RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   tatlı su (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8235)

orhan yıldız 12-10-2010 07:41

tatlı su

benim icin tatlı su avı bitmiştir arkadaşlar bundan sonra deniz avına başlıyorum iyicene sogudum tatlı su avından bundan sonra denizde sansımı denicem artık cuma günü inciraltında sansımı denedim 1 bucuk kilo kefal yarım kilo paşa cektimyavaş yavaş denize alışıyom bölece

Tuncay GÜNAY 12-10-2010 09:08

orham abi aramıza hoş geldin diyorummm. denizzzz denizz denizzz en güzeli denizzz sayın abimmm.

Necati ARAT 12-10-2010 12:24

Alıntı:

orhan yıldız tafarından gönderildi (Mesaj 93959)
benim icin tatlı su avı bitmiştir arkadaşlar bundan sonra deniz avına başlıyorum iyicene sogudum tatlı su avından bundan sonra denizde sansımı denicem artık

Orhan abi balık avlarının tatlı suyuda güzeldir tuzlu suyuda :)
Bence erken konuşma sanırım su sıralar tatlısularda sazanı göremediğin için soğudun gibi.. Seneye görürrüm seni baraj kenarlarında..
Denizede merak sal, Salma demem işaallah en az tatlısuda olduğun kadar başarılı olursun..
selamlarımla..

orhan yıldız 12-10-2010 12:38

Alıntı:

Necati ARAT tafarından gönderildi (Mesaj 93966)

Orhan abi balık avlarının tatlı suyuda güzeldir tuzlu suyuda :)
Bence erken konuşma sanırım su sıralar tatlısularda sazanı göremediğin için soğudun gibi.. Seneye görürrüm seni baraj kenarlarında..
Denizede merak sal, Salma demem işaallah en az tatlısuda olduğun kadar başarılı olursun..
selamlarımla..

bundan sonra biraz zor giderim tatlı suya necati kendimi denize alıştırcam artık size rakip oldum bundan sonra:):):)

Kamil ESEN 12-10-2010 15:01

İzmirli biri olarak doğru karar bence.Şansın açık olsun abim..Rastgelsin..

Taygun KOCABIYIK 12-10-2010 16:32

Alıntı:

orhan yıldız tafarından gönderildi (Mesaj 93967)
bundan sonra biraz zor giderim tatlı suya necati kendimi denize alıştırcam artık size rakip oldum bundan sonra:):):)

Orhan abim senin gibi dişli rakip lazım denizde avlananlara :)
Ama tatlı suya seni küstüren nedir?

Adem VARDARCIK 12-10-2010 17:00

Evet Orhan abi hoşgeldin Denize.Ama benim de merakım şu ki? Niye Küstün Tatlı suya ?

yenal45 12-10-2010 18:53

hasan abim sazan avı hiç bir ava benzemez . onun tadını alan ondan vazgeçemez. onun için fazla büyük konuşma hadi sana rastgelsin. ŞANSIN BOL NASİBİN HEP AÇIK OLSUN.

orhan yıldız 12-10-2010 20:15

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 93973)
İzmirli biri olarak doğru karar bence.Şansın açık olsun abim..Rastgelsin..

evet kamil kardeşim birde bunu denicem bakalım nasıl olcak

orhan yıldız 12-10-2010 20:17

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 93975)
Orhan abim senin gibi dişli rakip lazım denizde avlananlara :)
Ama tatlı suya seni küstüren nedir?

valla kardeşim son 3 defa salıhlı ye gittim 9 gün kaldım 10 tane olta attım birtane tık demediya yani bukadar olur ondan bundan sonra deniz avına başlıyorum nasipse

Saat 05:50.