RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   26.01.2012 Ildır (İzmir) balık avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10515)

avlar 27-01-2012 14:22

26.01.2012 Ildır (İzmir) balık avı

Perşembe günü havayı güzelce bulup Sığacık'a program yapmıştık.Sabah 4 arkadaş buluşup yola çıktık ki yolda kaptanımız aradı ve havanın Sığacık'ta çok kötü olduğunu gelmememizi söyledi.Oysa hava tahminleri öyle söylemiyordu ve açıkçası pek inanmadık ve arkasında başka şeyler aradık ama tabi adamın teknesine de zorla binecek halimiz yoktu.Hepimiz yıkılmıştık.Herkes telefonlara sarıldı ve sonuçta Ildır'da Berkant kaptanımızdan okey geldi.Fakat kaptan balığın şu sıralar olmadığını ama şansımız varsa kaçkın çipuralardan yakalayabileceğimizi söyledi.Şansımız sabahtan vardı fakat 10.30 gibi çıkan fırtınadan sonra balık kesti.Akşama kadar 4 kişi toplam 18 adet çipura tuttuk.Resimdekiler benim tuttuklarım,herkese iyi avlar diliyorum rastgelsin.(Bu arada makinenim tarih ayarları bozukmuş)[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

İkili çipura yakalamanın zevki bambaşka:)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Anıl ÜNALAN 27-01-2012 14:31

Tebrikler Tamer abi çok güzel avlar yapmaya devam ediyorsun. Hem nasibin çok yerinde hemde sen bu işi biliyorsun be abi :)
Daha güzellerinin daha irilerinin yine seninle olmasını diliyorum.
İğnen her daim keskin olsun :)

TUĞYAN 27-01-2012 14:57

Tamer kardeşim eline sağlık gözüm gönlüm açıldı afiyet olsun

dogukan1997 27-01-2012 15:43

çoook güzel bir av olmuş abi herzaman ki gibi :D daha iyilerini daha güzellerinin seninle olması dileğiyle ratsgele diyorum ....

muratdogan 27-01-2012 17:42

Tamer bey tebrikler.
Vallahi balık olmadığı zamanda bu kadar çupra çölde SU bulmak gibi.
Rastgelsin.

pendikli balıkçı 28-01-2012 02:39

Abi çok güzel bir av olmuş.İkili çuprada çok ciks olmuş. ;)

avlar 28-01-2012 07:53

Anıl kardeşim teşekkürler,özellikle senin gibi bir duayenden böyle sözler işitmek çok güzel,rastgelsin.

avlar 28-01-2012 07:56

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 119170)
Tamer kardeşim eline sağlık gözüm gönlüm açıldı afiyet olsun

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 119174)
çoook güzel bir av olmuş abi herzaman ki gibi :D daha iyilerini daha güzellerinin seninle olması dileğiyle ratsgele diyorum ....

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 119183)
Tamer bey tebrikler.
Vallahi balık olmadığı zamanda bu kadar çupra çölde SU bulmak gibi.
Rastgelsin.

Alıntı:

pendikli balıkçı tafarından gönderildi (Mesaj 119201)
Abi çok güzel bir av olmuş.İkili çuprada çok ciks olmuş. ;)

Hepinize ayrı ayrı güzel temennileriniz için teşekkür ediyorum,daha iyileri sizlerle olsun rastgelsin.

kaptankarabulut 28-01-2012 10:42

Tamer bu güzel paylaşımın için teşekkürler.Zaman zaman hava tahminleri bizleri yanıltıyor.Sert verdiği havalarda bakıyorsun deniz mükemmel,mükemmel verdiği havalar ise sert olabiliyor.Onun için o konularda ön yargılı olmamak gerek.Bak Ildır'da çok güzel av gerçekleştirmişsiniz.Afiyet olsunlar..

avlar 28-01-2012 11:50

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 119206)
Tamer bu güzel paylaşımın için teşekkürler.Zaman zaman hava tahminleri bizleri yanıltıyor.Sert verdiği havalarda bakıyorsun deniz mükemmel,mükemmel verdiği havalar ise sert olabiliyor.Onun için o konularda ön yargılı olmamak gerek.Bak Ildır'da çok güzel av gerçekleştirmişsiniz.Afiyet olsunlar..

Süleyman abicim zaten saat 10.30 gibi fırtına Ildır'da da üzerimizden geçince Sığacık'taki kaptanla ilgili düşüncelerim değişti.Ama tabi biz her kaptandan sizlerden gördüğümüz üslubu beklediğimiz için hoşumuza gitmedi açıkçası.Neyse kısmetimizde çipuralar varmış ;) belki de daha iyi oldu.Her şey gönlünüzce olsun ,rastgelsin.

Saat 17:56.