RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Foça da Yeni Tekne Yeni Maceralar (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12428)

hikmettulgay 26-12-2014 15:16

Foça da Yeni Tekne Yeni Maceralar

Merhaba Arkadaşlar ,
Önceki ilanımda görmüş olduğunuz teknemi sattım ve yerine daha büyük ve daha rahat edebileceğiniz bir tekne aldım ve turlarımıza devam ediyoruz.
Teknede mutfak, tuvalet bir salon ve yatak odası bulunmaktadır.
Aileniz ve eşlerinizle rahatlıkla balık avına çıkabileceğiniz bir teknedir.
45 bg Volvo penta motoru ve her türlü tertibatıyla sizlerin keyifli avlarına hazır durumdadır.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Daha detaylı bilgi ve ücretler için irtibata geçiniz...

Hikmet Kaptan
0 505 232 29 34

hus213 26-12-2014 18:29

bu konuda dikkatimi çeker tarih oldu.03.03.2010 bu güne nasıl yansıdı bilemiyorum fakat kaptanın telini aldım ve de bizzat Foça'ya gidip kendim araştıracağım ve de gereken ne ise öğrendikten sonra buradan sizlere bilgi vereceğim şu an yıl 2014 verilen tarihe göre aradan 4,5 yıldan fazla zaman geçmiş şimdiden hayırlı olsun diyorum rasgeleyin

hikmettulgay 28-12-2014 16:55

Buyrun gelin ne zaman isterseniz aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirsiniz ayrıca tarihin neyine takıldınız anlamış değilim ta3ih benim siteye üye olduğum tarih ama bu konunun tarihi değil konu güncel konu

hus213 29-12-2014 07:51

Gününüz aydınlık kısmetiniz bol şansınız açık olsun. Her keze hayırlı işler bol kazançlar sağlık ve sıhhatler ile yuvalarınızda huzur ve mutluluk bir yıl olsun. Şen ve esenliklerle. Sevgiyle kalın. Rasgelesin.

hus213 29-12-2014 11:53

Kaptanım tarih konusuna takılmış değilim dediğiniz gibi tarih eski olunca bu güne kadar kimsenin her hangi bir şekilde yazı yazmamasına takıldım ben Foçalı değilim ama gelip gitmem eksik değildir ve bir kaç can dostumda orada ikamet edenlerdendir ve de yerlisidir bilmem tanırmısınız yakın zamanda vefat eden Halis Erdem benim hem can dostumdu emde mesai arkadaşımdı çocukları Haluk ve Mehmet,Mehmet şu anda büfecilik yapıyor

MAVİ FENER 11-05-2019 11:04

Değerli arkadaşım Hikmet;
Tekneniz halen aktif durumda ise hayırlı avlar ve tatiller dilerim....
Merak ettiğim konu 45 beygir volvo penta ile bu tekne kaç mil gidiyor...Bana motor gücü az gibi geldi....
Baba yadigarı balıkçı teknemizde 3 adet 750 beygir volvo penta vardı. Gemimizin boyu 45 metre..bu durumda maksimum hızımız :15 deniz mili.... 5 er kanatlı 3 pervane bulunmaktaydı.
Şimdi tüm avcılığımız mazide kaldı...
Yinede bu güzel teknenizde huzurlu ,mutlu bol avlar ve
İyi hafta sonları dilerim.....Rast gelsin....

Saat 14:08.