa el konuldu ve muhtemelen imha edildi adam başı 650 şer TL para cezası ve tekerrüründe katlanacağına dair tutanak imzalatıldı yaklaşık 4 saatte gözlem altında tutulduktan sonra sudan çıkmış sıçana dönen sevgili ağ üstadları köylerine döndüler.
Bizde huzur içinde avımıza devam ettik
bu arada yan tarafımızda avlanan Erhan kardeşim onu ziyarete gittiğimde yakışıklı bir aynalı yakaladı

adolomorola 02-07-2011 17:26

Mustafa abi bohçacılara karşı bu örnek davranışınız bence ayın trofesini yakalatmış sizlere...;)

jandarma gelmeden ahkam kesenler jandarmayı görünce nasıl sus pus olduklarını görmek lazımdı:D:D:D

bu güzel rapor için tüm ekibi kutlarım.;)
en yakın zamanda trofeyi Fehminin elleri arasında olması dileklerimle...;)

Tuncay GÜNAY 02-07-2011 17:29

Helallllllllll helalllllllllllll olsun sana sevgili kardeşim çokkkk iyi yapmışsın duyarlı her insanın yapması gereken şeyi görevin olarak benimseyip gereğini yapmışsın sonsuz teşekkürler bu olay oradaki diğer kişilere caydırıcı bir etken olmuştur inşallah yüreğine sağlık kardeşim.

rkacar 02-07-2011 19:29

Balıklar için ellerinize katil balıkçılar içinse Dilinize saglık abi :D :D :D :D

balık bahane istihbarat şahane abi... harikasınız :D :D :D :D

antikacı54 02-07-2011 20:06

Sevgili Mustafa agacım ellerinden öpüyorum her arkadaşıda senin gibi duyarlı olmaya davet ediyorum ekibide unutmadım abicim onlarada TEŞEKKÜR ediyorum arkadaşlar bıkmadan usanmadan jandarmayı arayın bilsinlerki bu göl bu doğal hayat sadece bu densizlerin bu kansızların bu doymazların değil jandarma gelmesede arayın bir iki üç beş onlarda anlıyacakki bu iş olmalı bazen gelemiyorlar hakkatten yoğun işleri oluyor sadece buralara bakmak değil işleri jandarmanın işi de çok oluyor biz burda sakaryada jandarmayla çok ortak baskınlar yapıyoruz ordan biliyorum tekrar teşekkür ediyorum bahtınız açık avınız trofe olsun RASTGELSİN.yakışır bu ekibe.:helal::helal::helal::helal::helal::helal:

sazancı 02-07-2011 20:51

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 109567)
Mustafa abi bohçacılara karşı bu örnek davranışınız bence ayın trofesini yakalatmış sizlere...;)

jandarma gelmeden ahkam kesenler jandarmayı görünce nasıl sus pus olduklarını görmek lazımdı:D:D:D

bu güzel rapor için tüm ekibi kutlarım.;)
en yakın zamanda trofeyi Fehminin elleri arasında olması dileklerimle...;)

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 109568)
Helallllllllll helalllllllllllll olsun sana sevgili kardeşim çokkkk iyi yapmışsın duyarlı her insanın yapması gereken şeyi görevin olarak benimseyip gereğini yapmışsın sonsuz teşekkürler bu olay oradaki diğer kişilere caydırıcı bir etken olmuştur inşallah yüreğine sağlık kardeşim.

Alıntı:

rkacar tafarından gönderildi (Mesaj 109581)
Balıklar için ellerinize katil balıkçılar içinse Dilinize saglık abi :D :D :D :D

balık bahane istihbarat şahane abi... harikasınız :D :D :D :D

Alıntı:

antikacı54 tafarından gönderildi (Mesaj 109582)
Sevgili Mustafa agacım ellerinden öpüyorum her arkadaşıda senin gibi duyarlı olmaya davet ediyorum ekibide unutmadım abicim onlarada TEŞEKKÜR ediyorum arkadaşlar bıkmadan usanmadan jandarmayı arayın bilsinlerki bu göl bu doğal hayat sadece bu densizlerin bu kansızların bu doymazların değil jandarma gelmesede arayın bir iki üç beş onlarda anlıyacakki bu iş olmalı bazen gelemiyorlar hakkatten yoğun işleri oluyor sadece buralara bakmak değil işleri jandarmanın işi de çok oluyor biz burda sakaryada jandarmayla çok ortak baskınlar yapıyoruz ordan biliyorum tekrar teşekkür ediyorum bahtınız açık avınız trofe olsun RASTGELSİN.yakışır bu ekibe.:helal::helal::helal::helal::helal::helal:

Hepinize ayrı ayrı teşekkürler sevgili dostlar Allah sizdende razı olsun.

ustam18 02-07-2011 21:24

Mustafa Kardeş öncelikle duyarlılığın için teşekkürler.böyleleri ile dalaşmadan işi kolluk kuvvetlerine havale edeceksin.Jandarmaya da teşekkürü unutmamak lazım.
Resimler ve yazdıklarınız için teşekkürler.Rastgele.

Adem VARDARCIK 02-07-2011 21:42

Duyarlı davranış için kaç kere teşekkür etsek azdır. Sağ olun var olun.
Hepimiz birer amatör avcı olarak bu yapıyı korursak; böyle '' adilere '' engel oluruz.
Paylaşım ve cesaretiniz için teşekkürler.!

Kamil ESEN 03-07-2011 10:11

Öncelikle teşekkür etmek isterim.Çünkü bu işi hepimiz görev edinsek çok daha güzel avlar yapabiliriz.Bu arada küçükler büyüyor maşallah.Bol trofeli avlar dilerim..

muratcoskun 03-07-2011 16:51

tebrikler bence en büyük trofeyi kahraman jandarma yakalamış.

Saat 19:38.