RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   İzmirde kıyıdan nerede balık tutulur (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12203)

serkany 21-04-2013 09:37

İzmirde kıyıdan nerede balık tutulur

Öncelikle herkese selamlar ben sizlerin bilgilerine danışarak izmirde kıyıdan nerede balık tutulur onu öğrenmek istiyorum.Bu yaşıma kadar hep tekneyle gittim kıyıdan hiç gitmedim kuş cennetine gittim içeri almadılar nedense herkes gıdıyormuş acaba ben balık tutmaya geldım dedım dıyemı almadılar) arabam var neresi olsa giderim farketmez şimdiden teşekkür ediyorum.

TUĞYAN 22-04-2013 13:24

Merkez istiyorsan alsancak sahili-bayraklı sahili-göztepe sahili olabilir

serkany 22-04-2013 13:29

Selam öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim arabamız var herşeyimiz var foça olur yenı eskı farketmez başka yer olur onemlı deıl heryere gıderım

ishak BALLICA 22-04-2013 16:24

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 129082)
Merkez istiyorsan alsancak sahili-bayraklı sahili-göztepe sahili olabilir

Sevgili Kubilay, zaman ayırıp da aşağıdaki linke tıklamanı istiyorum.;)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ishak BALLICA 22-04-2013 16:26

Alıntı:

serkany tafarından gönderildi (Mesaj 129083)
Selam öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim arabamız var herşeyimiz var foça olur yenı eskı farketmez başka yer olur onemlı deıl heryere gıderım

Sevgili Serkan, Kıyıdan olta atabilecek yerler arasında sana bu aralar şiddetle Gerence taraflarını tavsiye ederim.Mamun al ve git.Çupra ya denk gelme olasılığın çok yüksek emin ol.;)

Murat ÇAKMAKÇI 22-04-2013 19:28

Alıntı:

ishak BALLICA tafarından gönderildi (Mesaj 129085)
Sevgili Serkan, Kıyıdan olta atabilecek yerler arasında sana bu aralar şiddetle Gerence taraflarını tavsiye ederim.Mamun al ve git.Çupra ya denk gelme olasılığın çok yüksek emin ol.;)

İshak abiiiiiciiiiim nasılsın

ishak BALLICA 22-04-2013 22:09

Alıntı:

Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 129086)
İshak abiiiiiciiiiim nasılsın

Murat'ım, iyiyim be yav...Senden ne haber.Çupralar seni özlemiştir.Hem de çokkkk...;)

serkany 23-04-2013 17:47

çok teşekkür ederim ilk fırsatımda orayı denıyecegım bugun foçada bir koya gıttım kosava dıye bır yer atıs cok guzel ufak ufak taslık takılma derdı yok 1 mercan 1 mırmır alabıldık ufak karagoz vardı son anda babamı tragonya galıba ole bır balık coktu hemen hastaneye gıtmek zorunda kaldık.Gerence nasıl kayalıkmı yoksa dokuntu flanmı cok olta bırakıyoruz focada cunku.İlginiz için teşekkür ederim.

hus213 24-04-2013 09:22

günaydınlar dostlar kayırlı günler bol kazançlarınız olsun balığa gidenlere rasge iğneniz sivri balığınız büyük olsun.

ishak BALLICA 24-04-2013 12:29

Alıntı:

serkany tafarından gönderildi (Mesaj 129090)
çok teşekkür ederim ilk fırsatımda orayı denıyecegım bugun foçada bir koya gıttım kosava dıye bır yer atıs cok guzel ufak ufak taslık takılma derdı yok 1 mercan 1 mırmır alabıldık ufak karagoz vardı son anda babamı tragonya galıba ole bır balık coktu hemen hastaneye gıtmek zorunda kaldık.Gerence nasıl kayalıkmı yoksa dokuntu flanmı cok olta bırakıyoruz focada cunku.İlginiz için teşekkür ederim.

Abisi sana google görsellerden bir link veriyorum.Onu incele lütfen...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Saat 15:34.